Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna VIII


Rekomendowane odpowiedzi

Truck nie narzekaj , od początku mówiłem CI jaka jest sytuacja i nie miałeś z tym problemu , teraz widzę że był to dla Ciebie problem ... nie łądnie ;)

 

Problemu nie było do kiedy nie napisali ,że fajne after bylo do ranka... Załość mnie złapała... :zalamany:  Buziak na zgodę. :D:rotfl:

 

 

Marcin-real - Niestety ! kurcze pozytywnie mnie zaskoczył , a już myślałem że przejadę się po nim że szpilę będzie gdzie wetknąć a tu nic :P

 

Hihi... Ja już go przeprosiłem i zwróciłem "honor" ... :D Fajne granie.

 

 

Jesu chyba jeszcze cukier ci się wysypuje.

 

 

Uzbiera na poranną kawę dla Siwego jutro. :D

 

 

Bo mnie sie przypomniało sie mnie, Track'u tak chciałeś, tak czekałeś aż "skończę" i se nie wsiadłeś żeby mnie publicznie pojechać  :wink:

Nikogo nie pojechałem publicznie... Nawet aut nie oceniłem... Daleki jestem od tego.

Pochwaliłem jedynie Tomka Gazownika za fajny progres, bo czuć ,że zima nie poszła na marne i auto gra dużo dojrzalej niż rok temu. Polepszyło się w zasadzie wszystko. Rzadko się zdarza słyszeć taki progres w ciągu kilku mieś kiedy się nie słyszało auta.

A wracając do Ciebie.... Specjalnie rozebrałeś tą konsoletę u siebie aby wuja truck jednak nie zawiesił ucha... Może bym zrobił wyjątek i pojechał z koksem ( w końcu to Śląsk :hyhy: ) a może zakochał się w graniu i pochwalił? :D

Oczywiście żartuję, żałuję ,że i w tym podejściu nie udało się posłuchać audi.Cóż taka chyba moja karma... :zalamany:

 

 

 

"gupki" tyle kilometrosów w jeden dzien... Trzeba miec ten dar i umiec przekonać zony/kobitry ze zlot trwa dwa dni

 

Ale przynajmniej nie rzucamy słów na wiatr i nawet jeśli na dniach się zmieniły plany (nie zmienialnie u Burego) nie daliśmy na luz bo "Nie opłaca się dymać 1200 km na parę "h", to chyba nie świadczy o mnie czy Burym żle, a wręcz przeciwnie ,że jesteśmy pozytywnie pierd... i jeszcze Nas bawi ta pasja.

Osobna kwestia ,że raczej takie przebiegi nie robią ani na mnie ani nim większego wrażenia, więc byliśmy, zobaczyliśmy Wasze morduchy ( po zimowym marazmie miło było) i jakoś (choć już na zmianę) dojechaliśmy cało do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Specjalnie rozebrałeś tą konsoletę u siebie aby wuja truck jednak nie zawiesił ucha...

Specjalnie ją rozebrałem żebyś Ty jak i inni mogli posłuchać :P udało się to dopiero po losowaniu nagród w trakcie którego audi się "stroiło" :D

Poza tym chyba tylko moje było tak rozkopane w trakcie całej imprezy, jakiś medal mi się należy za to chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Poza tym chyba tylko moje było tak rozkopane w trakcie całej imprezy, jakiś medal mi się należy za to chyba :wink:

 

Akurat w tej kategorii na bank bym miał puchar honorowy, więc oszczędziłem tym razem "widoków"... Najlepszy dziś był mój sąsiad, idzie koło audi i patrzy "Marcin a co tam się stało ,że te kable wiszą z sufitu? Nie chciało mi się tłumaczyć, więc mówię ,że "takie tam"... No to polazł z boku i zagląda... Odskoczył jak poparzony "O ja pierd... Co się stało z tym samochodem?! " hehe :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tej kategorii na bank bym miał puchar honorowy, więc oszczędziłem tym razem "widoków"... Najlepszy dziś był mój sąsiad, idzie koło audi i patrzy "Marcin a co tam się stało ,że te kable wiszą z sufitu? Nie chciało mi się tłumaczyć, więc mówię ,że "takie tam"... No to polazł z boku i zagląda... Odskoczył jak poparzony "O ja pierd... Co się stało z tym samochodem?! " hehe :rotfl:

 

U mnie "przezbrojenie" z cywila na system 3 way zabiera 2 minuty :wink2: , a jak potrenuję do do minuty zejdę :)

Ale mechaników Ferrari nie przeskoczę , przy tej masie własnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cywila

 

Haha... W pierwszym momencie gdy wspomniałeś Naka o słupkach jak fabryka, stwierdziłem hmm... Czyżby wstęgi poszły pod obicie słupków? Nawet pomacałem w celu sprawdzenia... :)

Z drugiej strony czy chcemy czy nie jesteśmy dziećmi PRLu, więc prowizorka jest najtrwalszą z możliwych form. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Proponuję "To jest Twoja chwila prawdy"

 

Wczoraj Asię wsadzam wieczorem do zielonej, włączam "Słuchaj"... I "co?"... "No fajnie, czysto gra" i co już? A co jeszcze? :rotfl:

Jaki z tego morał? Jeśli nie zainstalujesz DD audio w bagażniku i nie załadujesz parę kw, to typowa kobita i tak nie wyczuje różnicy od serii. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięć już szwankuje ;) , był trzeci .

 

 

Zostaw google całodobowy. :D

 

ps. Ja za to się dowiedziałem ,że mam nową ksywkę od Nubiego, wysiadamy z auta po odsłuchu i wali do mnie " Truck ale nie obsmaruj mi potem auta za bardzo " :) Pytam więc a dlaczego sądzisz ,że był miał? Przecież fajnie gra. "No nie wiem, bo Ty taki Nasz forumowy Jeremy Clarkson jesteś" haha...

Cóż jeszcze co prawda muszę dopytać co do końca miał na myśli, ale jeśli to ,że potrafię pojechać z koksem o S klasie w CA lub ją rozbić... To by się zgadzało... :rotfl:

Reasumując z mojej strony impreza jak zwykle na wysokim poziomie i w kameralnym klimacie, stąd o ile nie zwiną A4ki za rok z przyjemnością zawitam ponownie.

 

ps. Skoro ja to Clarkson to Bury na bank musi być:

 

post-4530-0-03492800-1369090824_thumb.jpg

 

:hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ale nie obsmaruj mi za bardzo potem"

 

 

 

auta, przecież dopisałem... Ja tam nie wiem, co Ty masz za kosmate myśli Daniel?? :cool::hyhy:

 

A już gwoli poprawności językowej powtórzę poprawnie " ale nie obsmaruj mi potem za bardzo auta" lepiej? :wink:, czy powinno być " ale potem nie obsmaruj mi za bardzo auta?" heheh to mi zabiłeś zagwozdkę do poduszki. :D  Panie premierze Miodek jak żyć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gdybyś obsmarował auto POTEM to grubo bym się tłumaczył małżonce.

 

 

Ten tego, że hmm--->

 

post-4530-0-09660900-1369091397_thumb.jpg

 

:hyhy::wink:

 

Co jak co, ale Wiosna to jedyna impreza, na która mnie kobita puszcza bez mrugnięcia okiem... Cała reszta jest już zaliczana do tych podwyższonego ryzyka... haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin-real - Niestety ! kurcze pozytywnie mnie zaskoczył , a już myślałem że przejadę się po nim że szpilę będzie gdzie wetknąć a tu nic :P ... jak na szybki wrzut i robotę do 3 to bardzo dojrzałe granie :) fajne zrównoważenie , dynamika , góra nie miała wykończenia i pazura , ale nie była zła , brzmiała bardzo delikatnie , może się podobać . Żeby nie było że chwalę bezinteresownie , to Marcin dzięki wielkie za fajną płytkę :) ( dostałem w prezencie :) )

 

To rozumie - dostał płytę ;)

 

 

 

Hihi... Ja już go przeprosiłem i zwróciłem "honor" ... :D Fajne granie.

 

tego nie do końca - bo mu jedną zabrałem ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana płyt zbliża ludzi ... heeeeeee

 

 

Mhm... A ja nadal nie wiem co tam mi puściłeś ze swojej kolekcji, z tego co pamiętam jakaś polska kapela... :kijemgo:  :wink:

Fajnie nuty w fajnym systemie... Mieć chcę naturalnie. :)

Chętnie ją zakupię jeśli będę wiedział co to dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...