Skocz do zawartości

Audio Show 2013


yasica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ponieważ nie byłem jeszcze, a jeżeli pojadę to mogę być tylko w niedzielę zapytam : jest różnica między sobotą a niedzielą w ilości / dostępności do sprzętu i możliwości odsłuchu ?? 

 

Polecacie coś szczególnie na co zwrócić uwagę ?? ( mam na mysli głównie aspekty systemów stereo ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ponieważ nie byłem jeszcze, a jeżeli pojadę to mogę być tylko w niedzielę zapytam : jest różnica między sobotą a niedzielą w ilości / dostępności do sprzętu i możliwości odsłuchu ?? 
nie, w sobote i niedziele jest to samo

w niedziele ludzie sa bardziej zmeczeni i krocej w pokojach siedza

nie wiem co sie dzieje pod koniec dnia bo nigdy tyle nie wytrzymalem w niedziele

 

 

 


Polecacie coś szczególnie na co zwrócić uwagę ?? ( mam na mysli głównie aspekty systemów stereo )
ja zwracam uwage na systemy w ktorych sa glosniki jakie moge kupic w polsce (i na jakie mnie stac  :wink: )

jak zobaczysz jakiegos z moich (koszulki DIY) to zapytaj co warto posluchac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

 

 


Polecacie coś szczególnie na co zwrócić uwagę ??

 

 

Wez płyty i uszy i jedziemy .

Są 3 hotele na pewno  coś  Cie zainteresuje.

Ja licze na DIY pokój ,portable nowinki .

Mam nadzieje  że znowu posłucham - dla mnie the best  -  sprzętu          :super:  :zakochany:      MBL      :zakochany: . :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zamiata  warto posłuchać i sprawdzić   :wink:

 

De facto słuchałem w tamtym roku 

 

 

2012-11-10_15-02-50_822.jpg

 

Bardzo  "prosta"  i ciekawa technologia dająca świetne efekty .

Wywarła na mnie ogromne wrażenie- pozytywne.

Jedne z lepszych prezentowanych sprzętów 2012.

Jednak  omnipolarne granie  to  mnie użekło w Mbl-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w okolicy "Audio show" jest parking strzezony? Jest sens zaparkowac gdzies dalej i przejsc sie kawalek zeby potem latwiej bylo wyjechac z Warszawy? Moga byc duze utrudnienia na drogach zwiazane z audio show? No i czy jest planowany jakis marsz w obronie czegokolwiek albo za? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...