Skocz do zawartości

Wzmacniacz Hollywood Excursion HXA 3K - piec ~1 kW w 2 Ohm


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, sprawa dotyczy ww wzmacniacza, czyli Hollywood Excursion HXA 3K, jak ktos mial, lub ma niech w tym temacie podzieli sie wrazeniami, spostrzezeniami, ogolnie sprawa taka, ze mam w aucie alternator 120 A, roczna Varte 65 A, a ma byc system na malutki dym :) Maja byc 2 suby 10“ Hollywood Excursion HX2-10s4. Mam mocne piece w AB klasie, czyli Phase Opus 150.4 ktory ma zasilac przod, oraz marnuje sie Precision Power DCX 1000.4, ktory mysle zrobil by porzadek z subami, tylko te 2 piece opierdziela pradu, rozwazam sprzedaz jednego z nich i pojscia w mono klasy D, ktore odda ten 1 kW przy 2 Ohm, ale nie bedzie typowa spawarka, na PDX 1000.1 od Alpiny mnie nie stac na obezna chwile, wyslucham tez innych propozycji ciekawych cyfrakow na suba, takich budzetowych, uczciwych, ale noe “bezmyslnych“ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem go długo, ale jak za tą cenę jeżeli chodzi o nówkę to całkiem ciekawy sprzęt. Pod dwoma GZRW robił niezłe zamieszanie. Oczywiście w tej konfiguracji ciężko mi było ocenić jego walory "jakościowe" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał chwilowych tematów,więc zapytam tu. Szukam pieca o parametrach takich,jakie wypisał bogus w pierwszym poście,czyli nie totalna spawara,ale też nie high-end :) Tak,żeby miał te pewne 2,5 do 3 kw ~ 1ohm. Skłaniam się ku używką. Proszę śmiało pisać,jak nie tu to na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...
I jak ktoś sprawdzał tego excursion hxa 5k? Pytam bo odkładam powoli na taki piecyk a nie wiem co o nim myśleć. Do tego na rynek weszły fajne małe piecyki soundigital. Cenowo jak excursion można posiedzieć wychodzi a jest mniejszy i parametry podane przy 12,6 a nie 14,4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...