Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No właśnie koledzy i koleżanki.

Czas był by już najwyższy, jakieś konkrety ogarniać.

Może ankieta co do terminu jak to było w poprzednich edycjach.

Co do miejsca to coś mi się o uszy obiła Raadkowa działka,

 jeżeli nie to coś w centrum można by ogarnąć.

Choć w sumie czas na piknik nad morzem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Heheh... Zaraz wyjdzie ,że modowie śpią i w sierpniu wyjdą dwa pikniki jeden niby strefowy a drugi , którzy czekający użytkownicy zorganizowali sobie sami w międzyczasie... :)

gdzie Ty byłeś ostatni rok np:) był temat ankieta itp..."ogarnij się" :kijemgo:

heh zobaczysz, że zaraz się ktoś ustosunkuje :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym roku raczej będzie ciężko.Działka jeszcze wygląda jak plac budowy.Nawet jak zdążę nawieźć i wyrównać teren to trawy na 100% nie będzie.W razie deszczu jedno wielkie błoto.W przyszłym sezonie nie widzę problemu.

W tym roku jestem za zeszłoroczną miejscówką.

Mogę ewentualnie dogadać w okolicy jakieś pole namiotowe czy  kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałeś mnie :) chodziło mi o to że piknik mógł by być w tym terminie gdzieś nie daleko i można by podskoczyć w sobotę na pół dnia na zawody w formie widzów/ zawodników / słuchających bez żadnych zobowiązań itd. Było by to o tyle fajne że np. ja i Truck gdzie się mamy nie ruszyć to mamy pińcet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik to nasz skromna forumowa impreza, od początku bez ingerencji jakichkolwiek innych organizacji i miejmy nadzieje że tak zostanie

Lubię to !

I popieram w 101% :wink:

 

Jeżeli chodzi o miejsce to właściwie może i być nad morzem, jak jest kasa to się i tam pojedzie :P

A tak na serio, to albo tam gdzie rok temu, albo dla sprawiedliwości środek kraju, miejscówka w Łodzi w 2010r. też była niczego sobie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mogę zaproponować u siebie miejscówkę.Jest grillownia,altana,duży teren dla samochodów i namiotów.Pokoi mam 3 dla max 9 osób plus świetlicę na nocne dyskusje :wink:  Odległości wyglądają tak 110km od warszawy i 100 km od Olsztyna,pogranicze mazowsza i mazur więc jakby ktoś dłuższy urlop planował to ma rzut beretem nad jeziora. Fotki jak chcecie to mogę podać linka na FB. Miejscowość Jednorożec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...