Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na początku brakowało mi tego basu w NuForcach, ale na dłuższą metę to właśnie jego delikatny niedostatek okazywał się tym, co mi się podobało. Tzn. nie męczył ucha ;) Przynajmniej w tych NE-7M, a NE700X grają podobnie (ale krótko ich słuchałem).

 

Co do jakości wykonania - nie podoba mi się kabel, ale nie można mieć wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

panowie- powiedzcie mi co mam wybrac z tych sluchawek dousznych potrzebuje zamowic tacie dzisiaj na prezent na urodzinki :))

 

prosze o konkretne modele z kossa , akg, Sennheiser cena 100 zl +/- 30 zl

te cx300 sa na allegro za 25 , 125 i po 200 zl kupil bym te za 125 ale zastanawia mnie dlaczego sa jeszcze za 200 drozsze jak niby to te same ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś doradzić to tak na świeżo bo dziś zanabyłem ipoda i kupowałem do niego osobne słuchawki ,wziąłem Sennheiser CX300 II Black, bardzo to przyjemnie gra, wykonane solidnie, gumki wygodne ,zaś co do brzmienia, to jest bardzo tłusto na dole, wysokie także bez zastrzeżeń, średnica zaś lekko wycofana względem nich...

Tylko kup w sklepie a nie na all.

Cena online za ori to ok 160 zł ja zapłaciłem trochę więcej bo te słuchawki to taki spontan gdy byłem na zakupach w Germanii.

Więc w oferty za 50 czy 100 zł nie wierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem/testowałem kilka par słuchawek dokanałowych i do 100zł najlepiej wypadły AKG K321 pod względem jakości dźwięku i wykonania ale łatwo je spalić nawet pod telefonem (u mnie padły po 2 tygodniach pod Nokią 5220). A do "basowania" polecam Pioneer SE-CL20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To się przestań zastanawiać... :)

 

Za tą cene nowe? czy używki?

 

Z nowych jak się nie boisz coś z Chin ściągać to Xiaomi Piston, Somic MH415 za niewielka kasę fajne "funowe" słuchawy.

 

Z lokalnie dostępnych to Soundmagic e10 czy nawet mega budżetowo to Brainwavz DELTA z piankami Comply.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Jaysy wytrzymały kałużę (jakoś tak wpadły) i jakieś 5~6km ciągnięcia się po ziemi w zimę za mną :D Mają fajny płaski kabelek który jest dla mnie ogromnym plusem bo nie muszę ich rozplątywać ciągle... Myślę że powinieneś być z nich zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :) odświeżam temat ! 

 

potrzebuje kolejnej pary dokanałowców , cos do 150 zł ~~ 

 

muza ~~ jakis dubstep, rock, troche hip-hopu .

 

myślałem nad wytestowaniem Monster Beats by Dr.Dre  

ale się zastanawiam :) 

 

Nigdy nie kupuj Beatsów. Zapamiętaj to sobie i głoś te nowinę dalej. Za cene nowych ORYGINALNYCH Beatsów, kupisz worek lepszych słuchawek. Beatsy mają podobno jedynie BAS, a reszte mają przeciętną. Proponuję zapoznać się z forum MP3Store. Można tam sporo poczytać na temat beatsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest prezentacja oficjalna sms audio by 50 cent ;) Kolejne na poziomie ;) Jak Beats'y hyhy

Jaysy nie do końca takie fajne... trzeba polubić charakter grania no i płaski kabel nie do końca jest taki fajny... może być dość duży efekt mikrofonowy...

Może Braniwavez R1. Mają inny sposób mocowania, bardziej korzystny do ekstremalnych sportów ;) Trwałe mega nie są... ale... I tak bym obstawał przy Xiaomi Piston V2, tylko nie tymi co na alle wiszą za 70zł  ;) bo to całkiem inna fabryka zrobiła ;) A najprościej Delty... tanio... i z piankami... a na rolki akurat... w miarę na poziomie, fun dadzą na pewno... A kasy dużo nie kosztują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...