Skocz do zawartości

Intertechnik MDS08 w skrzyni zamknitej


frobek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady. Chciałem do bagażnika niewielkiego suba jak w temacie. Auto to Mondeo kombi. Reszta systemu, Clarion DXZ778RUSB + Rockford Fosgate 4.6x + uDimension El Comp 6. Suba chciałem zasilić zalegającym w garażu Grundigiem PA240 w mostku, lub drugą parą kanałów w mostku z rockforda. Proszę o opinie typu dobry lub zły pomysł i porady. Generalnie brakuje mi trochę niskiego basu, nie potrzebuje łomotu. Dużo dobrego czytałem o tym głosniku no i cena jest dobra, ale prosze o sugestie zanim kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to jak koledzy mówią-dwie sztuki na pewno by bylo bardzo dobrze w BR tyle że ciężko Ci takie pudło bedzie zrobić żeby Ci weszło na "plecy" bo trzeba będzie bardzo dlugi tunel(i nie zatkać go boczkiem bagażnika) i tutaj chyba trzeba by się ukłonić do kogoś kto wyskrobie skrzynkę z portem szczelinowym.

Osobiście mam w domu moją skrzyneczkę BR na jednymMDS08 (w autku mam 2xJL) , jeździł ze mną kilka ładnych lat w Seacie Toledo (stara wersja) i bardzo fajnie dawał sobie radę.Natomiast w Passacie kombi już mi trochę brakowało ale to chyba też apetyt wzrósł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to co zamiast? Tak żeby dobrze grało, było tanie i skrzynka nie zajmowała za dużo miejsca. Nie musi byc zamknięta, ale BR za to będzie większa. No i żeby nie potrzebował nie wiadomo jakiej mocy. W tej chwili mam do dyspozycji 140W RMS przy 4 omach z rockforda, z Grundiga wyciągne po małej przeróbce 200 -250W, nie chciałbym kupować specjalnie nowego wzmacniacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw złóż ten przód i posłuchaj na tych wzmacniaczach.Wybierz ktory z nich na tym przodzie gra lepiej i dopiero podejmuj decyzje co dalej.Posłuchasz wtedy innych subow.Jeśli kiedyś przyjedziesz na jakis zlocik do Krakowa to Ci przywiozę takiego na odsłuch w BR i zobaczysz czy tego oczekiwałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to co zamiast? Tak żeby dobrze grało, było tanie i skrzynka nie zajmowała za dużo miejsca. Nie musi byc zamknięta, ale BR za to będzie większa. No i żeby nie potrzebował nie wiadomo jakiej mocy. W tej chwili mam do dyspozycji 140W RMS przy 4 omach z rockforda, z Grundiga wyciągne po małej przeróbce 200 -250W, nie chciałbym kupować specjalnie nowego wzmacniacza.

 

DLS W310d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Panowie, ktory z głośników zagra ciekawiej? IT MDS08 czy SW.STX.8.2.300.2x2.F.S.PC? Ewentualnie, czy IT MDS 10 zagra rownie szybko jak STX 08, i czy bedzie wiecej miecha? A może lepiej zdecydować się na STX 10? Sub ma być szybki. Dodam, że budżet nie może przekroczyć 500zł za nówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STXy 8 i 10" to zupelnie rozne konstrukcje

jak ma byc nie wolno ale z "miechem" to wez 10" w b-r 20-25 litrow lub w zamknietej (nie wiem jak tu zagra, nie mam jak obecnie sprawdzic)

W zamkniętej grało u mnie na zawodach w tym sezonie i było zadowalająco :hyhy: jak za te pieniądze :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie mam jeszcze :(

 

ale mam skrzynkę testową 30l br wiec za tydzień sprawdzę jak będę mieć chwilkę czasu :hyhy: chociaż nie wiem czy go znajdę bo będę mięć mnóstwo roboty. szybciej będzie jak sam jak sam wrzucisz i przetestujesz :wink:

 

ale pare ludzi słuchało u mnie więc może oni bedą mieć porównanie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...