Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam użytkownia KaczorJunior85, który w atrakcyjnej cenie sprzedał mi ładną, zadbaną i wygłuszoną skrzyneczkę zamkniętą.

Towar zapakował bardzo bezpiecznie i podesłał bardzo szybko, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam Kolegów (kolejność przypadkowa :wink: )

 

Green,

Marcin-real,

Truck,

Woolly24,

 

Krótko powiem że od każdego z ww użytkowników kupowałem rzeczy za minimum 1000zł i transakcja w każdym przypadku kończyła się POZYTYWNIE! Sprzęt zawsze świetnie zapakowany i zgodny z opisami oraz fotkami.

Muszę nadmienić że koledzy chętnie po za tym że sprzedają rzeczy służą podpowiedzią czy to pisaną czy mówioną!

Jeszcze raz dziękuję wszystkim z osobna :super:

 

Polecam również

 

Malcolm_x,

k3fir

 

Ci użytkownicy kupowali ode mnie rzeczy za kilka ładnych stówek i tutaj muszę pochwalić że zanim zdążyłem wyjęć klocki z samochodu pieniądze już grzecznie czekały na moim koncie :ok: za co również wielkie dzięki!

 

POLECAM!



Gdzie mam głowę! Zapomniałem o Panu Józku! Dopisuję Nakamichi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam dan124 i lklukasz, robili mi drzwi i slupki, zeszlo sie naprawde bardzo duzo czasu ponad plan, a jednak nie chcieli mnie naciagac na dodatkowe koszty. Pozatym wszystko w bardzo fajnej, kolezenskiej atmosferze.

Od uzytkownika rainer kupilem radyjko, szybka wysylka i sprzet w bardzo dobrym stanie i super cenie.

bogus1984, wszystko zgodnie z ustaleniami, naprawde solidny i sympatyczny czlowiek.

kiell, kasa wyslana praktycznie w ciemno, a jednak nie ociagal sie z podwozka sprzetu do mojego brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do wątku, polecając  użytkownika TRUCK. Chodzi o zacna transakcje o kryptonimie „XES”. Mimo , ze pod czas zakupu w USA mięliśmy tak zwane schody, ze sprzedawcom, Ebay i PayPalem, ku naszemu wspólnemu zadowoleniu, wszystko wyszło zgodnie z oczekiwaniami. Szybka reakcja, rzetelność Trucka (mimo, ze był nerwowy :przestraszony: ) pozwolili na to, ze mamy ten system u siebie. Wzorowo i godne polecenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...