Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna VIII


Rekomendowane odpowiedzi

Też się przyłączam do podziękowań dla Organizatorów :padam: . Wiosna jak zwykle optymistyczno-mobilizująca :ok:  , pomijając czasowe przymuszanie wszystkich obecnych do słuchania tej samej playlisty :dobani: . Miłe odsłuchy, wartościowe pogawędki. Napiszę jak rok temu - czekamy na Jesień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Składam podziękowania P. Józefowi oraz przemiłej małżonce za kolejną edycje tej wspaniałej imprezy. 

Podziękowania należą się również koledze Adamowi ( CHROM ), o którym nikt nie wspomina ,a który także czynnie bierze udział w przygotowaniu Gliwickiej Wiosny.

Cieszę się że kilka osób odważyło się posłuchać mojego auta a ich opinie i spostrzeżenia będą dla mnie cennymi wskazówkami podczas     ulepszania systemu  :super:

Do zobaczenia za rok  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamowi ( CHROM )

 

Adam to ten kolega od czarnej trójki? Ja mam jedynie malutką sugestię/prośbę do Nakamichi, może warto za rok, zamiast poczęstunku (bardzo miły gest :) ), raz go odżałować, każdy się sam obsłuży a kupić jakąś tam partię zawieszek z klipsem na koszulki? Każdy by sobie wpisał nick odbierając u pani Gosi przy stoliku? Teraz jak czytam była duża grupa ludzi z forum ,których zwyczajnie( taki urok wirtualnych znajomości) nie poznałem a chętnie bym zamienił słowo.

Tych których znam już osobiście to znam, ale zawsze ktoś dojedzie nowy i dało by to komfort "szybkim rzutem oka" dowiedzieć się kto jest kim...

Z drugiej strony ciężko podejść do drugiego człowieka i narzucać swoją osobę rozmową, nie wiedząc kim jest. Jak dziewica, chciałbym, ale... się bałem. :wink:  :)

Daleko nie idąc,chcąc posłuchać Nubiry, spytałem nie właściciela, czy mogę posłuchać auta, bo akurat stał oparty o auto więc myślałem ,że to jego... Ja poczułem się głupio a chłopaki mieli śmiech z sytuacji. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

żałuję i zazdroszczę dobrej zabawy.

 

Tak mnie naszło, strefa bez trucka byłaby jak ...ja bez browara :hyhy: .

Dołączam sie do suzukiego do 3 razy sztuka aż się gęba cieszy widząc Wasze caraudiowe facjaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie wiedział to ja przyjechałem tym czarnym golfem :)

Także dziękuje za spotkanie.

 

Odkąd Ciebie poznałem w Warszawie zupełnie się nie zmieniłeś ( po zmianie stanu cywilnego ). 

 

Szkoda tylko, że spotkanie nie trwa dłużej, gdyż z niektórymi zdążyłem się tylko przywitać tak jak np. z Tobą.

To samo dotyczy np. Pawła. 

Na spotkaniu brak mi było na wieczór ogniska integracyjnego z symboliczną ilością np. piwa kiedy można by było wspólnie pogadać.

Może w przyszłym roku  :hyhy:  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Łukasz, dobrze, że napisałeś to tu a nie na Elektrodzie   .
faktycznie :D 

 

 

 


Na spotkaniu brak mi było na wieczór ogniska integracyjnego z symboliczną ilością np. piwa kiedy można by było wspólnie pogadać.
Może w przyszłym roku   .
Przyjedz na piknik... Ale swoja droga, komu brakowało temu brakowało, pytałem jak biały wielu osób czy zostaja na "after" ale nie było odzewu... Maciek i Katarina raczej nie narzekali na jakies niedobory alko i atrakcji... Tak ze nam after raczej sie udał  :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ze nam after raczej sie udał :)

 

Mi też się udał, spędziłem go z fajną laską (Burym) , która musiała wracać do domu... :zalamany:  :wink:

Na Wiosnę IX, przewietrzę babciulę aby złapała Śląskiego luftu, więc będzie komfort rozporządzenia własnym czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Adam to ten kolega od czarnej trójki? Ja mam jedynie malutką sugestię/prośbę do Nakamichi, może warto za rok, zamiast poczęstunku (bardzo miły gest :) ), raz go odżałować, każdy się sam obsłuży a kupić jakąś tam partię zawieszek z klipsem na koszulki? Każdy by sobie wpisał nick odbierając u pani Gosi przy stoliku? Teraz jak czytam była duża grupa ludzi z forum ,których zwyczajnie( taki urok wirtualnych znajomości) nie poznałem a chętnie bym zamienił słowo.

Tych których znam już osobiście to znam, ale zawsze ktoś dojedzie nowy i dało by to komfort "szybkim rzutem oka" dowiedzieć się kto jest kim...

Z drugiej strony ciężko podejść do drugiego człowieka i narzucać swoją osobę rozmową, nie wiedząc kim jest. Jak dziewica, chciałbym, ale... się bałem. :wink::)

Daleko nie idąc,chcąc posłuchać Nubiry, spytałem nie właściciela, czy mogę posłuchać auta, bo akurat stał oparty o auto więc myślałem ,że to jego... Ja poczułem się głupio a chłopaki mieli śmiech z sytuacji. :/


 

 


Moim zdaniem warto wrócić do pomysłu z ubiegłego roku i mieć formę identyfikatora z forumowym nickiem.

Nic na siłę , ale to chyba była dobra idea .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ciężko było , ale po kolei :

 

Truck nie narzekaj , od początku mówiłem CI jaka jest sytuacja i nie miałeś z tym problemu , teraz widzę że był to dla Ciebie problem ... nie łądnie ;)

 

 

"gupki" tyle kilometrosów w jeden dzien... Trzeba miec ten dar i umiec przekonać zony/kobitry ze zlot trwa dwa dni

łukasz taki był plan , ale 2 tygodnie przed wyjazdem okazało się że w tym terminie( niedziela)  mam komunie gdzie Karola jest chrzestną i nie mogłem odmówić . Do domu dojechałem przed 4 a o 7 wyjazd do koszalina ( na 10 msza ) i jazda była bez ttrzymanki ...

 

Co do samej Wiosny , byłem pierwszy raz i jestem bardzo mile zaskoczony jak fajnie jest to zorganizowane , wielkie dzięki za opiekę , konkurs i obiadek ( niestety nie skorzystałem w ferworze walki :) ) bły dla mnie czymś nie zwykłym i bardzo pozytywnym :) , jeszcze raz dziękuje !

 

Autek fajnie grających było kilka więc trochę się zeszło ( kolejnośśc przypadkowa )

 

Gazownik - mega pozytywnie , zawsze leżało mi jak to auto gra , teraz jest jeszcze lepiej niż rok temu , dużo powietrza i mikro detalu , przy czym nie jest to natarczywe ,  dobre zrównoważenie, no może poza basem bo Tomek lubi dużo i tłusto :D

 

Nubi - bardzo fajne autko , widać ogrom pracy , kilka tematów do poprawy , ale auto zapowiada się Ciekawie !

 

Dodge - Auto z aspektami wybitnymi , jak i tymi "zaledwie" dobrymi , po wyłączeniu polepszaczy wypaśnie  , rozmawiałem z instalatorem a nie z właścicielem więc więcej nie mówie , na miejscu bardziej się rozwlekałem :)

 

Marcin-real - Niestety ! kurcze pozytywnie mnie zaskoczył , a już myślałem że przejadę się po nim że szpilę będzie gdzie wetknąć a tu nic :P ... jak na szybki wrzut i robotę do 3 to bardzo dojrzałe granie :) fajne zrównoważenie , dynamika , góra nie miała wykończenia i pazura , ale nie była zła , brzmiała bardzo delikatnie , może się podobać . Żeby nie było że chwalę bezinteresownie , to Marcin dzięki wielkie za fajną płytkę :)   ( dostałem w prezencie :) )

 

Xantana - Dynamika , dynamika , dynamika tu system wręcz wybitny i robi wrażenie :) , na miejscu z Pawłem ustaliliśmy że jestem troszkę za duży do auta bo cała scena była sklejona na lewym słupku co mi nie pasowało. Subbas- bas rewelacja , średnica i góra nie dla mnie , ale nie mówię że zła !

 

Kolega z subaru , chyba z Łodzi , ma duuużo pracy , ale czuje że będzie z tej mąki dobry chlebek .

 

kogo słuchałem jeszcze nie pamiętam w tej chwili bo padam ( dopiero wróciłem z Koszalina ) , jak coś przypomnę sobię to dopiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...