Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


jakie 400?

ja do Kołbaskowa mam 320

swoja drogą co roku przelatuje koło Ciebie ze 30 razy :D

 

Michał, przecież ja mieszkam na granicy w Świecku, trasa Poznań-Berlin, więc do Szcz mam 130 km... Starego wróbla uczysz ziarka dziobać... :D

 

A co do przejazdów, to jestem 2 razy w mieś na weekendy w okolicach Szczecina, więc trzeba się zgrać jak będziesz jechał do DE i spotkać na kawkę i przerwę w podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba coś nie bardzo coś Ci się mehow pomyliło http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=fflb&um=1&ie=UTF-8&gl=pl&daddr=Gda%C5%84sk&saddr=Szczecin&panel=1&f=d&fb=1&dirflg=d&geocode=KVmn0wA4CapHMfPEil9O3Fqp;KW_61BQcc_1GMY2-t2Px-7mb&sa=X&ei=Dkp4UY-6GdOHhQfxrICoAQ&ved=0CDIQ-A8wAA

  :)

Ze szczecina do gdańska wg mojego licznika w aucie jest 370km :)

I lepiej się nie przyznawaj że tu jesteś i nawet na kawę nie zajedziesz bo Ci z Truckiem na granicy luftwaffe z tyłka zrobimy kiedyś :D

 

ale ja z Redy a nie Gdańska :P

 

następnym razem zajade :)

 

Michał, przecież ja mieszkam na granicy w Świecku, trasa Poznań-Berlin, więc do Szcz mam 130 km... Starego wróbla uczysz ziarka dziobać... :D

 

A co do przejazdów, to jestem 2 razy w mieś na weekendy w okolicach Szczecina, więc trzeba się zgrać jak będziesz jechał do DE i spotkać na kawkę i przerwę w podróży.

 

a mi się cosik do bani wbiło że Ty ze szczecina jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale rozumie że jes to impreza bezalkoholowa:)

 

Oficjalnie.

 

Nie oficjalnie kończy się na:

 

 

 


... tymi telemarkami:P?

 

Przyjedż zobaczysz miszcza telemarków i posłuchasz najlepszego systemu pasywnego na ziemi...(tutaj bywa róznie, stopniowanie się zaczyna na Polsce a kończy na galaktyce... :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przyjedż zobaczysz miszcza telemarków i posłuchasz najlepszego systemu pasywnego na ziemi...(tutaj bywa róznie, stopniowanie się zaczyna na Polsce a kończy na galaktyce... )

 

Ba ... czas odkryć krańce pozagalaktyczne :wink: .

 

W każdym razie ze swojej strony (i wszystkich kolegów z 3City) zapraszamy Was nad Nasze morze, czuję się niejako zobowiązany bo mieszkam około 2 km od rzeczonego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu cana dla mnie była około 150 zł za pokuj 4 osobowy doba.

Czyli jakaś 100 za trzy doby na osobę. Przy moim załorzeniu 7 do 10 pokoi.

Jak na Gdańsk i szczyt morskiego sezonu to bajka.

Z zastrzerzeniem, iż cena rośnie. Bo wolne termniy niemal wyczerpane.

Także zanim się zdecydujemy, to h..j w bombki.

Jeśli już nie jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzednich pikników wiem,że na pokoje było mało chętnych.Spora część nocowała w namiotach(latem to wcale nie głupi pomysł).

Organizując imprezę wyłącznie ze spaniem w kwaterach nie liczyłbym na dużą frekwencję.Piknik to nie zjazd snobów.Często już sam wyjazd to spory wydatek a gdzie posiłki i cała reszta.

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby pole namiotowe.Kto bardziej wymagający zarezerwuje sobie pokoik gdzieś w okolicy.Tak było w poprzednich latach i nikt nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Auta na plaży

 

To jest zabronione.

Najgorsze jak pogoda nie dopisze nad morzem ( a u Nas słonecznych dni nad morzem jak na lekarstwo)... Miejscówa mi pasuje, ale ja od razu się piszę na pokój w hotelu a nie brezencik nad głową.



 

 


Panowie konkrety.

 

Przecież napisał Suzuk ,że się dowie u ciotki już na konkretnie.

Ci co będą chcieli wezmą pokój na nocleg w hotelu a pod namiot można na plaży tam można bez żadnych kosztów za pole namiotowe. Auta gdzieś się upchnie blisko na jakimś parkingu i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech zieloni albo Kamil zrobią ankietę z terminem (chociaż uważam to za zbędne zawracanie tyłka co roku) bo i tak zawsze wychodzi ,że pasuje sierpień a najlepiej jego połowa.

Ankieta na parę dni termin się wyklaruje, wtedy na szybko lista uczestników z podziałem kto namiot a kto chce pokój i rezerwować, bo zanim się to wszystko rozstrzygnie to wyjdzie ,że chęci są ale miejsca nie ma albo za drogie im bliżej wakacji.

 

Jedynie proponuję jedną ważną zmianę odnośnie płatności z nocleg, płatne z góry do organizującego piknik a nie jak w zeszłych latach, zgłosiło się 100 a potem 50 nie pasowało a 10ciu zapłaciło z góry. Rezerwacja i chodzenie wokół tego to nie żarty i po co Łukasz ma potem świecić oczami, bo zarezerwował 30 miejsc a przyjechało z tych osób 10.

A tak to koszty nie sa jakieś abstrakcyjne po te 100 zł to każdy wyskrobie z chętnych a może to zdopinguje do braku dziecinady jeśli chodzi o uczestnictwo: "Przyjadę na bank!"... "przyjadę może", "Przyjadę ale zapłacę na miejscu", "Sorry nie przyjadę bo... A tak naprawdę lenistwo"

Nie róbmy z siebie idiotów i nie narażajmy osoby i tak chodzącej wokół tego za friko na nerwy i stres, bo ktoś jest nie odpowiedzialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...