Skocz do zawartości

Uciecha z nie dokończonych słupków a tu grad !


wicher18gl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich piątkowy dzień no to najlepiej spędzić przy audio :D kończenie słupków w mojej Astrze wyszło prawie idealnie jeszcze tylko obicie kilka fot jak mi wyszlo :) , ale zebrało się na burze wiec koniec pracy zaczęło padać i nagle grad . Patrzylem tylko jak z karopseri robi sie masakra :/ ostatnia fota to kule gradu przy zwyklej paczce zapałek byly jeszcze większe. Cała karoseria ma wgniecenia maska ! :(dach błotniki bagażnik słupki ale szyby ocalały nie to co u innych ze nawet szyb nie oszczędziło  http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130503/REGION00/130509869&sectioncat=photostory16 szyby w domach tez polecialy ,Moje Ca teeaz poszło na drugi plan auto wygląda strasznie  niestety nie ma pogody by zrobic foty , uciecha z własnej pracy szybko sie skończyła, jak zbiera się na burze to chowajcie auta gdzie sie da ;)  

post-11771-0-75796200-1367613851_thumb.jpg

post-11771-0-23356700-1367613905_thumb.jpg

post-11771-0-10850300-1367613922_thumb.jpg

post-11771-0-65685800-1367613934_thumb.jpg

post-11771-0-99363900-1367613947_thumb.jpg

post-11771-0-42815100-1367614084_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wicher18gl naprawdę współczuje. U nas zaczeło lać (oberwanie chmury), a za pół godziny słysze w radiu że 20 km od nas właśnie taki duży grad zdemolował wszystko co się da i poszło w waszą strone na rzeszów :(

...szkoda auta!!....

PS. fajne słupki ;) jak kiedyś dokonczysz to wstaw zdjecia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje. :(

 

Ja ostatnio jak siedziałem sobie w aucie i słuchałem muzyczki to tez przywalił grad ale nie taki wielki. Naszczęscie u mnie nic sie nie stało chociaż tak waliło po blachach ze się bałem :(

 

Mam nadzieje ze uda ci się auto odbudować, może któraś z takich firm co usuwają wgniotki bez lakierowania --- mnóstwo tego w sieci jest np.

http://www.wgniotka.pl/static/index/33

 

Pozdr

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie opłacalny interes cokolwiek z tym robic na samej masce naliczylem 26 wgniecen ,dach i reszty juz nawet nie liczyłem wygląda jak ser pierwszy raz w życiu cos takiego widzałem żeby grad potrafi lusterko urwac (umnie poszło) powybijać szyby przednie spowodować rany cięte bo kilku znajomych ratowało auto :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie nowe wiec nie brałem AC  trudno się mówi , dzięki za dobre słowo pozdrawiam Wszystkich ;) 

 

ja tam do trzynastoletniego peżota kupiłem ;) grad to nic, pomyśl co będzie jak ktoś buchnie np. żeby użyć do przestępstwa (mojej mamie tak Uno dziabnęli kiedyś i spalili w lesie) etc. "smuteczek"., a tak zawsze jakieś pocieszenie te grosze z AC (choć nie zawsze się źle wychodzi też)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na takim ustawieniu jest najlepiej ,najbardziej poszerzyła mi sie scena może tak je widać na foto ale jest ok :) a po gradzie trzeba jeździć dalej . Wyciąganie nie miało sesu zawołali mi w jednym miejscu 100 zl za 1 wgniecenie ze nie bedzie sladu na samej masce mam z 20 wiec słabo . gdzie indziej 3 tys gdzie niegdzie będzie widać plus większe wgnioty to  szpachlowanie wiec tez podziękowałem, juz sie przyzwyczaiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jedynie podobijaj tam gdzie trzeba żeby było symetrycznie :wink: to może nawet jakiś fajny Styling osiągniesz. A może zapoczątkujesz nowy tręd. Szał robi ostatnio Rost i ratstyle więc może ty zpoczątkuj grad-style :) podobijaj gdzie trzeba może pokoloruj trochę i :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys parszywie obilem i wytarlem bok w Mazdzie Mx-6, a ze auto malo popularne to z czesciami blacharskimi (i ich cenami) wesolo nie bylo. Jezdzilem tak dosc dlugo i wkurzaly mnie wytkniete palce na ulicy.

Nakleilem na boku cala serie nalepek "dziura po kuli" i miast palcow i usmiechow widzialem tylko wytrzeszczone oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...