Skocz do zawartości

Pioneer TS-W309S4 Uszkodził się


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W tej chwili mam wzmacniacz  i jego używam http://archiwumallegro.pl/hifonics_bxi_1600_d_brutus_monoblock_wzmacniacz-925082512.html
jaki dobrać do niego głośnik ? ile RMS?

w tej chwili liczę na jakość cos dobrego i żeby był głęboki bass czysty żeby nie było słychać takiego walenia w deskę

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-wzmacniacz-hifonics-brutus-bxi-1600d-ID3j9If.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z taki ustawieniami to kultury nigdy sie nie pozna.. Jak sie ma taką wiedze to i Hifonics może puścić z dymem inne kozaki z wytrzymałymi cewkami.

Na początek proponuje waciki do uszu ( dla poprawy słuchu) a niższym kosztem posłuchać i czegoś sie nauczyć..

Bo jak +8 bass, Gain ma max, przestery sie daje na full - to chyba logopeda woła o test ucha albo waciki w aptece się śmieją z użycia..

Bądźmy poważni w "słuchaniu" :looka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable są 10mm + i - prosto z akumulatora poprowadzone, skrzynia bass reflex ok 40L do kładniej nie wiem, kable dobrze po zaprawiane na złączki rozdzielacze, bezpiecznik 80A akumulator 62Ah alternator 70A.


skrzynia tego typu tylko mam większy bass-reflex

post-12924-0-81943800-1379678787_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj widzę jeden wielki chaos.. kable 10mm2 i Hifon 700W RMS..:) 

Takie zasilanie to nawet na Philipsa jest na styk..:)

 

Zamiast kombinować z subami i wzmakami proponuję sprzedać Philipsa (bo szkoda go) i za ta kasę kupić solidne druty i pałowąc przesterami Alpharda pod Hifonem.

Ewentualnie możesz pokombinować z inną skrzynką dla tego Alpharda jeśli mówisz że grał gorzej niż Pionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips jest na półce juz :)powiem ci ze kable sobie dają rade nie grzeją się, od rozdzielacza Ida ok. 1M kable (8mm)do wzmacniacza 

chciałbym kupić jakiś dobry głośnik nawet używany Np Hifonics,hertz,rockford głośnik 30cm jak graja głośniczki miał okazje odsłuchać ?, nie chce takich jak JBL marketówek tak zawanych bo widac po samym wykonaniu albo blaupunkta kolega miał to porazka wg, 

no powiem tak jak grał Pioneer to było czuć taki głęboki Bass prawie na każdej piosence lusterko potrafiło drgać a alphard to można powiedzieć ze jest bas ale taki nie pełny walenie w deskę i regulowałem na wzmacniaczu ale słabo to daje

na początku jak zakładałem sprzęt bo fundusze małe były to były kable ze sklepu elektrycznego najtańsze  i Philips potrafił sprawić ze były ciepłe dlatego później je wymieniłem  ale nie pamiętam jakie były kabele może 5mm albo mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz co mam te 10mm spokojnie sobie dają rade to nie taniocha żadna albo VK co druciki potrafią się kruszyć albo mniej w środku materiału  a grubiej izolowane dobre kable kupione mam jeszcze podłaczony drugi wzmacniac do głosników MAC Audio 2000 500W głosniki 17, 3drożne  Pioneera no w miare ładnie graja znimi nie mam problemu wszystko ładnie działa  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj widzę jeden wielki chaos.. kable 10mm2 i Hifon 700W RMS.. :)

Takie zasilanie to nawet na Philipsa jest na styk.. :)

 

Zamiast kombinować z subami i wzmakami proponuję sprzedać Philipsa (bo szkoda go) i za ta kasę kupić solidne druty i pałowąc przesterami Alpharda pod Hifonem.

Ewentualnie możesz pokombinować z inną skrzynką dla tego Alpharda jeśli mówisz że grał gorzej niż Pionek.

Przepraszam kable 10mm zle napisałem czyli 25mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...