Skocz do zawartości

Pomoc w wykonaniu skrzyń.


crazy_88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest problem mianowicie mam port br plastikową rurkę :) jestem na etapie uszczelniania skrzyni cała jest już uszczelniona z wyjątkiem tego portu cały czas jest nieszczelny jak bym nie do kręcił słychać taki jak by woreczek z ziarnem takie szyy szyy przy uderzeniu basem :/ Mam zamiar ją przymocować na stałe nie będzie ściągana tzn przykręce i skleje. Będzie dobrze czy macie jakiś inny bardziej sprawdzony sposób?

ps skrzynka będzie jeszcze obijana materiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

zakupiłem głośnik GMS 250 i chciałbym zrobić do niego skrzynie bass reflex, niestety jestem zielony w temacie obliczania litrażu i wymiarów rurki bass reflex. Na pewno ktoś z forum robił takie rzeczy i prosiłbym tego kogoś o gotowe wymiary (wys/szerokosc/długość skrzyni oraz średnice i długość rurki, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Witam podepne sie do tematu.Mianowicie posiadam dwa lanzary max p 124d i chcialbym je zamknac w jakiejs madrej skrzyni moze byc zamknieta albo port szczelinowy.Prosze o pomoc moze ktos podeslac jakis ciekawy projekcik? I w ktorej lepiej by zagraly? Chcialbym uzyskac gleboki miesisty basssss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podpowie ktoś, jak będzie poprawniej ? Do zabudowy jest głośnik 250 w metalowej skrzyni pod 2 osobową kanapą, w busie.

Wystarczy wygłuszenie wewnątrz skrzyni i zamknięcie tego płytą z głośnikiem, następnie wszystko uszczelnić? Czy wpasować tam całą skrzynię?

Głośnik miałby być skierowany do góry.

Może macie zdjęcia z takich projektów? Chodzi mi o zaoszczędzenie miejsca- chciałbym tam też wsadzić wzmacniacz, i pracy.

Myślę, że nie byłoby się do czego przyczepić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli blacha jest odpowiednio sztywna to mozesz to jedynie zamknac, ewentualnie wygłuszyc matami. Zalezy ile tam ma byc litrów i jaki to głosnik, bo moze warto zrobic skrzynke , zawsze to pozniej mozna wyjac...

 

Blacha jest sztywna- miejsce po kanapą pasażera w Crafterze. Auto ma 6 miejsc- zrobiona jest zabudowa.

Głośnik: Hertz es 250 z starszej, lepszej serii. Czyli wstępnie potrzebuję 20-22 l wg. większości, ale znalazłem też opinię, że to za mały litraż. Tylko nie bardzo mogę znaleźć potwierdzenia tej teorii. Wszystko bardziej opiera się na parametrach i wyliczeniach, których nie do końca rozumiem, żeby nie powiedzieć wcale. Muszę sporo doczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. Czy do tego wzmaka http://rtv-hurt-detal.pl/wzmacniacz-do-skrzyni-lub-tuby-500-1000w.html , będzie pasował ten głośnik

http://rtv-hurt-detal.pl/glosnik-subwoofer-boschmann-v-1040-xyb-25cm.html . Chciałbym się poradzić, bo nie wiem czy dobrze dobrałem, a jestem świażak w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...