Skocz do zawartości

Nagłośnienie BMW e32 750iL


koggi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Morele sprzedane dziś rano.

 

Poszukując zestawu 3-drożnego do mojej buni znalazłem coś takiego ALPINE SPX-Z18T i stwierdziłem, że chyba nie jestem fanem CA, bo takiej kasy bym nigdy na to nie wydał.

 

Zna ktoś może jakiś dobry zestawik 3-drożny w normalnej cenie, bo trochę szkoda mi zostawiać puste miejsca na średniotonówki. Czy zestaw odseparowany na przód i tył powinny być tej samej firmy, czy nie zrobi to wielkiej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HSK 3 way ... ma jakąś tam regulację we zwrotce , która pomoże wyrównać przynajmniej "głośność" poszczególnych sekcji ... ale do 3 wayu , to trzeba wiedzy ,cierpliwości i czasu jeśli dłubiesz sam lub ....kasy jeśli "komuś" zlecasz zestrojenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morele sprzedane dziś rano.

 

Poszukując zestawu 3-drożnego do mojej buni znalazłem coś takiego ALPINE SPX-Z18T i stwierdziłem, że chyba nie jestem fanem CA, bo takiej kasy bym nigdy na to nie wydał.

 

Zna ktoś może jakiś dobry zestawik 3-drożny w normalnej cenie, bo trochę szkoda mi zostawiać puste miejsca na średniotonówki. Czy zestaw odseparowany na przód i tył powinny być tej samej firmy, czy nie zrobi to wielkiej różnicy?

 

jesli to nie tajemnica mozna wiedziec za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej za 3 900 zł

 

[ Dodano: 2008-12-31, 16:53 ]

HSK 3 way ... ma jakąś tam regulację we zwrotce , która pomoże wyrównać przynajmniej "głośność" poszczególnych sekcji ... ale do 3 wayu , to trzeba wiedzy ,cierpliwości i czasu jeśli dłubiesz sam lub ....kasy jeśli "komuś" zlecasz zestrojenie.

 

Wczoraj zagadał do mnie jakiś koleś na gg i zaproponował mi jakiś zestaw DLS (oznaczenia nie pamiętam - mam na gg, ale na innym kompie) za około 1 700 zł i mówił, że nie ma problemu ze strojeniem. Jak wrócę do siebie, to przedstawie Wam pod ocenę to co mi zaproponował.

 

[ Dodano: 2009-01-02, 10:23 ]

Oto ten zaproponowany zestaw:

Subwoofer: RE Audio SX-12 D2

System 3-way: DLS R36

System 2-way:ESX-Signum

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...