Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna VIII


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem jedynie dostać sie na soundoff.pl :)

Tam porządki musi zrobić Michał , ale teraz jego głowę zaprzątają zupełnie inne sprawy :)

 

Nikt nie pyta o hotel czy tego rodzaju sprawy , to ja tez nie będę wychodził przed orkiestrę .

Mogę załatwić zniżke w tym samym Hotelu z którego korzystamy od lat .

http://www.hotelroyal.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Mogę załatwić zniżke w tym samym Hotelu z którego korzystamy od lat .

http://www.hotelroyal.com.pl/

 

A jak w tym roku będzie to wyglądać cenowo ze zniżką? Bo ceny katalogowe straszą, ale pamiętam ,że rok temu ze zniżką było przystępnie za pok 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Nakamichi wyżej wspomniał ,że o noclegu ze zniżką może porozmawiać, znając liczbę osób, które chcą skorzystać, a jakoś tak każdy napisał , może , będę, może nie(standardowo), bardzo bym prosił aby stworzyć listę osób , które będą i zaznaczyć czy z noclegiem impreza czy bez, został już "dobry" tydzień do zlotu i warto aby organizator miał trochę czas na załatwienie zniżki hotelowej.

Nie uśmiecha mi się szukanie sobie na szybko po Gliwicach jakiegoś taniego łóżka, bo już za póżno na załatwienie tego z pomocą Naka. Więc:

 

1.Truck - z noclegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Tomomadej'em też zostajemy.Rozmawiałem wczoraj z mentorem i nie słyszałem o żadnych problemach.

 

Więc ciężko Ci wrzucić krótkie , info na listę, aby było przejrzyściej, kto będzie i na co się pisze? :) Już w temacie pikniku strefowego naskoczyłeś na mnie Radku, gdy próbowałem ruszyć ten wózeczek do przodu, a wyszło co? ze minęło prawie 2 mieś i nadal nikt nic nie wie. Ja zaś, jak widziałeś położyłem na to "laskę" skoro mam się nie "wtrącać". :) więc:

 

1.Truck-z noclegiem

2.Raadek/Tomomadej-z noclegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie uśmiecha mi się szukanie sobie na szybko po Gliwicach jakiegoś taniego łóżka, bo już za póżno na załatwienie tego z pomocą Naka. Więc:

 

:) , późno to będzie w poniedziałek wieczorem , do tego czasu każdy wariant jest możliwy.

Co nie zmienia faktu , ze gdyby powstała lista to prościej jest działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Już w temacie pikniku strefowego naskoczyłeś na mnie Radku, gdy próbowałem ruszyć ten wózeczek do przodu, a wyszło co?
Troche nie ten temat ale...wyszło to samo czy pchasz czy nie pchasz.

 

 


Więc ciężko Ci wrzucić krótkie , info na listę, aby było przejrzyściej, kto będzie i na co się pisze?
Proszę:

1.Truck-z noclegiem

2.Raadek/Tomomadej-z noclegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Truck/Bury- do końca imprezy, ale musimy wracać aby w niedzielę rano być w Szczecinie

2.Raadek/Tomomadej-z noclegiem.

2 smok z noclegiem ale juz obgadałem sprawe u zródła  :)

3.Nubi3/Lklukasz z noclegiem (pokój "dwudrożny")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...