Skocz do zawartości

Pasek B5 FL by SynDmx


SynDmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak obicie czarne, trochę kontrastu musi być :)

 

 

Do DD czarno czerwone skrzynie pasują idealnie :)

 

 

Popieram - wg mnie najlepsza kolorystyka skrzyni do DD :) Głośniki czarne z czerwonymi akcentami i skrzynia czarna z czerwonymi BR :) Zostaje tylko czekać na efekt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie raz :) Dzisiaj na szczęście doszedł :wink:


Moja radość była przedwczesna :cisza:  Dostałem z powrotem tego samego suba :mur1:

Nie mam zamiaru go znów odsyłać i czekać miesiącami. Mam tylko nadzieje że różnica w koszu nie wpłynie znacząco na litraż skrzyni :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak je postawiłem obok siebie to zauważyłem różnice, ale skoro Cię to dziwi to pewnie jesteś ekspertem od "koszy DDków" :rotfl:  Dziwne że dystrybutor tego nie zauważył :rotfl:

Nie nie jestem Ekspertem ... Dziwne to jest to że ty nawet nie zauważyłeś tego wyciągając je z Pudła ... ślepy by to zauważył  :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do rzeczy w tym momencie? Bicie piany bez sensu, dobrze że to zauważyłem zanim zostały zamontowane bo już bym nie mógł ich zwrócić.

Zresztą teraz i tak to nie ma znaczenia bo koleś zrobił sobie ze mnie jaja i tyle :cisza:

Pozostaje wszystko złożyć i słuchać czy wystąpią jakieś różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem nie ma tu żadnego bicia piany itp. tylko normalne spostrzeżenie ... twój biznes twoje zabawki ja tylko napisałem tak żartobliwie a ty zaraz widzę się denerwujesz jak nie ma o co no trudno zdarza się .

 

,,bo koleś zrobił sobie ze mnie jaja i tyle" 

 

więc tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jestem Ekspertem ... Dziwne to jest to że ty nawet nie zauważyłeś tego wyciągając je z Pudła ... ślepy by to zauważył  :mur:

Szkoda ze ty tak wszystko zauwazasz i znowu robisz nie swoj problem.Pewnie gdyby nie Mirek to bys tez niczego nie zauwazyl i jezdzil do dzis z dwoma roznymi wooframi.Wiec odpusc sobie te dziecinne zagrywki

Napisz do producenta moze odpisze.Załaczysz zdjecia i moze stwierdzi albo poprze sie jakims papierem byle nie t.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...