Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !
Ostatnio przeglądając forum zauważyłem że za mało pozytywnie o sobie piszemy . Tematy pod tytułem "czarna lista" już są i biją rekordy odwiedzin , więc myślę że zostawienie suchej informacji z kim robiliśmy biznes i z kim było wszystko ok .Przyda się równie dobrze jak czarna lista :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to będę pierwszy:

Bury22 daję Ci pierwszeństwo bo założyłeś temat - zawsze zero problemów

Green - jak wyżej pomimo czarnej listy.

M_A_X_A_M - zaufany i opanowany człowiek

MKgustav - bez stresu wysłałbym w ciemno każdą rzecz.

Sylwek - jak wyżej plus ogromna uczynność

Helsing - uczciwy i konkretny

Kepke - zero problemów pomimo jednej transakcji

Szymon - konkretny sympatyczny człowiek.

Vampirek - kolejna bardzo sympatyczna i godna zaufania osoba

Passat_EQ - zaufany fachowiec, każdą usterkę zgłaszam do niego, polecam.

batonx - pełna profeska, zakup pieca sinfoni przebiegł szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.

Hehepack - zero problemów.

Boczuś - nowy nabytek forum, bardzo sympatyczny, rozmowny i godny zaufania.

Za błędy w nazwach przepraszam, i obiecuję poprawę plus dopiszę tych o których zapomniałem.

 

Dan124 - tak z każdym miałem okazję wymienić się towarem/pieniądzem w jedną lub drugą stronę. Chyba nie muszę przypisywać co było przedmiotem transakcji do każdego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie obszerny temat :D

Ja ze swojej strony mogę polecić:

rafaelptak66 - kupiłem 2 suby, wszystko się zgadzało, opis zgodny z przedmiotami i super kontakt.

bogus1984 - Kupiłem zestaw głośnikowy na przód, w bardzo dobrym stanie, sprzęt szanowany i jak wyżej również super kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek

Tbrek -( ostatnio dość kosztowne transakcje poszły jedynie na "gębę". Dzięki za zaufanie)

MAXAM,

Kepke

Malutki ( duzo przeszło przez jego ręce i też jedynie na "gębe"

Stanec

Sinoff

maxtz

mastah22

Tak na szybko przychodzą mi do głowy te osoby z którymi robiłem interesy ( osobiście znam ich ( wartych polecenia) duuuzo więcej ale interesów nie miałem okazji robić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JacekTDi-sprzedaż A7-bezpoblemowo-polecam

Disaster-zakup Lotusa 250/1, RCA DLS, EAGLE CABLE-bezproblemowo-polecam

Tbrek- sporo rzeczy zakup/sprzedaż-polecam, solidny adres

SynDMX-sprzedaż Etona-bezproblemowo-polecam

Vincent-pomagał mi w dwóch sprawach z CA za przeszło 3 tys zł- pełna uczciwość-polecam

Pavliq-sprzedaż piecyka Pioneer-zero problemu-polecam

MK Gustav-sprzedaż CV Vega-zero problemów-polecam

Lklukasz-wiele spraw-polecam-solidna firma

Nakamichi-wiele spraw-polecam-solidny adres

PanSiwy-wiele spraw-polecam-solidny adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się niektórym narażę ale ja zacznę od...

 

green... pozytywnie jak najbardziej... jak komuś zależy to skrzętnie wymienię co jak gdzie i za ile... a kwoty też nie były jak dla mnie małe. Prawie, że Zapco 300x by sie uzbierało z tego.

I zapłacone kabelki nawet w ciemno odsyłałem do zawinięcia w peszel, bo poszedłem po rozum do głowy by gołych nie kłaść. Cóż.. Takie początki. W stosunku do mojej osoby... pozytyw i tyle. Chociaż trochę z matami marudził :wink: Ale w końcu dostałem gold-y STP w dobrej cenie.

 

Cober. Bardzo wyrozumiały człek. Słowo to słowo... na kaskę zaczekał bez problemu. A co sie nagadaliśmy to nasze. Testuj dalej Kamil 10.1. Ja tam mega zadowolony jestem z HX2 =) Niebawem coś wiecej w instalce napiszę.

 

I nie moge zapomniec o kolesiu, który mnie wkręcił w te całą zabawę, a który mieszka żabi skok ode mnie >> Domino987. Czyli Dominik.

 

Pełen profesionalizm. A troszkę gratów kupiłem od niego. Choćby Alpinkę CDA9835R (właściwie od radyjka się zaczęło), RF 800a2, Blaupunkta GTA2200, kondek braxa, mnogo kabli, wytłumienie suba itp. Zawsze doradzi, wspomoże. A klocki ma z pewnego źródła i zgodne z opisem. Jak coś potrzebuje to pierwsze uderzam do niego =) Dobrze mieć taka osobę pod ręką, zwłaszcza jako raczkujący w naszym światku.Pełen szacun.

 

P.S. Bury.. fajny temat =) Skoro białe jest czarne... to czemu czarnie nie może być białe :rotfl: Coś mi chyba nie wyszło porównanie =(

 

I zapomniałem o Panu RysiuCT. Nawet nie wiedziałem, że ma tutaj konto. Mój Rodek to był pierwszy poważny piec...R2180A2 kupiony u niego. Do pędzenia podstawowego JL-a. Później RF P2. Doradził przed i po zakupie co do pieców. Miły kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi osobami miałem przyjemność robić interesy i szczerze mogę polecić ! Jak kogoś pominałem, to proszę o wybaczenie

 

kepke_23 - radyjka zawsze w 100% sprawne i zgodne z opisem w przystępnej cenie

Raadek - towar piersza klasa! Oprócz tego pomoc i wskazówki udzielone przez Radka, bezcenne :padam:

stanec - rozdzielacz i druty RCA w super stanie

tbrek - pilot DLS który dostałem jako gratis, i do tej pory się nie zrewanżowałem :zdziwko:

Pawel S. - pierścionki z MDF'u zrobione ma wymiar w śmiesznych pieniądzach.

yasica - współny zakup kondensatorów, oraz wymiana sprzętu, doradztwo i cenne wskazówki :zdrowko:

JacekTDI - jako sprzedający nie mam zastrzerzeń, kupujący chyba też nie ma...? Chociaż jeden panel pod Morel MT-37 wymagał poprawek... :spi1:

KaczorJunior85 - jako sprzedający byłem bardzio zadowolony! Oprócz tego kolega pamagał mi w zakupach na ebay za co sedreczne dzięki !

swest - naprawa Helixa H500 Espirit, oraz spa Genesis DA100 w super cenie ! Nie wspomnę o wskazówkach które dostałem od niego dłubiąc sam przy różnego rodzaju sprzęcie :hurra:

Passat_EQ - wieloktorne naprawy głośników i kilku wzmacniaczy zawsze PROFI !

doli19 - kupiec ALPINE CDA-9833R, zadowolony raczej ^_^

Arcziflo - kupiec DLS A6, również zadowolony!

waski - kupiłem od niego AS HX12SQ i oczywiście pełna profeska! Dodam, że głośnik kupowałem na raty. Dzięki za cierpliwość :padam:

inco - sprzedaż Alpine 3544, wszystko elegancko!

wit007- kupno Alpine 3523 x lat temu, oraz doradztwo sprzętowe :)

eszte - sprzedaż Morel CDM-88 + Zwroty... Niestety okazało się, że morelki nie były w 100% sprawne, o czym nie miałem bladego pojęcia :ph34r: Nie mniej jednak dogadaliśmy się :rolleyes:

Kubsiol - sprzedaż STEG Q75.2, ogólnie gitara!

Tomek Gółkowski- sprzedaż ALPINE MRV-1005 jak wyżej

 

Więcej grzechów nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę

 

hehepack - polecam, sprzęt zgodny z opisem i doradzić też potrafi a klocków trochę się u niego przewinęło

Dan124 - tu nie trzeba rekomendować... zwłaszcza zestaw amek, który robi dobrą robotę, także z jego wiedzy bardzo często korzystam

rafaelptak66 - tu co prawda nie robiłem interesów, ale bardzo dobry kontakt i można troszkę o CA skubnąć z rafałem;) i podpytać o klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja coś skrobnę:

 

Dan124 - zestaw na przód :wink: , jeżdżę ze wzmacniaczem pożyczonym od Niego na przodzie

lklukasz - zwrotki na przód pod w/w zestaw, profi robota

hehepack - brałem dość dawno od Niego skrzynkę, bardzo dobry kontakt, super wykonanie

sober - brałem od niego głośniki, rzetelny opis, szybko i sprawnie

RysiuCT - tutaj reklama zbędna, kolejny piec od Niego zakupiłem, bo solidna firma

Gazownik - od Niego zakupiłem zestaw na przód, wszystko Tip Top

italiano1980 - brałem PS-200T, nóweczka, przesyłka z UK szybciej u mnie, jak nieraz wysłana z PL

riws - brałem 301T, super kontakt, sprzęt bardzo uszanowany, polecam

mienkin - brałem Helixa w8, bardzo konkretnie, szybko i bezproblemowo

marcin-real - kabelki, konektorki, rozdzielacze, wzorowo załatwione

domator007 - Cerwin Vega V-Max12, Proa wysłane bez pieniędzy - szacunek dla Kolegi

bor - Sony XM-7557, super kontakt, bardzo !!! uczciwy, pozdro Borys :wink:

wojtas - polecam, bdb kontakt, wymiana na suba

PassatEQ - zawsze i wszędzie będę polecał

trafalgar - brałem kiedyś jakiegoś pieca, oczywiście wszystko jak należy

Yauhen - Szacunek za pomoc w sprawie skrzynek :wink:

zomer1980 - pomocny Kolega, zawsze doradzi :wink:

kamul - brałem piec Rockforda od Niego - wzorowo

szafa - pomógł w sprawie Mercedresa :hyhy:

dawid-ss - również podziękowania za udaną transakcję :wink:

 

Jak sobie coś przypomnę, to dopiszę :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat się przyjął więc może i ja dopiszę osoby z którymi miło mi było działać :)

 

Wooly24 - w ciemno wysyłałem jak i dostawałem sprzęt prze handlowaliśmy troszkę :)

Lklukasz - to samo co wyżej wymiana barterowa itp. w cimno wysyłałem jak i dostawałem stuff

Dan124 - jak wyżej

HaPe - świeżak ,ale expresowa wpłata , dobry kontakt itp

Asikson - kupiłe ode mnie parę sprzętów , sprzedał też :)

Kepke - dzięki niemu stać mnie było kiedyś na 9833r :)

Italiano - Mega wpożo gościu :) , rewelacyjny kontakt i suuuper załatwia się z nim interesy

Jacek TDI - Bardzo dobry kontakt , super się z nim handlowało

Paweł S - Super skrzynki !

Piotrsaint - Bardzo dobry kontakt , wysyłał w Ciemno szmal bez zająknięcia :P

Stochus - Brał suba , troszkę poczekał , ale warto było :D

zaraz sprawdzę i dopisze jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam:

Malcolm_x za mp 5.16

i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć od kogo kupowałem tweetery lotusa. Po awatarze wydaje mi się że to użytkownik Vampirek.

Poleciłbym dużo więcej osób z forum audiocar bo wiem że gro czyta również to forum ale nick`i się pozmieniały i nie wiadomo kto jest kim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoich transakcji polece jak najbardziej:

tbrek-kubeczki do tw:) (do dzis na pokladzie)

yasica-tutaj wielkie slowa podziekowania za wyrozumialosc :wink:

ROBSONBERCIK-nowy nabywca pewnej marki jka i bardzo slowny kolega.

sebus00-darmowe testy sprzetu :wink: jak i inne doswiadczenia z ca.

acid- piecyk kickera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecę:

Jako kupujący:

 

nakamichi-pełen profesjonalizm!!!

Dan124-szybka wysyłka,super kontakt!

Lklukasz-jw

Kepke_23-jw

RysiuCT-jw

Mkgustav-jw

Ache-jw

Marcin-real-jw

hehepack-jw

robert0102-jw

rj-jw

PassatEQ-jw

 

Jako sprzedający:

Darus627-szybka wpłata,super kontakt

lksgrzegorz-jw.

Kremien-jw

bubu11-jw

Kuman-jw

manius-jw

zmej-jw

karasbp-jw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dopiszę:

pavliq - kupiłem u niego aliante 10

Woolly24 - kupiłem u niego clarka 958 i sprzedałem mu dystanse alu czarne

RysiuCT - kupiłem u niego Helixa W8 i coś tam jeszcze pewnie

Maniek - coś kupowałem i nie pamiętam co, dostałem do rąk własnych, no i pomógł mi przy moim dresie

bogus1984 - kupował u mnie grzałkę do MB i chyba coś jeszcze

PassatEQ - rasowałem u niego swojego X'a

Pawel_S - kupowałem naklejki forumowe

Green - z 10 transakcji 7 bezproblemowych, ale niestety widnieje na czarnej liście

Tbrek - wysyłałem mu dystanse po moich dotechach

Nicekt - sprzedałem mu JL 10W3V3 (chociaż nie jestem pewien tego do końca ale chyba jemu)

szakal6661 - sprzedałem mu Tec SQ60.2 (j.w. nie jestem pewny do końca czy jemu, dawno to było)

Emil - wzmacniacz MTX kupowałem u niego

 

Pewnie jeszcze ktoś by się znalazł ale nie pamiętam do końca co i jak...

 

Nie wiem czy ta lista ma sens ponieważ wątek będzie się ciągnąć bardzooo długo a każdy kogoś dopiszę i będą się też ludzie powtarzać. Lepiej jakbyśmy mieli w zakładce użytkownika plusy i minusy i tam wpisywali, taka opinia o użytkowniku. Coś jak na allegro. A w regulaminie dopisać "sprawdź użytkownika po przez wejście na profil przed dokonaniem z nim transakcji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus1984-Kupiłem-Radio pionner,sprzęt taki jak opisywał,Przetrzymanie Vegi od domator007,100% uczciwość bardzo duza pomoc na temat CA,Mało tutaj takich jak on :)

domator007- kupiłem-Cerwin Vega vmax 12-stan super tak jak zapewniał,wszelkie pomoce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...