Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki również za spota było czego posłuchac, :)  Radek Yaris gra naprawdę super, woofer u Ciebie naprawdę wymiata, idealnie zgrany z resztą systemu,nic dodac nic ując dla mnie perfecto :wink: , Bonless Michał Civic bardzo przyjemny,szczegółowy z dużą ilościa detali,góra bardzo przyjemna przejżysta, Stilo także mi się podobało.

Pozdrawiam do następnego spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Radek Yaris gra naprawdę super, woofer u Ciebie naprawdę wymiata

 

No właśnie z tego to mam trochę śmiechu... W Warszawie na nowo "odkryto" sprawdzone rozwiązanie Nakamichi od x lat... I pojawia się ohh i ahh... :)

O ja pierdziu... To Kappa jednak gra? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W Warszawie na nowo "odkryto" sprawdzone rozwiązanie Nakamichi od x lat... I pojawia się ohh i ahh...
O ja pierdziu... To Kappa jednak gra?

 

A kto tu mowi o odkrywaniu na nowo? To ze takie klocki nie jezdzily nie znaczylo ze byly nieznane przeciez, wiec nie do konca rozumiem co chciales przez to przekazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A kto tu mowi o odkrywaniu na nowo? To ze takie klocki nie jezdzily nie znaczylo ze byly nieznane przeciez, wiec nie do konca rozumiem co chciales przez to przekazac.

 

To ,że po długim czasie ciśnięcia do wszystkiego co się dało R6A, nagle się okazuje ,że stare sprawdzone rozwiązania Nakamichi, są kopiowane i z wielkimi bólami jakoś ogarnięte, z tego co wiem bez Wollego by się nie obyło, bo Kappa nie chciała grać jak gra,  a teraz zachwyty, jak by co najmniej Amerykę odkryto. Otóż, nie odkryto, w zasadzie "zerżnięto" jak czasami robią gówniarze w drugiej klasie na przerwie między lekcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile się okaże że wszystko już było przez kogoś zrobione i inni uzytkownicy nie mogą nic u siebie zrobić bo będą oskarżeni o kopiowanie po kimś.

Nie można zastować radia które ktoś ma i dobrze gra, nie można zastosować wzmacniaczy bo już ktoś je opisał bez oskarżenia o kopiowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to znaczy że jak ktoś zrobił jakieś rozwiązanie kiedyś to nikt inny już nie może go spróbować zastosować?

 

 

Absolutnie nie, przecież to normalne ,że pewne rozwiązania są kopiowane czy też dublowane.

Ale mi by nie przyszło do głowy się tym chwalić, jako swoim new projektem śmierdzi Śląskiem na kilometr tak przetwornik (Kappa) a dlaczego np nie Scan LS155?? jak i aplikacja (komora 7-8 litrów) to czysto "Józkowe" rozwiązanie i o ile samo w sobie niech sobie będzie, to zachwyty pociotków Radka, są nie na miejscu i nakręcanie pseudo szumu i reklamy.

Więc mamy "klockowo" kopię a strojeniowo również kupę, bo sytuację swoimi tipami ratował Wolly, więc gdzie tu powód do dumy i chluby by się chwalić?

Niesmaczne. To tylko tyle, luźna dygresja obserwatora z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zachwyty pociotków Radka, są nie na miejscu i nakręcanie pseudo szumu i reklamy.

Gdzie ty te zachwyty widzisz,celowo nic nie umieszczam w temacie żeby nie karmić troli.To że ktoś posłuchał i wyraził opinię cię zabolało?Lepiej pie...ć i obgadywać za plecami jak twoi kolesie...żenada :looka:

 

 

przecierz Radek się nie chwali tym.

To sa opinie osoby która słuchała tego rozwiązania. Tzn że nikt nie moze skometować tego?

 

Można ale jedynie negatywnie,w pewnych kręgach nic innego jest niedopuszczalne :rotfl:

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty te zachwyty widzisz,celowo nic nie umieszczam w temacie żeby nie karmić troli.To że ktoś posłuchał i wyraził opinię cię zabolało?Lepiej pierdolić i obgadywać za plecami jak twoi kolesie...żenada :looka:

 

 

Ja nie pierdzielę Radek za plecami, bo jestem daleko na "zadupiu" wszelkich większych podwórek typu Kraków, Śląsk, Trójmiasto, czy Wawa.

Traktuję tak Ciebie jak i resztę znajomych z Warszawy na równi, bez faworyzowania kogokolwiek, czy uważasz ,że gdybym wiedział ,że np Łukasz, czy ktokolwiek inny zapodał klona i wiedziałbym o tym nie zanegowałbym tego? To się grubo mylisz.

Natomiast owszem, trochę mnie to osobiście ruszyło, bo gdy kappy były w audi, to było "be" bo kicka nie ma, bo to, sramto, tamto, a nagle odkrycie roku nie mija kilka mieś i w Wawie Kappa nie dość ,że zgrała to gra "zajebiście". Zapewne gdyby nie to wcale bym się nie udzielił.

Więc albo ja miałem tak skopaną aplikację Kappy u siebie ( w co śmiem wątpić) skoro nie "grała", albo ktoś tutaj robi ze mnie wariata, bo nagle wystarczyło kilka mieś i się odbiór identycznego głośnika w identycznej komorze zmienił diametralnie co do jego walorów.

Co do kappy to grała i będzie grać fajnie, więc się nie dziwię, temu ,że spodobała się na spocie. Sam chętnie posłucham przy jakiejś okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast owszem, trochę mnie to osobiście ruszyło, bo gdy kappy były w audi, to było "be" bo kicka nie ma, bo to, sramto, tamto, a nagle odkrycie roku nie mija kilka mieś i w Wawie Kappa nie dość ,że zgrała to gra "zajebiście". Zapewne gdyby nie to wcale bym się nie udzielił.

Z mojej strony zostaje tylko wyrazić moje współczucie.Szkoda że nie pomyślałeś że te kapy w komorach(zerznięte jak u dziaciaka w 2 klasie) to tylko dodatek do całego systemu na który składa się więcej elementów niż dwa głośniki(midwoofer). Do tego dochodzi dość ważna sprawa...same auto.

 

Naprawdę mi Cię szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier...e, co tu się dzieje?

 

chyba dochodzimy do momentu że tylko krtyka jest dopuszczalna na forum - jezeli komuś uda się coś zrobić nawet z czyjąś pomocą to będzie zjebany jak pies...

 

 

Jeśli podane to jest w sprytnie podany sposób jako dobra kryptoreklama to robi się niesmacznie i pewnie, będę pierwszym kto pociśnie petardę po czymś takim.

To w końcu co bardziej boli, obrobiona dupa za plecami, czy tak jak ja to zrobiłem i wyraziłem swoje zdanie wprost bez owijania gówna w złote papierki?

Zdecydujcie się. Skoro za plecami jest be, wprost jest be, to może to ma pójść w inną stronę, broń Boże, nie napisać nic o swoim zdaniu w danej kwestii, bo można się narazić.

To jest właśnie żałosne a nie to ,że napisałem bezpośrednio to co w głowie to na ekran w dupie mam dyplomację i jakieś tam gierki jakie mi zasugerowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...