Skocz do zawartości

Pomoc w doborze zestawu przedniego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam zagryzkę tego typu ze chciałbym założyć jakiś dobry zestaw przedni odseparowany, pacjentem ma być Astra G 5D gdzie obecnie znajduje się fabryczny zestaw, chciałbym skorzystać z waszego doświadczenia. Interesuje mnie zestaw do powiedzmy 1500zl, i liczę na propozycje jakiegoś piecyka do podanego zestawu :) Czytałem wiele o Morelach, Focalach czy innych tej klasy jednak do mnie to nie przemawia i raczej interesowało by mnie coś konkretniejszego z porządnym kickiem jak i przyjemnym dźwiękiem. Jak wydać to raz a porządnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie mam nic przeciwko odsłuchom ale jest problem wstrzelenia się w jakiś spot bo pracuje w Niemczech i czasem nie mam możliwości zjawić się w danym miejscu w danym czasie;/ dlatego chciałbym się was poradzić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wiele o Morelach, Focalach czy innych tej klasy jednak do mnie to nie przemawia 

Witaj

 

A co do Ciebie przemawia? Co złego jest w Morelach czy Focalach? Dlaczego jakiś Focal miałby nie sprostać Twoim wymaganiom? Słuchałeś już jakiś? A w ogóle słuchałeś gdzieś jakiegoś zestawu przedniego, który by Ci się spodobał?

 

1500 to może nie starczy nawet na tweetery tych dwóch firm. A poza sprzętem liczy się montaż.

 

Sorry ale to jest po prostu błędne rozumowanie...

 

Sinoff bardzo dobrze napisał. Musisz czegoś posłuchać. Usłyszeć co można zrobić w samochodzie, wyrobić sobie zdanie itp.

 

Wpadnij na jakiegoś spota, a jak nie trafisz w termin to zagadaj do kogoś od nas na privie na spotkanie. U mnie niestety nic nie gra ale chłopaki raczej nie odmówią jeśli tylko się zgadacie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiem ze to moje pytanie trochę wytrzepane z kaptura, słuchałem  np przedniego systemu firmy  Audio System który nie zrobił złego wrażenia, nie przemawia to do mnie w rozumieniu ze to bardzo popularne zestawy i myślę o czymś więcej niż 80W RMS  np. ( pewnie dlatego ze są dobrymi zestawami) chciałbym właśnie dowiedzieć się jakie są inne systemy godne polecenia. Jeśli tylko znajdzie się czas obiecuje że zjawie się gdzieś i posłucham co w trawie piszczy.</p>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czytałem wiele o Morelach, Focalach czy innych tej klasy jednak do mnie to nie przemawia

 

Skoro te firmy skreślasz odrazu to jestem pewien, że mało słuchałeś :looka: .

 

myślę o czymś więcej niż 80W RMS

RMS-y nie grają i to nie jest wyznacznik.

Apropo zestawu w dziale sprzedam jest Macrom EXT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...