Jump to content

Instalacja gazowa Passat B4 VR6


boski
 Share

Recommended Posts

Szukam dobrego nie drogie miejsca montażu instalacji gazowej do silnika w passacie b4 VR6 2.8  174 KM.

Może ktoś na forum może doradzić miejsc i rodzaj instalacji.

 

Najlepiej Szczecin i okolice.

Link to comment
Share on other sites

Szukam dobrego nie drogie miejsca montażu instalacji gazowej do silnika w passacie b4 VR6 2.8  174 KM.

Może ktoś na forum może doradzić miejsc i rodzaj instalacji.

 

Najlepiej Szczecin i okolice.

 

Uderzaj do Gazownika - Kolegi z forum, mimo że to kawałek drogi bo Łódź  :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hej. Mam galaxy na zwyklym gazie i galaxy na sekwencji stag i sharana na sekwencji brc Wszystkie vr6 . Nic sie nie dzieje tam diabłów nie ma wszystkie latają już kilka lat.

Problem większy jest z tym 204km..

Montuj sekwencje stag. w Lublinie koszt okolo 2000zl.

Link to comment
Share on other sites

Adam Rogowski, wrzuć w google i znajdziesz. 

Bardzo schludne instalację robi i przede wszystkim ma o tym pojęcie, wejdź na lpg-forum.pl i popatrz sobie instalacje wykonane przez niego. 

Link to comment
Share on other sites

U Adama nie robiłem ale problemów nie mam z instalacjami, ale Adam pomógł w samodzielnej naprawie a nie wszyscy są chętni i się łokciami zasłaniają,

również nie wiem czy jest sens gonić ze Szczecina

Link to comment
Share on other sites

 

 


Poprostu takie mam zdanie nigdy w życiu nie wrzucę gazu do auta
dwa lata temu też twierdziłem że gaz jest do zapalniczek i w sumie gdyby bezawaryjne diesle się nie skończyły to dalej lałbym gnojówkę.

 

Jednak 450km za  niecałe  80zł to jest pozytywne doświadczenie :hyhy:

................ to co chciałem to mam ..................

Link to comment
Share on other sites

no własnie każdy robi jak uważa i ja mam w dupie że taniej jest ngdy nie założe gazu i tyle tym bardziej do takich aut jak VR6, VTi, VRx etc bo dla mnie to tak jakby zrobic ferrari diesla sorry już nic nie piszę bo nie o tym jest temat

Link to comment
Share on other sites

 

 


kup lepiej gaz i nabij zapalniczkę :rotfl:

No Kepke a co z tymi zapalniczkami na benzynę, zagazować czy nie? :hyhy:


 

 


no własnie każdy robi jak uważa i ja mam w dupie że taniej jest ngdy nie założe gazu i tyle tym bardziej do takich aut jak VR6, VTi, VRx etc bo dla mnie to tak jakby zrobic ferrari diesla

No właśnie chciałem powiedzieć, że mam w du... jeżdżenie na benzynie i chcę taniej, tym bardziej autami, które wymieniłeś :D No ale jak powiedziałeś: niech każdy robi jak uważa :hyhy:

Link to comment
Share on other sites

Hello.

 

 

 


to tak jakby zrobic ferrari diesla

 

A przypadkiem już nie zrobili ? no może to było   Maserati    :wink:

 

Mojemu tyłkowi wszystko jedno czy jedzie na Pb czy  na LPG  ale mój portfel to już czuje różnice znacznie.   Żyje w Polsce płace jak w EU.   :cisza:

 

PW   do kolegi      gazownika      pewnie podpowie rozsądne klocki do zagazowania tego Passata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...