Skocz do zawartości

TEC NEO 29


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przykręć kawałek laminatu na którym połączysz kabelki lub zrobisz małe terminale.Masz otwór po środku głośnika więc coś tam można wymyślić(uwaga na głębokość).

Dzięki,

 

poszukam w takim razie jakiś starych głośników wyjmę z nich konektory i spróbuję wykombinować coś z laminatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle "naprawiles" czy przyszła uszkodzona?

raczej przyszla uszkodzona bo obchodziłem sie z nią bardzo delikatnie. Po kolejnej próbie podlaczenia zdjalem kopułkę i okazało sie ze drucik z cewki sie urwał przy samej krawędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, załączam foto.

 

Zaznaczam ze ten kawałek wyrwanego plastiku zrobiłem osobiście. Nie miałem odpowiednio dojścia ani cienkiego grota w stacji lutowniczej.

Po przyłożeniu miernika też nie żyje. Drugi działa normalnie i po wymianie terminali jak z linków powyżej jest solidnie mocowanie.

Napiszę do EBA Acoustic czy nie mają replacement kitów. Może ktoś z Was ma inny pomysł???


a czy w tym nie jest ta sama membrana???

 

http://sklep.audiomania.pl/pl/scan-speak-revelator-d2904-600000-glosnik-wysokotonowy.html

 

a Głośniki TEC mają tylko inna komorę niż SCAN SPEAK D2904/600000 ???

post-13582-0-29870800-1388735409_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już "po ptokach"

 

Uszkodziłem, mechanicznie cewkę :( cóż zrobić człowiek niecierpliwy chciał sam naprawić to teraz płaci.

Proponowano mi przewijanie cewki :)

Dzwoniłem pół Polski namierzyłem (prawdopodobnie) 1 sztukę nową, ale konkret we środę.

Zastanawiam się jeszcze czy nie kupić NOWYCH Iluminatorów

 

http://sklep.audiomania.pl/pl/scan-speak-illuminator-d2004-602000-glosnik-wysokotonowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"będą grać" na zwrotnicy od TEC -a ?

Ten model ma FS - 425 HzZ !!!! a Tec 750 Hz 


 

 


Zadzwoń do Audiomanii,być może ostał się im jeden wolny wkład.

 

Dzwoniłem, porozmawiałem z P. Piotrem na ten temat. Okazuje się że TEC robił TW we współpracy z SS ale wkładów odpowiadających moim potrzebom nie ma. Zaproponował zakup nowej pary SS model: D2004/602000, które wg niego zagrają przynajmniej tak samo dobrze jak TEC a nawet jak to określił w pewnych aspektach mogą go przewyższać.

 

Tylko jak patrzę na dane techniczne to sporo się różnią od siebie, nie był by to zestaw "PLUG IN"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

dostałem odpowiedź z E.B Acoustic ze nie mają w sprzedaży wymiennych wkładów do LS 29 NEO.

Mogą natomiast sprzedać nowe 2 sztuki za 219 Euro / para.

PL kosztują jako nowe około 1200-1400zł

 

i teraz pytanie bo za 700-800zł można mieć inne NOWE SS podobno lepsze od NEO

500-700zł różnicy nie w kij dmuchał

 

Poproszę o propozycje :)

na razie dostałem jedną od lklukasz-a

 

http://audiotransducers.com/pl/-104mm/111-scan-speak-d3004-602010-illuminator.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

dostałem odpowiedź z E.B Acoustic ze nie mają w sprzedaży wymiennych wkładów do LS 29 NEO.

Mogą natomiast sprzedać nowe 2 sztuki za 219 Euro / para.

PL kosztują jako nowe około 1200-1400zł

 

i teraz pytanie bo za 700-800zł można mieć inne NOWE SS podobno lepsze od NEO

500-700zł różnicy nie w kij dmuchał

 

Poproszę o propozycje :)

na razie dostałem jedną od lklukasz-a

 

http://audiotransducers.com/pl/-104mm/111-scan-speak-d3004-602010-illuminator.html

 

Pozdrawiam

Odezwij się do Mehow'a w sprawie proponowanych Ci przez lklukasz'a Scanów - ma je w swoim aucie i dość długo je ćwiczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...