Skocz do zawartości

TEC NEO 29


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem byłem w Mielcu słuchałem i się zaraziłem :)

 

Teraz chodzi o to co innego kupić jako jednostka sterująca??? czy konieczny jest zew. procesor ??? Chciałbym zebrać wszystkie klocki i pojechać zainstalować wszystko. Na tą chwilę mam tylko Wofery i tweetery oraz zwrotnice (nie dograne jeszcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiem, wiem byłem w Mielcu słuchałem i się zaraziłem :)

 

Teraz chodzi o to co innego kupić jako jednostka sterująca??? czy konieczny jest zew. procesor ??? Chciałbym zebrać wszystkie klocki i pojechać zainstalować wszystko. Na tą chwilę mam tylko Wofery i tweetery oraz zwrotnice (nie dograne jeszcze)

Dlaczego nie porozmawiasz o tym z CASKP, skoro on ma to montować?

 

Zdecydowanie warto zewn procesor. Wtedy zresztą zwrotnice nie są potrzebne/konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Fajnie że temat dotyczy tec neo ls29

 

 

no to hello :-)

bo ja także będę NEO trenował jak dojedzie i też sobie poczytałem.

 

Żeby nie było  używałem kilka dnia MP 7.28 to jest ta sama membrana co w tym ls 29 tylko z innym wytłumieniem?

Bo jak dla mnie fajny ,detaliczny tweter ,ciekawie kreuje scenę ,niesamowita rozdzielczość  mi podchodzi jego granie   ale  aż za miękki jest.

Nie mogłem spowodować żeby coś ostrzej zagrał.

Z Dego Sp 650 się uzupełniał fajnie.  

Clark 958  >MTX 280> 2,5 kHz/12 db

Ale z AD W 600 już był za "słodki" i  w rockowej muzyce normalnie  brakowało "talerzy" 

Mam nadzieje że ten Tec będzie miał troche  więcej pazura na wysokich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie zaaplikowałem go po carpower i jeszcze jakoś tak innym graniem mnie nie zaskoczył , a w sumie do porównania naszykowane sa mercedesa bose, dls tw25 , carpower i właśnie ls29 tylko że pastwię się nad subbasem i góra gra "swoim życiem"  Będę coś słyszał to napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeżeli chodzi o jego system to opanował go w 100%, no chyba że to alpine 9835 albo gienek q240x spowodował że tak zagrał, ale wątpie. Nie twierdz ze to zły głośnik, tylko stwierdzam że jest troszeczkę mało różnorodny w odtwarzaniu dźwięków. I zgadzam się z Tobą że w swojej klasie ( powiedzmy do 1200zł ) to na pewno jedna z lepszych propozycji do 2way, co nie oznacza że głośnik jest bez wad, i jedną z nich moim zdaniem jest to ze gra trochę na jedno kopyto, stąd pytanie czy inni też to zauważyli, np. porównując go z jakimś innym mniej monotonnym tw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi z czym gra tylko na ile jest opanowany :) (chociaż ten gienek szału nie robi na górze)

W aplikacjach których go słyszałem nie grał (w tym mojej) na jedno kopyto, cokolwiek to oznacza (masz na myśli).

I porównuje go do innych montowanych, a uwierz mi miałem tego troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem, dlatego napisałem że opanował go w 100%, jeździ z nim już ponad rok i co chwile coś zmieniał, w chwili obecnej nie sądzę, że na tych klockach da się wycisnąć więcej. A co do monotonni w mojej ocenie to opisałem to wcześniej na przykładnie konkretnego utworu w którym po prostu nie grał różnorodnie. Jak będziesz się kiedyś nudził to puść ten kawałek, myślę że też usłyszysz co mam na myśli :) My porównywaliśmy z vifą xt25 i żeby nie było oczywiście nie twierdzę że vifa jest lepsza  :P Po prostu taki wniosek nam się nasunął po porównaniu na tym konkretnym kawałku. 

 

I jeszcze raz podkreślam : Nie twierdzę że ten głośnik jest słaby i źle grający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zmiana pieca lub radia tudzież ukierunkowanie tweetera inaczej ( pomijam już ciecie) przynoszą zmiany, a my juz myslelismy, że więcej z głośnika nie wykrzesamy. Od siebie dodam , że bawiąc się ostatnio ukierunkowaniem tweeterow, na własnym uchu przekonałem sie ile można naprawdę zyskać lub stracić bawiąc się tylko zmianą kierunku ustawienia głosników. Wszystko zalezy tez od tweetera bo przykładowo nie każdy gra dobrze skierowany na twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne. Nie ma to jak wyrazić SOJĄ inna niż forumowa opinię na temat danego sprzętu. Mam dziwne deja vu z wątkiem ze spotkania w wawie i sławnego już cd700.. No ale sprzeczał się nie będę, zapewne macie rację :P Przekażę koledze że ma słabo ogarnięty system :) A jak ktoś będzie chciał posłuchać tego źle ogarniętego samochodu to pewnie będzie mógł to zrobić na zawodach EASCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie....  Wyrażaj co chcesz. Ale Ja też wyrażam swoją opinię i nie tylko Ja jak widzisz. Do niczego Cię nie będę przekonywał.

 

I zobacz co ty wypisujesz ... 

To jest ogarnięty czy nie ? Przecież napisałeś że gra jednostajnie i to na jednym utworze. To o co Ci chodzi ? 

To nie jest forumowa opinia - tylko wyżej Ci napisałem że moja - ćwicząc ten tweeter i słysząc go w kilku innych aplikacjach (innych ogarniętych autach). A ty słyszysz coś nie tak w jednej na jednym utworze i oceniasz że gra jednostajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ale bajki piszecie - też uważam, że to jeden z lepszych TW do 2 way (na pewno jeden z ciekawszych), chociaż bardziej do gustu mi przypadła wersja Proa (a może aplikacja ktorej ja słuchalem). U Marcina sobie całkiem nieźle pogrywał - na pewno w koncowej fazie była to aplikacja która można zapamiętać na dłuższy czas.

Głośniczek wart pieniążków w których teraz chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A jak ktoś będzie chciał posłuchać tego źle ogarniętego samochodu to pewnie będzie mógł to zrobić na zawodach EASCA.

 

A od kiedy to jest jakikolwiek wyznacznik?

 

 

 

 

 


Zabawne. Nie ma to jak wyrazić SOJĄ inna niż forumowa opinię na temat danego sprzętu.

 

Bo gadasz głupoty. System ogarnięty w 100%? Jeszcze nie słyszałem o takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...