Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Weekend_z_marysia - mogę z czystym sumieniem polecić.

Wymiana jak i stan sprzętu - ideał. Paka pancerna, kontakt wzorowy również po transakcji.

Piciu81 - nie pierwszy nasz handel, z nim interesy można robić w ciemno z zamkniętymi oczami. Mistrz ds. opancerzenia towaru - samochód ciężarowy by nie zgniótł.

tecza - transakcja przebiegła pomyślnie, towar w stanie takim jak zaoferował, obie strony zadowolone. Paczka szybka jak ninja. Polecam

Krisman - jak zawsze pełne zadowolenie, sprzęt klasowy w niskich cenach i idealnym stanie. Człowiek do rany przyłóż, z takimi można budować świat, złoty chłop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chciałem bardzo polecić użytkownika "hi_sound" z forum. Przeszło rok temu kupiłem od niego wzmacniacz w którym okazało się, że zaczął trzeszczeć jeden z kanałów. Z powodu pobytu za granicą nie miałem możliwości go zwrócić i dopiero niedawno ponownie odezwałem się do niego w tej sprawie. Poszedł mi na rękę i zwrócił mi całość środków doliczając do tego jeszcze koszty wysyłki i to w sytuacji w której on sam zmuszony zmianą priorytetów wyprzedaje własną instalacje. Postawa rzadko spotykana i zasługuje na szacunek. Dzięki i zdecydowanie polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...