Skocz do zawartości

Samochód Woolly'ego


Woolly24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W końcu wziąłem się za słupki korzystając z pogody. Średniaki leżały u mnie już kilka miesięcy czekając na aplikację. Odnośnie wrażeń dużo soczystsza średnica z niż z dego. Lepsze możliwości względem niskiego cięcia. Plus największa zaleta łatwość odrywania dźwięków od głośnika.  W obecnej chwili najciekawszy średniak z jakim przyszło mi się spotkać.

post-1970-0-61547300-1409931398_thumb.jpg

post-1970-0-71728300-1409931421_thumb.jpg

post-1970-0-31450600-1409931442_thumb.jpg

post-1970-0-24694300-1409931466_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie na pkasko zaslanialy mi nawiew na szybe. Gorszy problem bym z ustawieniem wsteg ale jakos sie udalo. Musialem troche zmienic ciecia i czasy. Pierwszy etap strojenia oceniam pozytywnie. Teraz zrobie pomiary i korekte tylko wpierw 2-3 dni sie oslucham.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

assesino... Ja nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem...  :wink2:  Chodziło mi o model kolumn z ceratec'a gdzie były stosowane, lub jeszcze lepiej model samego głośnika z jvc...

Ale już sam sobie poradziłem, jest to głośnik z rodziny JVC LE10028... potem zaś końcówki są różne i tutaj trochę jeszcze poszperać aby dociec jakie były między nimi różnice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki 6 ohm'owe ale były i 4. Cięcia zalecam od 200hz/12db w górę. U mnie grają cięte na 350 hz/12db. Trucku zapotrzebowanie na moc w średniotonówkach? U mnie grają pod 70 watami. Testowałem i przy 2 x 19 w ze starego audison'a i wsio było ok. Komora od 0.2 litra w górę u mnie 0,3l porządnie wyłożone wełną i skórą naturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...