Jump to content

matm115
 Share

Recommended Posts

Witam, zbieram na autko więc wyprzedaż sprzętu leci:

Subwoofer: Hifonics Atlas IA10 - ten starszy model, wszystkim chyba dobrze znany, cena 200zł, mogę dorzucić skrzynkę ale jest średniej jakości
Wooferki: Focal 6h1 polyflex - stan bdb, nie katowane, mogę dorzucić jakieś wooferki LTC za free, cena też 200zł
Wzmacniacz: Xetec 4g300 mk2 - nic w nim nie grzebałem, i wygląda na to że nikt wcześniej też, gra bardzo ładnie, cena 350zł
Tweetery : cervin vega + zwrotki 2way z tego kompletu - 250zł
Radio: Alpine CDA 9833 - 550zł 
Oczywiście ceny negocjacji, szczególnie gdy ktoś będzie chciał kupić więcej niż jedną rzecz, do cen należy doliczyć też koszty wysyłki. Pozdrawiam

ceny w dół

dochodzą kable sygnałowe x3, jeden niewiem jakiej firmy ale wykonany porządnie i ekranowany, drugi to hollywod pro, a trzeci to ltc ale ekranowany i zakłóceń nie łapie. 

mam też kable prądowe 21mm myślę, mogę wysłać zdjęcia, jeden hollywood, drugi no name. każdego około 4,5 metra

dochodzi macrom canget, fajny wzmak na tweeterki byłem z niego zadowolony, cena 90zł + kw. http://www.speedyshare.com/V4Pew/P1011561.JPG

• 3 weeks later...

Zależy mi na sprzedaży więc:
Subwoofer: Hifonics Atlas IA10 - ten starszy model, wszystkim chyba dobrze znany, cena 150zł z kw
Wzmacniacz: Xetec 4g300 mk2 - nic w nim nie grzebałem, i wygląda na to że nikt wcześniej też, gra bardzo ładnie, cena 250zł +kw
Tweetery : cervin vega ai 10 + zwrotki 2way ai px 2 - 150zł - warte swojej ceny, jedna zwrotka grzebana ale działa ok, zwrotki mają możliwość podgłoszenia woofera i tweetera
Radio: Alpine CDA 9833 - 450zł +kw, w komplecie pilot i etui, brak iso, w zamian dorzuce RCA Hollywood 
Macrom Cagnet - fajny mały wzmacniacz pod tweetery, 70zł + kw

Kable głośnikowe i rca