Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Śmiatanka szykowała hotel nad Bałtykiem,ciekawe ilu było by chętnych :hyhy:

 

Przecież to nie ja zaproponowałem spotkanie nad morzem. Była mowa też o polu namiotowym... "złośliwcze" :)

Ja od siebie miło wspominam i zeszłoroczną miejscówkę i wspomnianą wcześniej załatwianą przez Mirka Smoka w Koronowie było naprawdę fajnie i wiele osób było i widziało. Domki letniskowe(jeśli ktoś zechce , np z dziećmi) miejsca na namioty także dostatnio.

To kilkanaście km od Bydgoszczy więc w miarę "centralnie" nie wiem natomiast jak z kosztami.

 

post-4530-0-61519900-1366918667_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to sr...m pieniędzmi... Napisałem wyrażnie, że będzie pod namiotami to mogę pod namioty , będzie hotel to będzie hotel, będzie w górach to przyjadę w góry, czy nad morze , czy Pcim Dolny, nie jadę zwiedzać a zobaczyć się z ludzmi. A Ty się uczepiłeś czy wpisowe to będzie 20 zł czy 80, co przy dzisiejszych cenach paliwa ma takie znaczenie, że aż trzeba wytrzepać się na 15 postów tej dyskusji.

Ja się dostosuję i nie będę zabierał już głosu.

Truck, "zapomniał wół jak cielęciem był". Zakładając, że ktoś jedzie choćby 300 km w jedną stronę na piknik, to przy dość ekonomicznym aucie spali paliwa za te ok. 200 zł (mój przypadek), do tego dochodzi wpisowe (ostatnio było małe), ale weź do tego DODAJ choćby 2 czy 3 noclegi w jakimś zapyziałym hoteliku.Nadal uważasz, że tak o się ktoś klepnie z południa Polski, jak wyjdzie my minimum z 500 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Rozumiem że wpadłeś z "gębą" na pączki :rotfl:

 

Nie pamiętam już dokładnie ale za dwa noclegi nie było jakoś strasznie drogo( w domku bo to był wrzesień i już zimno wiec namioty odpadały). W tej kwestii może Mirek pamięta lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie nie udało mi się zdzwonić z k@milem. Taką mam zrypaną robotę że tel przy sobie nosić nie mogę. Ale jeżeli uda się coś załatwić ze wskazanym przeze mnie ośrodkiem to jak najbardziej mogę się podjąć organizacji. Z resztą kilka niemałych imprez udało mi się zorganizować(bez zabitych, ranni niestety byli :wink: ) więc myślę że podołam okiełznać ośrodek dla kilku wariatów. Jadę na weekend do rodziców to podjadę w sobotę na te domki i spróbuje się czegoś dowiedzieć. Cały problem polega na tym że to ośrodek należący do kghm`u i kreciki mają pierwszeństwo w rezerwacji. W dodatku często są tam organizowane zawody wędkarskie. Ale i na to jest rada. Wędkarze raczej pójdą sobie sami :wink:  a w kghm już urabiam ziomka niech bierze rezerwację na siebie. Teraz kwestia tylko TERMINU który nie ja ustalam i tego czy domki będą wolne. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę na namiot to w około jest z 1000ha pola namiotowego:-) Co prawda "nieuzbrojonego" ale nad wodą i bezpłatnego. Teraz wszystko zależy od K@mila i od Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu 10 stron bicia piany zero konkretów...

 

 

Morze moim zdaniem odpada (nie, żeby mi nie pasowało ja mogę jechać 400 km na mazury miałem dalej).

Ale głównym celem tego całego spotkania jest integracja forumowiczów z całej Polski.

Większość stałych bywalców pochodzi ze stron południowo-wschodnich....

 

 

 

Kolejna sprawa wynajmowanie hoteli/pensjonatów, nie wiem jak Wy, ale z tego co pamietam większe powodzenie miały namioty, samochody czy też noc pod chmurką...



Rooski dzwoniłem do Ciebie kilka razy - coś się złapać nie możemy!

 

 

Ile osób pisałoby się na miejscówkę u Roskiego?

Może jeszcze raz przypomnij miejsce, zrobimy mapkę i zobaczymy jak to się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak zawsze BĘDĘ gdziekolwiek by to miało być.

nie wiem czy zawsze, ale po pierwszym razie w Bydzi mam zamiar kontynuować serie. natomiast dajcie spokój z pianą... czekamy na propozycję, a potem termin i lista... szkoda, że tak późno, ale pianą tego nie przyspieszymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety bede zwlekać do samego końca z rezerwacja bo nawet ten termin co wcześniej napisałem jako jedyny możliwy tez dla mnie stoi pod znakiem zapytania. Więc jak już pokoju nie będzie możliwości wynająć najwyżej zostanie namiot, auto lub chmurka :D

 

Wpisowe mogę uiścić nawet jak bym miał nie dojechać. No problem :D wtedy najwyżej wypijecie za moje zdrówko :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Smok chyba wspominał o miejscówce pod Bydzią - warunki na piknik są, zresztą było dość dużo osób tam podczas zeszłorocznych finałów.

Jak wynajmniemy cały osrodek na wecked to sie wszyscy zmiesza , zreszta obok jest tez ładny hotel , woda chyba czystsza niz w bałtyku zreszta ci co byli widzieli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodziło o pomysł Tracka ze spaniem większości na plaży by nieliczni mogli w hotelu.

 

 

A przepraszam jaki to mój pomysł? Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona.

Nie ja zaproponowałem to miejsce. Jakoś w zeszłych latach także było tak ,że był pozostawiony wybór czy ktoś chce spać pod namiotem, czy załatwia sobie jakiś hotel/motel w pobliżu bo np przyjeżdza z mniejszym dzieckiem. Oczywiście nie omieszkałeś zupełnie wypaczyć mojej wypowiedzi.

Napisałem już z 4 razy mogę spać pod namiotem, mogę i w stodole, nie jestem paniczem i proszę nie wkładaj mi nie moich słów w moje usta.

Natomiast mając do wyboru spanie w namiocie, gdzie bym musiał załatwić pozyczać albo kupić namiot i śpiwory a ewentualnie jakiś bliski hotel , to wezmę nocleg w hotelu albo jakimś domku, nie będzie takiej alternatywy to pozyczę od kogoś namiot i przyjadę nawet w środek lasu. Nie wiem o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...