Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taką oto historyję mam dla Was:

W końcu się zdarzyło, że w przygodzie mej car-audio'wej piecyk jeden pokroju nienajgorszego, ducha Melpomeny wyzionął :zakrecony: zaniemógł i śpiewać zaprzestał.

Cóż było począć ?

Ano pojechał z nadzieją mą nieskrytą, opatulony jak najczulej na wycieczkę ślązaczą - do niejakiego dochtora nakamichi zwanem.

 

Tu zaczyna się historia krótka i nader szczęśliwie skończona ...

Wnet dochtór postawił gadzinę na nogi, kurację na struny głosowe zalecił, lekarstwo właściwe rychle zapodał,

nastroił wedle prawideł i śpiewać wnet zaczął jakoby złoto.

Teraz szczęśliwy i zdrowy, jeszcze ładniejsze trele z się daje, ucho me ciesząc bez wstydu.

 

Koniec historyjki

 

 

 

Mówiąc tak po prostu - serdecznie polecam użytkownika znanego na forum pod pseudonimem artystycznym nakamichi - bardzo rzetelne podejście do samej naprawy ale, jak Mehow kiedyś napisał, także do samego klienta.

Usługa wykonana na najwyższym poziomie ... a nawet więcej - bardzo trafiona propozycja modyfikacji sprzętu.

Wszystko sprawnie i w rozsądnych granicach finansowych.

 

Dziękuję za uwagę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tymi osobami miałem przyjemność robić interesy i szczerzę mogę polecić,zero problemów z dogadaniem się :)

 

M_A_X_A_M        zakup wooferów

karuzel506           zakup rozety i wzmacniacza

jaco76                  zakup TW

P-A-B-S1              zakup kabli RCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało mogę polecić użytkownika hi_sound !

Zaufałem człowiekowi w ciemnio i wysłałem na drugi koniec globu (USA) ponad 3 tyś zł .

Hi_sound stanął na wysokości zadania aby wszystko przebiegało perfekcyjnie  - od konkretnych i dokładnych zdjęc produktów , po pancernie zapakowaną paczkę i na miarę możliwości szybką przesyłke (mimo umówionego miesiąca oczekiwania- było szybciej) Paczuchę ubezpieczył na włąsny koszt aby zabezpieczyć mój spokój   :wink: - jednym słowem mistrzostwo !

 

Zadko spotyka się tak konkretnych i uczciwych ludzi !

 

 

Kolejna warta polecenia osoba to - csbiczek

Uczciwy - troszkę sprzętu już od Chłopa wytargałem ;) - da się dogadać ze wszystkim i co ważne Gość wie co się czym je wiec nie ma żadnych niedomówień !

Paczuchy świetnie zapakowane…... jednym słowem do niczego nie da sie przyczepić.

 

 

Do grona zasłużonych na pewno musi trafić jeszcze disaster3 -kupno sprzętu od tego Pana to sama przyjeność ;)

Miła ,sympatyczna i ogarnięta w temacie osoba. Śmiało polecam !

 

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za udane zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do polecenia z czystym sumieniem csbiczek

 

Kupiłem od niego suba oraz skrzynkę robioną przez niego. 

 

W życiu nie wiedziałem tak zapakowanej paczki - megapancernie. 

 

Skrzynka zrobiona prawidłowo - wszystko zgodnie z moimi życzeniami.

 

jednym słowem polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegę Nakamichi, brak mi słów na podejście do klienta a także za gabinetowy stan sprzętu.

To jest coś niesamowitego w jakim stanie można kupić używany sprzęt.

Kontakt rzeczowy i konkretny. Warto jechać przez pół Polski, poznać, porozmawiać osobiście.

Sprzęt i podejście do klienta na 105%.

Dziękuje i pozdrawiam raz jeszcze  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo polecam uzytkowanika Karuzel506- świetny kontakt, zakupy zrealizowane ekspresowo, mimo moich obaw przelewania pieniędzy "w ciemno" okazał się uczciwym człowiekiem co mnie bardzo cieszy!:)

 

Sprzed dotarł solidnie zapakowany i taki jak mówił sprzedawca:)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...