Skocz do zawartości

TEC NEO 29


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zabawne. Nie ma to jak wyrazić SOJĄ inna niż forumowa opinię na temat danego sprzętu. Mam dziwne deja vu z wątkiem ze spotkania w wawie i sławnego już cd700.. No ale sprzeczał się nie będę, zapewne macie rację :P

 

Zapewne tak samo i tu i tam, dopuszczasz tylko i wyłącznie jedną racje - swoją .

Z drugiej strony nie słyszałeś auta a też snujesz teorie, że nieogarnięty. Każdy ma inne preferencje słuchowe.

 

Co mają preferencje słuchowe , do monotonii grania ?

 

 

Cicho już bo zaraz będzie że jak więcej niż jedna osoba twierdzi coś zgodnie ze sobą - będzie że to zmowa, marketing itp.

A jak ja dołączę , to macie prawie "bankowo" :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ze zrobiono przy tweeterze "wszystko co możliwe " bo robi to ktoś pół roku

Oczywiście to też racja. Ja nawet nie pokusiłbym się oceny własnego systemu, że gra to chociaż poprawnie :zalamany: a co tu dopiero, że nic już z niego nie wycisnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mastach22 to musimy porównać różnice Bo chyba tylko w ten sposób można ... no właśnie co ... Generalnie mi przypadł do gustu i w porównaniu do poprzedników radzi sobie lepiej zdecydowanie lepiej

Mastach22 ??  No w sumie ten z avatara podobny do niego heeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Tak czytam i sam się zastanawiam

jak przyjadą do mnie NEO to trzeba będzie rok z jednym utworem jeżdzić  ?    to masakra.    :rotfl:

ja róznej muzyki słucham   :wink:

 

A tak na poważnie to nic prostszego jak odsłuchać sobie na referencyjnym sprzęcie tego utworu i dowiedzieć się jak naprawde brzmi .

Bo to co nam się wydaje jak ma byc ni jak się ma do tego co jest  na płycie zapisane   dopóki tego  nie zweryfikujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu musze?

 

A jaki masz problem na Audio Show sobie raz w roku skoczyć i słuchać na sprzęcie np za 8 mln pln którego nigdzie więcej nie doświadczysz.

A nawet jeżeli ulotnośc pamięci dzwiękowej Ci dokucza to podjedz sobie do jakiegoś hi-fi studio czy innego salonu z "drozszymi " klockami 

poproś grzecznie a myśle że problemu nie będzie z odsłuchem (na sprzęcie za 10k  za segment    :-)  ) .

Wnioski wyciągniesz sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a czy cena sprzętu jest wyznacznikiem jego "referencyjności" ?

 

Zawsze jest jakieś ale ... Dlatego przyjęcie jakichkolwiek standardów jest trudne bo za dużo jest elementów składowych. Mi wydaję się że autor nagrywając płytę chce żeby słuchacz dojechał gałą do końca i nie było żadnych trzeszczeń, skrzypień, charczeń i przy tym nadal było słychać jego wokal  . To są jedyne pewniki które można uzyskać bo scena też jest "szerokim określeniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, taki odsłuch to trzeba umawia wcześniej, masz  ograniczoną ilość czasu i najczęściej płacisz jakąś kwotę ( Ja tak się spotkałem w salonach w Warszawie ) 

 

Jak z większością rzeczy w życiu , raczej samo nie przyjdzie .

Jak chcesz być dobry w jeździe na rowerze , to trzeba się jednak trochę napedałować .

Bidon z kolarzówki i sportowe skarpetki to trochę za mało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ yasica

 

Niekoniecznie ,nie zawsze .

A najlepiej to posłuchać instrumentów na żywo bo żadna elektronika tego nie zastąpi i tu niestety bilet kosztuje.

Kolega nakamichi trafniej nie mógł  tego określić i podzielam to w całej okazałości.

 

 

@ BULII

 

Niestety nie tedy droga w tym temacie.

Coraz więcej nagrań jest zle aranżowana,realizowana i remasterowana .

I realizator nagrania może wiele sp...       zepsuć znaczy swoimi zabiegami na konsolecie.

Nie wspomne o wyścigu decybeli.  

Co do sceny to idz na koncert w plenerze a pózniej na taki w kościele a póżniej na taki kameralny.Nagrania ze studio to co innego.

Zawsze pomieszczenie dodaje to coś od siebie i nie zawsze elektronika jest w stanie to przekazać lub  oddać z całym dobrodziejstwem.

Takie moje spostrzeżenia.

 

A na marginesie to lubie sobie posłuchac  jak szwagier na gitarze akustycznej gra "brzdąka"   jest to  za darmo ew. w cenie pifa    i pózniej słuchanie gitar z płyty. :wsciekly:

Oj daleko do tej dzwiękowej nirwany daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, taki odsłuch to trzeba umawia wcześniej, masz ograniczoną ilość czasu i najczęściej płacisz jakąś kwotę ( Ja tak się spotkałem w salonach w Warszawie )

Co w tym dziwnego?

Postaw się w ich sytuacji,przychodzi 10 osób dziennie posłuchać sobie dobrego sprzętu.

Przypomniał mi się stary "Digital"(sklep z płytami i kasetami na powiślu, w którym można było sobie przesłuchać a nawet przegrać płytę)...dawne dzieje.Jednak i tam się za to płaciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...