Skocz do zawartości

e39 2 way - po mojemu :)


wisior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

blacha jest wytłumiona jak całe drzwi STP Gold tylko,że z drugiej strony bo inaczej się kieszeń nie mieści wszystko było dokładnie sprawdzone. Gąbka GMSa jest lipna (mam wszystkie grubości na stanie) bo się nie poddaje w porównaniu do STP czy też Silent Coast ta ostatnia została zastosowana na całej tapicerce i idealnie pasuje bo drzwi - ja jestem zadowolony z osiągniętego rezultatu.

 

 

Ja niedawno kleiłem tym splenopodobnym silent coat noise isolator , i dwa dni jeździłem bez głosników i nie słyszałem róznicy żeby wytłumiło szum, moim zdaniem te pianki

są jak zwykła polska karimata, z tego co pamiętam w innym aucie robiłem dynaliner i położenie samej pianki pod plastiki dużo dało ( 6mm dynaliner),.

Z tego co podaje producent to poliuretan też trenowałem kilka gąbek i poliuretan pod boczek gówno dawał jedynie ,że coś tam nie brzdąkało..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Fajnie drzwi zrobione - mi się nie chciało i zapakowałem woofery z domówki w oryginalne komory. Tylko pierścień na te komory założyłem i obkleiłem dynamitem. Ale kickbassem toto nie grzeszy :/

 

 

 

z tego co pamiętam w innym aucie robiłem dynaliner i położenie samej pianki pod plastiki dużo dało ( 6mm dynaliner),.

 

Muszę i ja sprawdzić - mam pastę braxa + poroso i głośno wprawdzie nie jest, ale jakoś super cicho też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Cześć wam. Jak rozwiazaliscie problem z maskownicą, mi ta oryginalna z DLS RC6.2 nie pasuje?przecież to 16cm. I jak powiększaliscie otwór na głośniki w tapicerce?

https://imageshack.com/i/pm9V09X3j

https://imageshack.com/i/po1vkQ0jj

Maskownica (siatka) zapewne od trzynastek, otwor wyrzezany rowno z podfrezem i maskownica wcisnieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...