Skocz do zawartości

Błędy skutkujące usunięciem tematu


Tambor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie brzmi: Jakie są powody, przez które temat może zostać usunięty?

 

Możecie mnie obrzucać mięsem, mieszać z błotem, wytykać palcami, nazywać trollem, wyganiać i zniechęcać do dalszego korzystania z forum, tylko proszę powiedzcie przy tym, dlaczego mój temat mógł zostać usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze usuniety temat byl o " jaki bezpiecznik przy aku" , a koledzy Ci juz pewnie wytlumacza dlaczego temat polecial.

Czyli mam rozumieć, że poleciał przez tytuł jaki mu nadałem, a nie treść?

 

dlatego że nie chciało ci się poszukać a przy okazji masz odpowiedź powiększyłem żebyś trafił łatwiej kursorem == => http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf  <=== 19 strona i do dzieła chyba można kłódkę położyć będzie teraz na temacie  :wink:

Ten FAQ mam już od bardzo dawna na dysku (dokładnie od ‎7 ‎września ‎2011, ‏‎17:06:12) i był pierwszym źródłem, do którego zaglądnąłem. Uwierz, że poszukać mi się chciało i nie znalazłem nigdzie odpowiedzi i tylko dlatego założyłem temat.

 

Po rejestracji najpierw czyta się regulamin forum. Po jego przeczytaniu doszedłbyś do wniosku, że nie trzeba zakładać tematu.

Przeczytałem i regulamin, i wszystkie inne faq-i, tutoriale i tematy dla nowych i nie doszedłem do takiego wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten post był tak banalny że jakieś dziecko rozumiejące matematykę na podstawach zrozumiało o co chodzi..

W dzisiejszych czasach moja mama wiele rozumie patrząc co piszą ludzie po studiach.

 

Pytanie- Jaki bezpiecznik do aku? A do czego stosuje sie bezpiecznik? Do kabla..

A jaki masz kabel? Masz grubość, przekrój - i w każdym sklepie, każdy Kowalski ci na to odpowie. 

Zadałeś pytanie jak się kroi kanapkę, chlopaki byli najedzeni wiec nie chcieli się śmiać.

Teraz rozumiesz skąd ten zapał do pisania? Każde forum lubi ludzi którzy znają chociaż podstawy, nie chcą uczyć dziecka 2x2 bo nie chce mu sie popatrzeć w necie. 

Google- to taka encyklopedia, nie możemy być lepsi od niej.

 

Pomyśl, zastanów się - po co jest bezpiecznik przy kablu? Skoro jest bezpiecznik do czegoś musi sie dostosować.

Jak zapytałem się mamy (62lata) jaki bezpiecznik dla kabla 35mm2  - od razu powiedziała.. A Ty nie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.strefacaraudio.pl/topic/880-faq-czyli-najcz%C4%99%C5%9Bciej-zadawane-pytania-i-odpowiedzi-faq-nazara/ prosze ja w tym linku znalazłem odpowiedz na twoje pytanie w ciągu kilku sekund po to są tutaj takie linki, instrukcje, porady itp zeby nie  zasmiecać forum powtarzającymi sie podstawowymi pytaniami to chyba jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że nie znam się na elektryce, ale jeżeli moje pytanie byłoby tak banalne to odpowiedź znalazłbym znacznie szybciej niż zakładając konto i temat na forum, i czekając na odpowiedź. Odwiedziłem kilku elektryków samochodowych w mojej okolicy i jedyne co usłyszałem to: A po co to Panu? Bez sensu. Idź Pan z tym do warsztatów zakładających radia i głośniki. - żadnych konkretów. A to podobno spece od elektryki, jeśli wierzyć szyldom. Ja wierzę - wróć- ja wiem i jestem świadom tego, że dla prawdziwego fachowca mój problem to błahostka i wydawało mi się, że tutaj takiego fachowca znajdę. Poczytałem i dowiedziałem się ile tylko się dało, żeby nie wyjść na ignoranta. Mam kopię zapasową mojego posta (jak wszystkiego co zamieszczam w sieci) - wcale nie wygląda on jak pisany przez dziecko.

 

rubel123 jakbyś przeczytał wątek to byś wiedział, że jest dla mnie jasne, że są na forum linki, porady i instrukcje, jak też po co one są.

 

Jak sobie przemyślałem post powalla to doszedłem do wniosku, że znalazłem powód, dla którego usunął mój temat. Zdaje mi się, że sam najlepiej wytłumaczył dlaczego temat poleciał. Proszę powalla, potwierdź tylko, że nie zajrzałeś do mojego tematu i wszystko będzie jasne. I nie chcę tutaj osądzać, bo rozumiem, że moderowanie jest uciążliwe i może się po pewnym czasie sprowadzać do odsiewania tmatów po tytułach. Jeśli mam rację to temat do zamknięcia z przestrogą: Tytułuj swój temat nietuzinkowo i niepowtarzalnie! Jeżeli się mylę to czekam na kolejne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla mógłbyś przynajmniej odpowiedzieć uczciwie, że nie zajrzałeś i temat zamknięty. A tak to dalej swoje smuty leję.

 

Mam zamiar założyć ponownie temat i tym razem zatytułować go bardziej precyzyjnie. Jako, że jestem ograniczony co do liczby liter w tytule nie opiszę w nim problemu. Proszę więc, żebyś tym razem go przeczytał i jeśli uznasz, że temat maglowany setki razy to będę wdzięczny za jego usunięcie i pokornie przeproszę, że się nie przyłożyłem do poszukiwań odpowiedzi. No chyba, że uznasz, że nie mam tu czego szukać, bo to forum high-endowe i dla ludzi z pasją do CA i grubaśnymi portfelami to się schowam z moim kaseciakiem pod dywan i nie będę więcej zaśmiecał forum swoją obecnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No chyba, że uznasz, że nie mam tu czego szukać, bo to forum high-endowe i dla ludzi z pasją do CA i grubaśnymi portfelami to się schowam z moim kaseciakiem pod dywan i nie będę więcej zaśmiecał forum swoją obecnością.
sam mam dwa kaseciaki a wielu z nas nie ma grubego portfela...A pod dywan nie wchodze bo sie nie zmieszcze, Ty tez tego nie rób :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tambor czy ty jesteś LENIEM? Pare osób tyle rzeczy wspomina. Myślisz że komukolwiek chce sie pisać że 2x2=4?

Wystarczy pomyśleć, poczytać.

Założysz kolejny temat gucia wart- dostaniesz gucia. Tego widać nie umiesz zrozumieć.

Wolimy 3razy wklepać w głowę - użyj szukajki, aby ludzie zrozumieli- Myślenie Nie Boli.

Zrozumiał bym jak masz rodzaje kabli, zawartość miedzi w miedzi itd, ale pytać sie podstaw kabelka- Ludzi to wkurza. I dlatego walimy zawsze głową w ścianę.

Wpisz co chcesz w swojej kwestii tutaj- i sprawdź http://www.strefacaraudio.pl/index.php?app=core&module=search&search_in=forums

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...