Skocz do zawartości

TEC NEO 29


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Jak z większością rzeczy w życiu , raczej samo nie przyjdzie .
Jak chcesz być dobry w jeździe na rowerze , to trzeba się jednak trochę napedałować .
Bidon z kolarzówki i sportowe skarpetki to trochę za mało .

 

Co w tym dziwnego?
Postaw się w ich sytuacji,przychodzi 10 osób dziennie posłuchać sobie dobrego sprzętu.
Przypomniał mi się stary "Digital"(sklep z płytami i kasetami na powiślu, w którym można było sobie przesłuchać a nawet przegrać płytę)...dawne dzieje.Jednak i tam się za to płaciło.

 

Ja o Tym wiem, nic mnie nie dziwi, zwróciłem tylko uwagę żeby ktoś nie pomyślał że pojedzie i Pan w sklepie straci pół dnia za frajer na konfigurowaniu klocków bo ktoś ma takie widzimisie  :wink:

 

Ja się stawiam w swojej sytuacji - dziesiątki pytaczy z karteczkami, z litanią częsci do wyceny, po czym mówi żeby podać mu nr OE tych części a on sobie posprawdza w necie i pozamawia na Alle, albo gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co rozprawiać o cenach, bo wszystkie okazyjne :wink2: TEC'i bardzo fajnie grają i myślę, że nie ma ich co porównywać tylko trzeba słuchać jak ma się okazję :)

 

 


scany chyba za 620 nowe

Tak, ale za sztukę.

 


Mam nowe Proa,nie chcesz pewnie znać ceny

Porównałbym chętnie bezpośrednio z MP 7.28, ale nówek na razie nie będę przygarniał :)

Jak już gdzieś wspominałem, wartymi przesłuchania wydają się być illuminatory, cenowo są nawet atrakcyjniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie macie wrażenie, że ten ls29 gra trochę monotonnie? Ostatnio słuchałem go u kumpla i np. na utworze Nils Lofgren-Keith Don't Go miałem wrażenie jakby chłop grał tylko na jednej max dwóch strunach  :P

Szumu w tym temacie dużo, ale ja przewrotnie zapytam: jak duży wpływ na monotonną grę gitary w tym utworze ma tweeter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...