Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z domkami będzie ból , bo jest 5 domków 4 osobowych (wchodzi więcj!) a lista już spooora  ... w sumie nikt nie widział tych domków i może można wstawić materace(karimaty) i z 4 osobowych robią się 10 osobowe ...ot aby tylko przekimać :) 

 

Rodziny z dziećmi (według listy obecności z dziś rana) zostały już ulokowane (pójdzie jeszcze dziś info na PW) , więc te domki niejako zostały do podziału . Jednak dzielić je dziś wirtualnie raczej nie ma sensu , bo na miejscu dopiero trzeba sprawdzić jak to wygląda i pomyśli się jak to ułożyć , ba jest jeszcze świetlica i tam też można położyć karimatę i kilka osób się wyśpi  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za daloko maja

 

Proste. Zawsze było tak, że im bliżej tym dalej.

 

 

 

 

Niegrajacym autem nie jadę na piknik.

 

A co to za wytłumaczenie? 3/4 aut dopiero na Pikniku nabiera ostatecznych walorów brzmieniowych. Niektóre nawet tydzień po ich nie odzyskają  :D

Dla spinających: jakieś konkursy są, ale jest w tym więcej śmiechu niż jakiejkolwiek konkurencji :)

 

 

W tym wszystkim chodzi o to, żeby spotkać tych, których nie widziało się nigdy, rok, pół roku czy dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan multi-lingwista :D

Chopy kto ma garstkę wełny owczej? Potrzebuję w komorki od średniaków, trochu. :chytry:  Niech mi ktoś weźmie jak zostało z jakiś zabaw wcześniej, objętościowo? Jak dwie pięści (aczkolwiek od czasu fify Burego jest to dwuznaczne pojęcie) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche to moge Danielowi zostawic to Ci wezmie, bo mnie na pikniku nie bedzie. Nie wiem czy jej jeszcze nie bede potrzebowal i ile ale na razie mi sie nie chce z tym pieprzyc. 2 piąchy zostawie Danielowi. To jest ta z monacora pseduo naturalna 75% reszta sztuczna.

 

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste. Zawsze było tak, że im bliżej tym dalej.

 

 

 

 

 

A co to za wytłumaczenie? 3/4 aut dopiero na Pikniku nabiera ostatecznych walorów brzmieniowych. Niektóre nawet tydzień po ich nie odzyskają :D

Dla spinających: jakieś konkursy są, ale jest w tym więcej śmiechu niż jakiejkolwiek konkurencji :)

 

 

W tym wszystkim chodzi o to, żeby spotkać tych, których nie widziało się nigdy, rok, pół roku czy dwa tygodnie.

dokładnie tak!u mnie też nie gra i bałagan na słupku i w bagażniku, ale jadę dla spotkania i idei tego wszystkiego:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam troche to moge Danielowi zostawic to Ci wezmie, bo mnie na pikniku nie bedzie. Nie wiem czy jej jeszcze nie bede potrzebowal i ile ale na razie mi sie nie chce z tym pieprzyc. 2 piąchy zostawie Danielowi. To jest ta z monacora pseduo naturalna 75% reszta sztuczna.

 

Dzięki Bartek. To ja się przypomnę w czwartek, bo wiem ,że czasami takie drobnostki uciekają. Mam jakąś z Bassera, ale to typowa sztuczna watolina, w suba można pakować , ale w mid wolę wełenkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że, żee, żeee coo? Ja, jaja, nie dam rady?! :rotfl:

Zipa i tak nikt nie przebije, po drugim dniu "zawodów", siedział akurat ze mną Szymon, jak Zipek zapylał na gps-ie, ale już azymut ostro łapał, lekka delirka taakie tam... heheh :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...