Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


1.Powalle + Mastahy - 1 domek 5 os z łazienka... - 5 os.
2. slawa88+1os - domek 4os (domek z kimś mogę brać na pół) - nie ważne gdzie będzie piknik wpisuję się na listę obecności na 2 tydz sierpnia -2 os.
3.Truck'owie+Bury Family-1 domek 5 os "Exlusive" (cokolwiek to znaczy )z łazienką na 2 doby. -5 os.
4. Pavliq, ancymon, Emil + dwie dziołchy do podziału - 1 domek 5 os "exclusive" na 2 doby -5 os.
5. Karolek (może być namiot) -1 os?
6. Przemcio + Przemciowa domek 4os ( jakąś parkę dogruchamy sobie w trakcie ) Elgardiel + Elgardielowa - oczywiście na drugi weekend sierpnia - 2doby+ -2 os.
7. hehepack (namiot) w tym roku znów samotnie ale tak ze 3 -4 doby bym chętnie pobalował xD - 1 os.
8. Pawelszu - trawnik - 1 os?
9. Dany chętnie z kimś w domku ( lklukasz family ) -2os?
10. balcer ( raczej namiot). -1 os.?
11.Raadek 2 os.(domek może być z kimś)exklusive -2os.
12. Salmonella + Monia - namiot -2 os.
13. FUBU + Donia - 2 os. domek (jasne ze moze byc z kims), jak bedzie mus to namiot, 2 doby (piatek/sobota, sobota/niedziela) -2 os.
14. TomoMadej - z noclegiem sam sobie poradzę, niech ojcowie dzieci mają gdzie mieszkać ;) 1 os.?
15. Suzuki+Justynka+Kapsel - Mehow + Anita z familią (domek 5 os.) 5 os.
16. Mamusa + Asia, zaklepiemy się najchętniej z kimś do domku ;) 2 os.
17. rooski + osoba tow. -2 os.
18. M_A_X_A_M - najchętniej w domku (tak więc najpewniej w opcji sublokatorskiej) - 1 os.
19. Kasia i Maciek - fajnie jak by znalazło się miejsce w domku - 2 os.

20. Mares i Ewka - najlepiej jakieś dwa miejsca w domku - 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Powalle + Mastahy - 1 domek 5 os z łazienka... - 5 os.

2. slawa88+1os - domek 4os (domek z kimś mogę brać na pół) - nie ważne gdzie będzie piknik wpisuję się na listę obecności na 2 tydz sierpnia -2 os.

3.Truck'owie+Bury Family-1 domek 5 os "Exlusive" (cokolwiek to znaczy )z łazienką na 2 doby. -5 os.

4. Pavliq, ancymon, Emil + dwie dziołchy do podziału - 1 domek 5 os "exclusive" na 2 doby -5 os.

5. Karolek (może być namiot) -1 os?

6. Przemcio + Przemciowa domek 4os ( jakąś parkę dogruchamy sobie w trakcie ) Elgardiel + Elgardielowa - oczywiście na drugi weekend sierpnia - 2doby+ -2 os.

7. hehepack (namiot) w tym roku znów samotnie ale tak ze 3 -4 doby bym chętnie pobalował xD - 1 os.

8. Pawelszu - trawnik - 1 os?

9. Dany chętnie z kimś w domku ( lklukasz family ) -2os?

10. balcer ( raczej namiot). -1 os.?

11.Raadek 2 os.(domek może być z kimś)exklusive -2os.

12. Salmonella + Monia - namiot -2 os.

13. FUBU + Donia - 2 os. domek (jasne ze moze byc z kims), jak bedzie mus to namiot, 2 doby (piatek/sobota, sobota/niedziela) -2 os.

14. TomoMadej - z noclegiem sam sobie poradzę, niech ojcowie dzieci mają gdzie mieszkać ;) 1 os.?

15. Suzuki+Justynka+Kapsel - Mehow + Anita z familią (domek 5 os.) 5 os.

16. Mamusa + Asia, zaklepiemy się najchętniej z kimś do domku ;) 2 os.

17. rooski + osoba tow. -2 os.

18. M_A_X_A_M - najchętniej w domku (tak więc najpewniej w opcji sublokatorskiej) - 1 os.

19. Kasia i Maciek - fajnie jak by znalazło się miejsce w domku - 2 os.

20. Mares i Ewka - najlepiej jakieś dwa miejsca w domku - 2 os.

21. Lksgrzegorz i Ewka - jak by co domek  lub spanie dla żony - 2os.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyższy i siebie dopisać, wreszcie !

Urlop trza będzie zaklepać i w drogę :wink:

 

1.Powalle + Mastahy - 1 domek 5 os z łazienka... - 5 os.

2. slawa88+1os - domek 4os (domek z kimś mogę brać na pół) - nie ważne gdzie będzie piknik wpisuję się na listę obecności na 2 tydz sierpnia -2 os.

3.Truck'owie+Bury Family-1 domek 5 os "Exlusive" (cokolwiek to znaczy )z łazienką na 2 doby. -5 os.
4. Pavliq, ancymon, Emil + dwie dziołchy do podziału - 1 domek 5 os "exclusive" na 2 doby -5 os.
5. Karolek (może być namiot) -1 os?
6. Przemcio + Przemciowa domek 4os ( jakąś parkę dogruchamy sobie w trakcie ) Elgardiel + Elgardielowa - oczywiście na drugi weekend sierpnia - 2doby+ -2 os.
7. hehepack (namiot) w tym roku znów samotnie ale tak ze 3 -4 doby bym chętnie pobalował xD - 1 os.
8. Pawelszu - trawnik - 1 os?
9. Dany chętnie z kimś w domku ( lklukasz family ) -2os?
10. balcer ( raczej namiot). -1 os.?
11.Raadek 2 os.(domek może być z kimś)exklusive -2os.
12. Salmonella + Monia - namiot -2 os.
13. FUBU + Donia - 2 os. domek (jasne ze moze byc z kims), jak bedzie mus to namiot, 2 doby (piatek/sobota, sobota/niedziela) -2 os.
14. TomoMadej - z noclegiem sam sobie poradzę, niech ojcowie dzieci mają gdzie mieszkać ;) 1 os.?
15. Suzuki+Justynka+Kapsel - Mehow + Anita z familią (domek 5 os.) 5 os.
16. Mamusa + Asia, zaklepiemy się najchętniej z kimś do domku ;) 2 os.
17. rooski + osoba tow. -2 os.
18. M_A_X_A_M - najchętniej w domku (tak więc najpewniej w opcji sublokatorskiej) - 1 os.
19. Kasia i Maciek - fajnie jak by znalazło się miejsce w domku - 2 os.

20. Mares i Ewka - najlepiej jakieś dwa miejsca w domku - 2 os.

21. Lksgrzegorz i Ewka - jak by co domek  lub spanie dla żony - 2os.

22. ruby1986 - nocleg w Fordozłomie lub Astrolocie :P
 

A tak nieśmiało zapytam, jest jakiś konkretny termin :rotfl: ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widać robienie z gęby cholewy staje się tutaj coraz częstszą sytuacją.

Podejmując się organizacji i dogrania wszystkich spraw, powinno się od razu określić czy da się radę, mnie rok temu było ciężko, wszystko dogrywałem sam, Karolek pomógł mi w zakupach, gdy już byliśmy na miejscu, a później reszta pomagała mi sprzątać, za co wszystkim po raz kolejny serdecznie dziękuję.

Poczekajmy na odpowiedź Kamila, co dalej robimy z tym piknikiem, bo obstawiam w tej chwili, że stawiając się na miejscu na 99% nie będziemy mieli gdzie spać, bo "pani" z ośrodka rozda domki swoim pracownikom lub komuś innemu, tak sądzę po tym co Rooski wcześniej pisał, że do ostatniego dnia nie możemy być niczego pewni, ja rezerwując ośrodek wiedziałem na czym stoję, a rezerwując miejsca brałem na siebie kaucję za domki i płatności związane z zakupami i noclegiem, może nie wszystko wyszło idealnie, ale przynajmniej się starałem.

Mówienie, że się jest zapracowanym jakoś mnie nie wzrusza, bo pracowałem wtedy po 12-14 godzin dziennie i byłem w stanie wszystko załatwić, napisać wszystko na bieżąco na forum i jeszcze robić coś przy domu, bo nie mieszkam w bloku i też mam swoje życie.

Tyle ode mnie, myślę, że chcemy tutaj zobaczyć realną propozycję z konkretami, a jeśli się nie da, to w podanej przez Was miejscówce, to po prostu napiszcie to wprost TERAZ, bo w przyszłym miesiącu będzie za późno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widać robienie z gęby cholewy staje się tutaj coraz częstszą sytuacją.

 

Podejmując się organizacji i dogrania wszystkich spraw, powinno się od razu określić czy da się radę, mnie rok temu było ciężko, wszystko dogrywałem sam, Karolek pomógł mi w zakupach, gdy już byliśmy na miejscu, a później reszta pomagała mi sprzątać, za co wszystkim po raz kolejny serdecznie dziękuję.

 

Poczekajmy na odpowiedź Kamila, co dalej robimy z tym piknikiem, bo obstawiam w tej chwili, że stawiając się na miejscu na 99% nie będziemy mieli gdzie spać, bo "pani" z ośrodka rozda domki swoim pracownikom lub komuś innemu, tak sądzę po tym co Rooski wcześniej pisał, że do ostatniego dnia nie możemy być niczego pewni,

 

Ty chyba jesteś ze trzy ośrodki do tyłu... Mamy już zarezerwowany ośrodek i ustalony termin. I na nic nie trzeba czekać do ostatniej chwili. Wystarczy przeczytać JEDNĄ stronę do tyłu. a nie robić z gęby cholewę. I nie jestem zapracowany a wręcz przeciwnie - miałem wolne. Jedyne co zostało do ustalenia to rozdzielenie pokoi i rozpiska kosztów co pojawi się w tym tygodniu(jeżeli nie jutro). Na prawie dwa miesiące przed imprezą.

 

Panowie nie widziełem wcześniej potrzeby informować o każdym kroczku. Ale jak widać pokolenie facebook`a potrzebuje wpisów typu:

21:34 "kupiliśmy kiełbasę.<lol>"

21:42 "niemożemy znaleźć keczupu.<omg>(126osób lubi to)

21:45 "mamy keczup, był za kiełbasą<facepalm>"

21:59 wyszliśmy ze sklepu, pan darek drzwi automatyczne otworzył<rotfl>

 

Teraz już zobowiązuję się naprawić to okrutne uchybienie:-) Bez nerwów oczywiście bo do nikogo nie kierowałem mojej wypowiedzi.

 

Miesce i czas bez zmian - wieś Dębno, pow. Wołów, woj Dolnośląskie. Ośrodek "Kraina trzech stawów" 9-11sierpień2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale ja pisałem jeszcze w maju(co prawda 31 ale to jeszcze był maj) że ośrodek już jest nasz. W tym tygodniu pojawi się szersze info co do planu imprezy :wink:

Rooski, nie denerwuj się, ja po prostu nie wiem na czym mam się opierać, bo jest kilka wersji.

Cieszę się, że stanąłeś na wysokości zadania.

Co do samej imprezy, byłbym za tym, żeby składka była "bezpośrednio" na miejsca noclegowe, a jedzenie i picie każdy urządza w swoim zakresie, bo jak wcześniejsze imprezy pokazały - każdemu się nie dogodzi, a i tak ktoś coś dla siebie indywidualnie zakupuje, więc po co dociążać jedną osobę (a przy tym robić większą zrzutkę i później pisać, że ktoś do całej imprezy dołożył albo zarobił) takimi sprawami, a nie jest to łatwe, bo ogarnąć jedzenie i napoje dla 50 osób, dla osoby, która na co dzień nie zajmuje się cateringiem, chyba nie jest łatwą sprawą, a są gusta i guściki. Myślę, że nad tym powinniśmy się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie0tak .jestem także zdania ze można zrzucić sie tylko na sztućce czy kubki a jedzenie każdy ogarnie sam albo na miejscu . Ale nie będę bił piany jeśli ktoś zechce sie zając organizacja cateringu choć to nie potrzebne .

x2

 

Jednemu taka kiełbasa nie będzie smakować, drugi nie woli musztardę od ketchupu, etc.

 

A tak każdy kupi sobie to co chce, ile chce, i jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...