Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna VIII


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja napisze krótko

Smokowe audi:

Wrzesień 2012 v wiosna 2013

1 : 0

 

Słuchając go w tym roku zastanawiałem sie czy to te same auta.

Trza było poprosic o stary program ciągle jest nawet komus właczałem wieczorem , na moje ucho mi pasuje ten co był , bardziej chodzi o przyjemnosc ze słuchania a nie startowanie na zawodach , na to trzeba innego programu "flaki z olejem "

 

A jak grało?

 

 

 

Myślę ze nie o to chodziło Nakamichi...

 

No tak grało jak słyszałes jak byłes u mnie , to była stary program niby lepszy 

 

Truck a jak ze sceną itp. Skoro tak chwalisz to pewnie idealnie środek pod luskierkiem?

Na easke jak znalazł :)

 

Jak widać, wynika ,że tylko ja i Ty Nakamichi go słuchaliśmy. :wink:  Kółeczka różańcowego zakładać nie mam zamiaru...

Więc do siego panie Józefie. Oby za rok, w większym gronie i z uśmiechem! :)

Moge ci zdradzic ze sub jaki słyszłes ostatnio (samociążek) i było "lepiej" grał o 3 db głosniej , teraz ustawiłem wofery na 50 hz i to one dominowały a nie sub ale grały tym pasmem i to autko tak miało grac , lubie zmieniac brzmienie , na tym ustawieniu zyskiwały duze bębny i kotły kosztem kicka  ale kto nie kombinuje nic nie zyskuje , stary program jest też .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ci zdradzic ze sub

 

I dlatego broniłem się jak mogłem przed ciągnięciem za język odnośnie odsłuchów, bo potem jest jak jest, masz 15 czy 20 aut, z czego posłuchasz 10, dwa wpadną Ci w ucho, parę zagra neutralnie, ale siłą rzeczy, któreś musi zagrać nie w Twój gust.

Więc gwoli wyjaśnienia i wyklarowania sytuacji. Moim prywatnym skromnym zdaniem audi grała rok temu bardziej pod mój gust, skoro obecnie uważasz ,że jest lepiej pod Twoje upodobania, to się cieszę, bo to Ty spędzasz czas w swoim aucie a nie ktoś na odsłuchu 20 min.

Zwyczajnie się kłaniają osobiste preferencje, które każdy posiada indywidualne i z tym nie ma co dyskutować, ja szanuję Twoje.

Równie dobrze , ktoś lubiący szeroko pojętą neutralność, może powiedzieć ,że w moim aucie gra mu zbyt "dyskotekowo", lub "na pokaz" i co mam się obrazić za to? Ale nic nie poradzę, że lubię kiedy muzyka ma w sobie sporo życia, wigoru, fruwa dźwiękiem po scenie a nie ją muska i głaszcze.

Jeśli coś jest na płycie, to ma być, a nie ja mam się skupiać i wyłączać zupełnie z życia aby to wychwycić w systemie , bo raczył ledwie to gdzieś w dali zamarkować.

Weż także pod uwagę drugi aspekt, ja rzadko słucham swojego auta na postoju a w 99% podczas jazdy, pracuję nim w zasadzie więc po 12 h za kółkiem ostatnia rzecz na jaką mam ochotę, to jeszcze grzanie tyłkiem fotela i szukanie smaczków. Dlatego sposób podania tego dania u mnie wynika z tego ,że to musi także grać podczas jazdy i szumów, z tego również powodu nauczyłem się słuchać trochę głośniej niż to odbywa się zazwyczaj.

Najwięcej podczas jazdy ucieka zawsze basu stąd upodobanie do mocnego dołu (leci równowaga tonalna) ale gdy jedziesz ucieka część z niego i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Więc gwoli wyjaśnienia i wyklarowania sytuacji. Moim prywatnym skromnym zdaniem audi grała rok temu bardziej pod mój gust

Nastepnym razem potestujemy  program z zeszłego roku zobaczymy czy pamietasz jak grała bo program został , zobaczymy czy gusta tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...