Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy w tym miejscu miałeś na myśli fajerwerki :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Nie nie to miałem na myśli :wink: chodziło mi o upchanie tych dwóch mini kabelków pod tapicerka żeby dywan nie odstawał i plastki się domykały :)

 

Przypominało to próby uprawiania sexu przez dziurkę od klucza :rotfl: ale jak to się mówi jak się popieści ....... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w takiej pojemności to on zaczyna właśnie zapylać.

Ja mam skrzynkę 20l, do której wsadziłem 2 stare akumulatory żelowe o łącznym litrażu 3,5l i masie 7,5kg i dopiero zaczął grać :D

W 20 litrach to miał już zapędy SPL-owe.

Teraz czekam na nową skrzynkę "grubościenną" :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Troszkę za wcześnie na referat.

 

W sumie to go nawet porządnie nie odsłuchałem bo wrzucony na szybko przed trasą. Podczas jazdy do pracy parę godzin pograł ale w warunkach niesprzyjających odsłuchom bo przy prędkości 140-150 km/h to jakościowo posłuchać się nie da. Skleić z subem też ciężko bo bagażnik zawalony pod sufit.

 

Z rzeczy zauważalnych nawet w hałasie podczas jazdy to to że scena się jeszcze bardziej uporządkowała i pojawiło się więcej szczegółów których wcześniej u mnie w aucie nie było słychać :hyhy: więc zmiany odczuwalne na +. Ale za dużo się jeszcze nie wypowiem na temat grania. Dam mu się trochę rozegrać. Pokręcę gainami trochę bo mi się trochę rozjeżdżają :(

 

Ale powiem że "JEST POTENCJAŁ" :hyhy: i są duże szanse na to że mi przypadnie do gustu :D


Egelancki ten ESX Q120.2 ;)
I fajnie tez gra :)

Elegancki :wink: nie za duży :hurra:

A czy fajnie gra to się okaże :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem, tak na ostatnią chwilę i rzutem na taśmę się udało, ćwicz go :) Po mojemu sporo dobrego może wnieść ale czy będzie to właśnie tym o co Ci chodzi, to już inna historia :D

 

Się okaże :hyhy: Są szanse że będzie ok. Troszkę gainami muszę pokręcić i sprawdzić czy wystarczy kopa na wooferki :) bo narazie to dół trochę niemrawy był :( a nawet powiem że du..py nie urywał :wink:

 

Przećwiczę go w tą i spowrotem i zobaczymy :hyhy:

Ja jestem ciekawy tego MTX-a

Fajnie masz to upakowane :)

MTX wg mnie ciekawy piec :)

 

A co do upakowania to jeszcze na następnym wolnym odwrócę A6 do góry nogami to zwiększy się ilość miejsca i skrócą kable zasilające :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę go nie przekreślam. Widzę w nim jeszcze sporo potencjału. Po prostu muszę go trochę poćwiczyć. Narazie tak jak pisałem wcześniej muszę go na spokojnie posłuchać nie na autostradzie a na postoju. Zgrać gainy we wszystkich piecach i będę mógł dopiero coś na ten temat powiedzieć. To co robił na średnicy i fundamencie to mi się bardzo spodobało. Scena bardzo na plus :hyhy: Jedynie dół był trochę za kulturalny ale myślę ze jeszcze trochę fajności z niego wycisnę :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...