Skocz do zawartości

Golf 3 Lksgrzegorz


lksgrzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wykleiłeś już auto?Jest poprawa?

Niestety jeszcze nie bo auto poszło na poprawki lakiernicze. Lakiernik musi poprawic drzwi na których przykleił mu się jakiś paproch. Odbieram go w czwartek więc myśle że do poniedziałku powinienem go poskładac. A co chcesz także wygłuszac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak ty jestem posiadaczem golfa3 w dieslu i też chciałbym utemperować odgłosy swojego klekota, które natarczywie wkradają się do kabiny przy wyższych prędkościach.A jako, że Ty masz w planach wygłuszanie, to zaciekawił mnie temat. Jestem ciekaw czy przyniesie to znaczącą poprawę. Jeżeli tak, to zapewne i ja pójdę w Twoje ślady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Powiem tak przy wyższych prędkościach dało to jakiś efekt mam na myśli tylne nadkola, jest mniej szumów z ulicy, z podłogi zrezygnowałem ze strachu że zacznie mi to ssac wodę i zimą rozbebeszę glfine jeszcze raz i wykleje profesjonalnymi matami. Dozbiera się PLN-y i zrobi profi jak powinno byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie chcę coś zmienic u siebie w graniu i potrzebuje troche pomocy tak sobie myślałem aby do tego co mam  czyli temp6 na przodzie dołożyc sredniaka p203 helixa. Mianowicie zakupic jakies ciekawe 4ch i podłączyc pod niego sredniakii woofer a na tw zostawic mojego audiogoods-a. Na suba zostaje audiosystem f2 280. A i chciał by zaznaczyc ze radio juz dłuższy czas jest zmienione na alpine CDA 9853r Co o tym myślicie? Wiem ze tempo to nie jakis szał ale jakoś ciągnie mnie do średniaków i najwyżej zmienił bym wofery w pozniejszym czasie. Tylko nie wiem czy dam sobie rade aby to wszystko ustawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh i tu dla mnie zaczną się schody, ale cóż trzeba isc na przód jak będę miał wszystkie klocki to będę myślał jak to ogarnąc. Aż się boję :mur1:


A nie da się  woofera i sredniaka z pieca 4ch, tw z radia, a suba z osobnego piecyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Musiałbyś przeskoczyć np na clarka 958
Nic to nie da... W 958 tez nie zrobisz 4 dróg aktywnie... Rób 3 drogi przy czym góra i środek pasywnie, z 53 nie masz wyboru... TO co planujesz a mianowicie ciecie suba z pieca to średni pomysł, sam probowalem, przy tym pomysle brak jego regulacji jest poteznie frustrujacy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wyszły babole straszne i nie doświadczenie w wygłuszaniu. Dzisiaj wywaliłęm tapicerkę i jutro będę poprawiał dystansy jak zauważyłeś oraz resztę niedoróbek ;) Przy okazji wymienię kable do wf oraz ogarnę resztę kabelków. A jak będą zwrotki to się okaże czy "slap" z głośnika ucichł :/

Radek słupki wyszły MEGA, masz łapkę do tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...