Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

HHEHE, to jest najlepsze ...

JVC MXGT91R AERO GIGA TUBE LOW-PASS BAND-PASS ADVANCED HYPER POWER DRIVE SUBWOOFER ...

Zestaw kolumn JVC MXGT91R to najwyższy, najdroższy i najlepszy model kolumn jakie kiedykolwiek wyprodukowala firma JVC. Dzieki technologii GIGA-TUBE Low-pass Advanced Labyrinth Aero TUBE Subwoofer, bass rozchodzi sie w trzech komorach prozniowych!!! Dlatego osiaga 30 Hertzow nawet przy muzyce lecacej z radia FM!!! Technologia giga tube jest najbardziej innowacyjna technologia jaka kiedykolwiek powstala w celu odtworzenia gigantycznie niskiego basu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No comment..

Cholera jasna ja w wieku 15lat brałem się za zadania z matury, i wyszło mi że bym zdał. A tu mamy poziom 3klasy podstawówki?

Wczoraj dziewczyna (25lat) pyta się mnie czy załatwię jej pracę, jest po studiach i ma problem ze znalezieniem pracy.

Pytam się- Czego się uczyłaś. A co umiesz robić?

A ona - W sumie nic..

Ja - A umiesz chociaż obsługiwać szczotę?

Ona - Yyyyy, ale jak?

Nie ma to jak studia.. I pretensje że nie mają pracy.

Licea-wywalić

Założyć Technikum i Zawodówkę. Ci dawni więcej wiedzą niż "nowi" prymusi.

 

Tego pana z roweru - można zatrudnić jako prezesa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece opdaja... Banda tepaków i przyszłych nierobów...2 lewe rece wpisane w zyciorys... Ku... w weekend przychodzi szwagierka ze synuś 16 letni do gimanzjum na technike ma do wykonania zlutowac 3 właczniki i trzy zarówki, dorobic kolory i zbudować prosty sygnalizator swietlny... 20 min roboty... Zrobiłem to bo skamlała mi jak nienormalna... 

 

Jakbym gnoja miał na wyciagniecie reki to chyba bym mu liscia sprzedał za nieróbstwo... zeby chociaz zam poprosił o pomoc to zamiast pada opanował by podstawy lutowania... Gwarantuje bo nienawidze nieróbstwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastah22-trzeba było zrobić zwarcie.. Niech się gnojek nauczy na przyszłość :wink:

Dzieciom trzeba dać wędkę a nie Pangę z marketów :rotfl:

 

Jakbym gnoja miał na wyciagniecie reki to chyba bym mu liscia sprzedał za nieróbstwo... 
 
Nie zrozum mnie żle..Ale szwagierkę to bym przez balkon wywalił. Dziecko.. W sumie co ono winne. To rodzice uczą dzieci. 
W sumie do dzieci nie mam pretensji - biorą przykład z rodziców.
Ja to szwagierki syna od małego uczyłem podstaw elektryki i techniki. Komputer poznał nie od strony monitora-ale od obudowy.
Dziś 9latek umie naprawiać nawet Maszynę do szycia sprzed 40lat, a co.. A matka to umie.. tylko sprzedać kafelki w sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...