Skocz do zawartości

Samochód Woolly'ego


Woolly24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


...szczerość raczej.
w sumie racja

 

 

 


że czego byś nie zrobił, będzie lepiej :wink2:

 

 

 


Pocieszające
w sumie szczera prawda. Mam nadzieję że tym razem pozytywnie ... hym obierzesz moje siódme poty :zawstydzony:

ale już nie róbmy offtopu bo zawsze możemy podyskutować u mnie bo kurzu co niemiara. W takich dyskusjach jest sporo pozytywnej energii :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam nadzieję, że brzmieniowo
Tutaj jest naprawdę według mnie bardzo dobrze :) i jak najbardziej polecam odsłuchy ponieważ naprawdę warto. Uważam że Tobie Radziu powinno się spodobać ponieważ wiele elementów tej instalacji bardzo dobrze znasz i miałeś u siebie no może po za średniotonowymi które są moim zdaniem zdecydowanie żywsze i muzykalne od dego. Zresztą ta instalacja jest chyba jedną z najbardziej przemyślanych pod względem doboru poszczególnych  klocków. Tutaj żaden element nie znalazł się przypadkowo :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna robota :) Szkoda tylko kieszeni z drzwi, a E46 coupe nie ma zbytnio super miejsc na schowanie czegoś, jak u pasażera jest to zbędne, tak przy kierowcy się przydaje od czasu do czasu :)

Woolly - masz fotkę bagażnika z prowadzenia kabli, bo ciekawy jestem jak to rozwiązałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buli odnośnie chłodzenia jest dostępny sterownik robi go Pan Robert Kuna zwie się to monitor car audio. Oprócz podglądu napięć masz możliwość sterowania dwu biegowo 3 niezależnymi kompletami wiatraków/turbin. Dodatkowo wprowadzając remotkę do sterownika i wychodząc nią po spadku napięcia podajże poniżej 11,5 v rozłącza Ci piecownię. Jak znajdę archiwalne fotki to wrzucę.
Hellsin kablomania idzie przez otwory w ori gąbce co przechodzi między innymi przewód do aku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że jej brakuje. U mnie skutkuje to wożeniem wszelkich śmieci na dywaniku u pasażera. - z drugiej strony mam motywacje żeby je wyrzucać :)

 

 

hmmm nie kojarzę tego miejsca u siebie, ale ja mam pełnoprawnego polifta :(

Lift czy nie lift bez różnicy wszystkie mają na 90 procent ten sam otwór technologiczny na przewód do aku z alternatora, przynajmniej wszystkie co ja widziałem.

 

Baltosz odnośnie kieszeni to całkowicie mnie jej brak nie przeszkadza, w samochodzie nie śmiecę a nawet gdyby to sprzątam po przyjeździe :)

 

Zaczynamy klepanie nowej zabudowy coby wreszcie rozmieścić graciory sensownie. Fotki :

post-1970-0-67257800-1405624022_thumb.jpg

post-1970-0-06485700-1405624059_thumb.jpg

post-1970-0-94074600-1405624082_thumb.jpg

post-1970-0-99120300-1405624110_thumb.jpg

post-1970-0-11288000-1405624142_thumb.jpg

post-1970-0-10677300-1405624180_thumb.jpg

post-1970-0-56675000-1405624213_thumb.jpg

post-1970-0-27809300-1405624240_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony na górę nie nadaje się, 5-tki nie próbowałem jeszcze na tw po mostku, ale jak masz gałki na widoku i widzę problem z dojściem nie istnieje to polecam z mostka go zapiać. Zrobi się czerwono w aucie :wink::rotfl: ale na spokojnie go osłuchasz i pobawić się w wolnej chwili nie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od biedy oblecisz nim cały system :)

Śsrednio mi pasuje na środku i gorze, 5046 robi tam robotę lepszą moim zdaniem niż emjedynki chociaż ciągle ich nie skreśliłem.

Aeron do końca jeszcze nie wiem bo kuracja antybiotykowa mało skutkuje, jak do soboty będzie lepiej to przyjeżdżamy z Robertem.

Buli testowałem go w mostkach, wolę bez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...