Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z przykrością przyznaje się iż zapomniałem o koledze WINCENT. W operacji „XES” ten chłopak był nie zastąpiony! Paczkę  odebrał jego tata w USA i nam ja przesłał. Wincent z kolei wałczył o dopuszczenie do obrotu w Polsce. Również solidnie i błyskawicznie! Polecam!!!

P.S. Mam nadzieje ze będę miał szanse na rewanż ;)



No i TBREK! Wszystcy wiedzą dla czego! Jak gdzies dobrze cos poszlo, to znaczy byl TBREK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


WINCENT. W operacji „XES” ten chłopak był nie zastąpiony!

 

Fakt! Vincent to solidna firma, załatwiałem już z nim parę rzeczy zawsze grubo ponad tysiaka, tak On jak i jego Tata, to uczciwi i bardzo w porządku ludzie. Mało takich. :ok:

Polecam również Kabana, jak uzgodniliśmy tak zrobiliśmy licytowałem towar za sumę xxxxx, w ciemno, mając tylko na część pieniążki, resztę miał dołożyć Siergiej, na drugi dzień miałem kasę na koncie, bardzo uczciwy i słowny gość. To przyjemność załatwiać z nim jakiekolwiek sprawy. :ok:

Polecam również użytkownika Grissley, także grubsza transakcja przeprowadzona słownie, przyjemnie i uczciwie, to co uzgodnione, to było. W ciemno można robić interesy z tym panem. :ok:  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno milo mi to słyszeć :) Za równo Truck jak i Kaban wszystko gładko, szybko, totalnie bezproblemowo no i przede wszystkim słownie jak powiedzieli tak robili a to chyba najważniejsze. Jak dla mnie bardzo zaufane osoby i mam nadzieje że jeszcze nie raz będę mógł z nimi co nieco ogarnąć :)

 

PS. Bardzo się cieszę że mogłem pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pono - Polecam !

 

Kupiłem od niego w dobrej cenie zestaw AMA + HK i to tylko "na gębę" tzn przesłałem mu kasę bez żadnej licytacji na allegro czy innego potwierdzenia transakcji. Potem gdy Pono miał już kasę na koncie, sam się do mnie "dobijał" żebym mu podał swój adres do wysyłki.

Także szczerze polecam transakcje z nim :) Do tego bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka i pomoc po transakcji.

Uczciwy gość ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam :

Marine_4000 - kupił ode mnie skrzynkę, wszystko w terminie, świetny kontakt !

jaco76 - kupiłem od niego DLS R6 - wszsytko zgodnie z umową i terminowo !

rooski - kupiłem od niego skrzynkę w koło zapasowe, wszystko ok, małe opóźnienie, ale na bieżąco mnie informował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako że ja również kilka większych i mniejszych interesów na forum zrobiłem, chciałbym polecić użytkowników którzy ze mną handlowali. Miałem to szczęście, że wszystkie realizowane na SCA zakupy kończyły się sukcesem.

 

Chronologicznie od początku:

 

RysiuCT - Wszystko ok. Sprzęt zadbany zgodny z opisem.

Pawellaby - drobne opóźnienia w wysyłce, ale generalnie przewaga na + ;)

jezyk_05 - kontakt bezproblemowy, mino iż obiór sprzętu odbywał się przez osoby trzecie.

 

 

rambo83 - wpłacił pieniądze w ciemno, bardzo dobry kontakt.

Domino987 - Bez zastrzeżeń pewny sprzęt z pewnych rąk - polecam! 

raflip - Transakcja przebiegała bez najmniejszych problemów. Polecam z czystym sumieniem.

 

M_A_X_A_M - super kontakt, głośniki w paczce były tak zabezpieczone jak czołgiści w T95 :) dodatkowo jakże istotne dziś wsparcie i porady posprzedażowe.

rojass - wszystko bez zastrzeżeń.

 

 

 

Dzięki wszystkim!

Pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwałę kilku użytkowników za udane interesy. Tak więc w kolejności przypadkowej:

- Bury22 za za średniaki które wielkością wprawiają inne w kompleksy

- Truck za ostatni interes z ESB w roli głównej

- Rades za mb quart

- Tberk za dex'a p9r

 

 

Pozdrawiam

Damian

 

 

PS. Do polecenia również Kamul, Sylwekzz oraz wydra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tu mnie nie było, ogromne plusy dla:

 

+ Raadek - udane transakcje, profesjonalny montaż i strojenie + wszelaka pomoc i wszystko inne co związane z ca

+ raflip - ekspresowa i bezinteresowna pomoc z zakupem w DE

+ riws - jw. + znakomity kontakt

+ stanec - udana transakcja

+ Mastah22 - pierścionki, siateczki, znakomita robota :).

 

Innych chwilowo nie pamiętam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

To ja je swojej strony chciałbym się podzielić pozytywną opinia o użytkownikach takich jak Xris, Jaco79 czy Kamil.

A szczególnie duży pozytyw z mojej strony należy dwóm osobom z forum Mastah22 (pierwszy zestaw CA, mnóstwo porad) a w ostatnim czasie Marcin-real - w mojej ocenie praktycznie "firma CA" od zakupów sprzętu, doradzania, przez wykonanie różnych "dupereli" do auta po przede wszystkim mnóstwo cierpliwości w zakresie zagadnienie CA :)

 

Życzę tym Panom wszystkiego dobrego, nie tylko w tematach związanych z CA, a pozostałym osobom szukającym pomocy na forum kontaktu z takimi osobami - bo odzwierciadlają one (w mojej ocenie) pozytywnego ducha, który powinien każde "forum" cechować :)

 

SERDECZNE DZIĘKI PANOWIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...