Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam użytkownika csbiczek
Bardzo szybka wysyłka, solidnie zapakowane noi najważniejsze zgadzało sie to co miało sie zgadzac :)

Polecam wcrew, paczusia solidnie zapakowana z gratisami w środku :D Wszystko w najlepszym porządku :)

Polecam shrekinho90, zamawiałem wzmak dla koleżanki wiec trochę sie obawiałem transakcji żebym po dupie nie dostał, ale oczywiście wszystko sie zgadzało widać ze użytkownikom na tutejszym forum można zaufać :) 

 

Wszystkim użytkownikom od których miałem przyjemność cos kupić bardzo dziękuję za wyrozumiałość i pomoc w nurtujących mnie pytaniach :)

Do następnych zakupów! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyższy, aby w tym miejscu podkreślić profesjonalne podejście użytkownika Nakamichi - za równo do naprawy/modyfikacji sprzętu jak i do klienta.

Ostatnimi czasy całkiem nie mało mu zleciłem. Sytuacje były różne i nie jeden dał by sobie spokój zbywając klienta. Tu czuć chęć wybrnięcia pozytywnie z każdej sytuacji

Ponadto różne opinie krążą... ale jak to w sieci. Jeden usłyszał, drugi pomnożył albo podzielił nie w tę stronę co trzeba.

 

JA polecam usługi Pana Józka w każdym calu. 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wypadałoby w końcu się odezwać, oczywiście polecam chłopaków raczej wszystkim znanych ;)

W kolejności od dat zakupu:

 

assesino - za ESX'a, mega solidnie zapakowany, w dobrym stanie, wszystko zgodnie z tym co pisaliśmy wcześniej, w pełni działający piecyk. Choć samo brzmienie nie do końca przypadło mi jednak do gustu (oj zdecydowanie się zmieniło, nawet przy STX'ie 8" 2x2r). Jednak na razie zostaje ;)

 

bogus1984 - za P10W, w całkiem przyzwoitym stanie, kontakt bardzo spoko, pakowanie na poziomie... no wszystko jak najbardziej w porządku.

 

mastah22 - tutaj oczywiście za pancer-skrzynkę trzeba podziękować. Były drobne problemy, ale jesteśmy tylko ludźmi ;) Najważniejsze, że już docelowa skrzynka jest u mnie i się wozi w bagażniku.

We wszystkich przypadkach dobry kontakt, wszystko fajnie zapakowane, i bez jakichś większych opóźnień.

Dzięki :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam transakcję z użytkownikiem Bogus1984. 

Co prawda komentarz dotyczy transakcji wymiany, ale  sprzęt od Bogusia dotarł do mnie dokładnie taki jak w opisie, solidnie zapakowany a przy tym miły i konkrety kontrahent.

Jeszcze raz szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...