Skocz do zawartości

TEC NEO 29


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz nie wiem czy jednostka centralna jaką jest: Kenwood 4021 BT będzie dobrym partnerem do w/w. Biję się z myślami aby wymienić Kenwooda 2 DIN na 1 DIN Alpine z czasówkami. Słuchałem instalacji gdzie takie ustrojstwo grało i nie mogłem się nadziwić szerokości sceny z ptk. siedzenia kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego Kenwooda,ale raczej ciężko spodziewać się po nim jakiegoś spektakularnego grania.

 

Prawdopodobnie kupując coś z głową 1DIN, tak jak piszesz np Alpine, możesz tylko zyskać na jakości dźwięku.

 

Warto się nad tym zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy na procka H700/H701 + jednostka 1din do tego. Na 2din się nie znam, zaraz pewnie ktoś podpowie.

 

Jest to budżet na zestaw Pioneer Dex P9+Deq P9, który osobiście cenię sobie wyżej. Jednak jeśli masz dobre skojarzenia z duetu SS+ Alpine to takie H700 będzie również dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Din stacja jest OK, bo ma kamerę cofania, która czesto sie przydaje podczas parkowania. Można posłuchać i pooglądać koncerty, córka ma bajki podczas jazdy autem. Panowie co radzicie ?

Widzę cieżki temat będzie


Zresztą te Iluminatory, które nawet wczoraj słuchałem, grały/ją właśnie pod alpine H700 :)

I jak? jakie to jest granie? słyszałem bdb opinie n/t w/w SS co Ty o nich sadzisz ? nie jestem zbyt osłuchany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak te nowe stacje, ale z tych starszym nie miała sobie równych 200/202/205 bo już seria 502 tak nie grała.

 

A teraz, chyba Truck może więcej powie, on ostatnio przerabiał temat tych nowych medialnych + światło i proc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Din stacja jest OK, bo ma kamerę cofania, która czesto sie przydaje podczas parkowania. Można posłuchać i pooglądać koncerty, córka ma bajki podczas jazdy autem. Panowie co radzicie ?

Widzę cieżki temat będzie

I jak? jakie to jest granie? słyszałem bdb opinie n/t w/w SS co Ty o nich sadzisz ? nie jestem zbyt osłuchany 

Tak jak pisałem, kapitalne. Stosunek ceny do jakości zajebisty. Choć oczywiście dużo zależy jeszcze od umiejętności montażu/strojenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie łatwe ogarnięcie tematu pozostawiłbym Pawłowi (CASKP) 

Trzymaj się go. W zasadzie za dużo nie czytaj na forach tylko rozmawiaj z nim, w samochodzie, słuchając muzyki. Wtedy CASKP zobaczy czego oczekujesz i dokładnie doradzi. Na forum to można troszkę nakierować ale nikt nie zrozumie dokładnie o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...