Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna VIII


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dotarłem i ja.

 

Dzięki, jak zwykle miło się było spotkać, szkoda tylko, że trochę dyskotekowy klimat zagościł, nie tak to zwykło wyglądać :/

 

Były też auta, jedna grały lepiej inne gorzej, najlepsza była atmosfera.

 

Jak zwykle wielkie wyrazy uznania dla Pana Józefa i małżonki za inicjatywę i organizację, dziękuję.

 

Noi dzięki buremu i truckowi za podwózkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Balcer chodzi Ci o taka znana piosenkę ?

 

Nie do końca. Gliwicka wiosna to spotkanie na pewnym poziomie, ale jakby nie było klimat jaki na nim panuje kreują sami uczestnicy, w tym roku pewne akcenty wg. mnie były... nietrafione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz dla tych co nie mogli być Panowie wysypujemy się z fotek :)

Fajnie by było na zakończenie tematu ukoronować go porządną dawką fotek :)

 

Może co kto ma fajnego to niech wrzuca bezpośrednio do tematu lub jakieś linki do galerii wstawi :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było zbytnio czasu na zdjęcia :D

Taki jeden pan miał aparat, ale niestety nie miał czasu wyjsc z samochodu

A co dopiero robić zdjęcia :)

Gazownik znasz go? ;)

 

Ale nie ma tak zle ktoś tam robił zdjęcia, ja mam tylko pare z konkursu

Bo był taki i nagrody były od 3 sponsorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie, odsłuchy, było bardzo miło, zaś panu p.Józefie jak i p. Gosi za organizację, poświęcony czas , energię i chody na górze z pogodą. :)

Z pewnością zawitam za rok, tym razem już będziemy grali w zielone. :wink:

 

ps. Wiem już jak obchodzić się z czasówkami na 900/990, dziękuję.

 

Marcin Real- Co to za płytę z żeńskim wokalem mi puściłeś ze swojej kolekcji? Spodobała mi się. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze tobie sie nie podobało?

 

A ja akurat mało drinkowalem.

 

Tego nie napisałem, nie zdążyłem odsłuchać tego auta, choć starałem się wykorzystać fakt ,że nie muszę pilnować swojego i posłuchać jak najwięcej (taki miałem cel przyjazdu).

 

Wiem ,że lżej chłodziłeś gardełko, ale czasami warto odłożyć sobie część bardziej "intergracyjną" na wieczór, wtedy zupełnie bezstronnie ocenia się jak się sprawy mają, sam wiem po sobie ,że po 3 drinkach gotów jestem zginać za dane auto, a słuchając na "sucho" drugiego dnia już nie jest tak piknie.

 

Nie jestem skłonny oceniać aut, to indywidualna kwestia tego co kto lubi, wczorajsze odsłuchy pokazywały mi ,że systemy w dużej mierze są dobierane pod ulubiony rodzaj muzyki właściciela, słuchałem czegoś tam ze swoich płyt, potem właściciel mi pokazywał coś ze swoich perełek , które słucha i zawsze, muszę to zupełnie rzetelnie przyznać ,że system grał przyjemniej niż na tym co ja mu zaserwowałem.

 

Podobnie osobiste preferencje są spolaryzowane, wracałem z Burym i Balcerem i naturalnie wymienialiśmy swoje spostrzeżenia odnośnie odsłuchów, były czasami mocno spolaryzowane na zasadzie auto x, "Mi się podobało, kawał fajnego grania.." , "A mnie nie, bo...". Trzeba to umieć uszanować. Gusta , guściki. Niemniej gratuluję np Tomkowi Gazownikowi sporego progresu od zeszłego roku, widać ,że zima nie poszła w las i co prawda czuć ,że trzeba jeszcze dopieścić to i ówdzie, jednak , kto pamięta audiankę z zeszłego roku a posłuchał jej w tym, chyba się zgodzi ze mną ,że skok został wykonany znaczny. Gratulacje!

Zresztą pragnę jeszcze raz podziękować za odsłuchy każdemu , kto mnie ugościł u siebie. Postaram się na przyszły rok, także sprężyć trochę, aby i Wam zielona sprawiła tyle frajdy co Wasze auta mi w tym roku. :)

 

 

 

fajnie że się podobało, dobra zwrotka robi robotę ;)

 

 

 

Krótkie szybkie pytanie i proszę o szczerą odp, czy używałeś sekcji EQ z HX-D2? Czy od A do Z pure direct?

Rozmawiałem nt. Twojego auta z odsłuchującymi a sam nie dałem rady, więc opieram się na tym co mi przekazano, ciekawy jestem czy ich spostrzeżenia mają odniesienie w tym co tam się dzieje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...