Skocz do zawartości

Moze spotkanie miłośników z okolić Rzeszowa ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Hej hej. Czy ktoś z okolic Rzeszowa znajdzie kiedyś chwile czasu by zobaczyć moje CA ? Mam mały problem z sygnałem do wzmacniacza i stawiam, że to wina napięcia na wyjściu RCA albo upalonej masy bo muszę rozkręcać na max gaina (przy lekkim skręceniu praktycznie nie ma basu a wzmak to RF Punch 801S i głośnik DD 612. Czy ktoś miałby może jak to sprawdzić albo przełożyć na chwile jakieś lepsze radio niż mój pioneer za 2 stówy? Dokładniej problem mogę opisać na pw gdyby ktoś był skłonny pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za ;) już jest względnie co pokazywać [emoji14]

Hej hej. Czy ktoś z okolic Rzeszowa znajdzie kiedyś chwile czasu by zobaczyć moje CA ? Mam mały problem z sygnałem do wzmacniacza i stawiam, że to wina napięcia na wyjściu RCA albo upalonej masy bo muszę rozkręcać na max gaina (przy lekkim skręceniu praktycznie nie ma basu a wzmak to RF Punch 801S i głośnik DD 612. Czy ktoś miałby może jak to sprawdzić albo przełożyć na chwile jakieś lepsze radio niż mój pioneer za 2 stówy? Dokładniej problem mogę opisać na pw gdyby ktoś był skłonny pomóc.

Możemy coś poszukać ;) choć ja ci radia nie wyciągnę [emoji14] bo za dużo roboty żeby z powrotem alpine upchac z powrotem w Megance, chyba że z innej furki wyciągnę [emoji14] musiałbym lepiej zobaczyć problem, bo tak z opisu mało wnioskuję :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...