Skocz do zawartości

Audi 80 B1 by archi


archi-85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odsłuchiwałes wogóle tego Re,"pasowało" Ci brzmienie?

Czy "usterki" nie pozwoliły wogóle na "pełną" prube?

Ogónie widzę,że "kręcisz sie" w okolicach głosników z wykopem :)

Z takich 10-tek jakosciowo-wykopowych :) jezelimiałbys okazje to warto posłuchać ES-a 10 ".

Niewielki clozecik -ok 20 l robi konkretna robotę z zachowaniem jakosci.

Szybko,dośc wielobarwnie i....mocno.

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

z tym re se to bylo tak ze podczas grania bylo slychac delikatne charczenie jak moge to tak nazwac. calkiem nawet fajnie gralo i sporo basu az za sporo bym powiedzial.

 

skrzynie mam juz zrobiona pod re se ale moge zawsze zminic albo przerobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram twoje zdanie i chyba kupie nowy!!!!

a o to co mi napisal

Witam! Głośnik dzisiaj doszedł i niestety jest on totalnie zakatowany.

Cewka ociera o nadbiegunik. Przez szpary widać, że jest przytarta.

Wygląda jakby było w nim grzebane. Wysłałem Ci głośnik w idealnym

stanie a Ty odesłałeś mi totalny złom. Zawieszenie pracowało bez

zarzutu a teraz ociera, Nawet nie chcę go podłączać. Podejmę wszelkie

możliwe działania aby odzyskać poniesione koszty. Sprawa trafi do

odpowiednich organów i na forum także opiszę jak mnie załatwiłeś. Na

dowód mam filmik z

momentu wysyłki i filmik z tym co mi odesłałeś. Podszedłem do sprawy

uczciwie i niestety beszczelnie to wykorzystałeś.

 

 

czlowiek az sie wkurza jak takie cos czyta :-(

 

auto stoi od sierpnia w garazu rozebrane nawet tam teraz nie chodze bo zimno a taki czlowiek robi ze mnie oszusta tylko zdziwi sie bo mam jego e-maile i to co rozmawialem z chlopakami z forum jak opisalem glosnik jak dostalem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem gdzie sie przeniesie ale powiadomilem kolege powalla o tej sprawie i sprawdzilem i naszczescie nie skasowalem rozmow z kolegami z forum jak rozmawialismy o tym glosniku i pokazywalem zdjecia glosnika i poradzili mi zebym oddal! a koles nadal nie odbiera telefonu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem foty, mialem se12 i nie wiem jak trzeba by katowac tego suba zeby tak popekal klej przy zawiasie dolnym...

w głośniku udkleił się magnes.... wyobraźcie sobie z jaką siłą musiał być rzucony w transporcie żeby magnes odkleił się częściowo od kosza....

Z niewielka... Tylko pajac wysyła suba w skrzyni...

Tu nawet nie chodzi o cewke bo tego nie widzialem, ale widzialem zdjecia kleju łączącego dolny zwias i membrane/cekwe, to było zdjecie zakatowanego suba, w dodatku naprawianego...

Z tym,że nie jeśli nawet dłubie sie w subie po przesunieciu ukłądu i zakleszczeniu cewki nie ma potrzeby ruszac tego kleju ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis troche mnie puscilo i nie ma sie czym przejmowac!

zaplacilem za tego suba wiecej bo mial byc idealny a po otrzymaniu przesylki ogledziny okazaly popekany klej a przetestowanie okazalo wiekszy problem bo bylo slychac charczenie w glosniku (ja sie nie znam tak powiedzial czlowiek ktoryvprowadzi sklep z glosnikami) i to mnie przekonalo zeby oddac glosnik tak jak zalecal koles ze sklepu i tak zrobilem mial byc idealny a okazal sie kiepski wiec zostal oddany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolega piotrkiem mozna powiedziec ze sie dogadalem ma mi przedstawic koszty naprawy z tego co slyszalem to max 100 zł wiec jakos to podzielimy.

 

dzis dotarl nowy rese z allegro co sie okazalo ze kolega z forum jest.

 

klej nie popekany sprawdzilem odrazu w aucie i gra super bez porownania z tamtym nieszczesnym. :-)

jeszcze tylko orek 3002 i bedzie git

 

ps. po nauczce nawet film nagralem z rozpakowania.

a juz nigdy nic nie kupie bez mozliwosci odbioru osobistego.

szkoda nerw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

male pytanko jak mam jakis tam procesor w radiu xxv-o1d i ustawienie w orionie to gdzie ustawic odciecie na radiu czy orionie i na ilu odciac re se w zamknietej?? a jak w radiu ustawiam to w orionie na maxa zostawiam i odwrotnie?? i to samo do przednich glosnikow?? jak mam zwrotnice to odcinac radiem i przy ilu??

 

i w ustawieniu mam slp czyli jak wiecie nachylenie filtra i co to daje?? do czego sluzy i potem mam phase

 

Nastawienie fazy filtra

dolnoprzepustowego

kanału subwoofera

 

co to jest ??

 

tylko sie tu nie smiac ze mnie ze za glupi jestem zeby miec takie radio :rotfl:

 

i jeszcze pytanie o opoznienie glosnikow dlaczego moge ustawic tylko przednie glosniki tylne i suba a lewy prawy nie?? tak w xxv jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odcinasz radiem czy piecem nie ma znaczenia. Jesli na piecu masz przełcznik to daj go na FULL i tnij radiem. Osobiście wole ciąć piecem przy uzyciu słuchu

 

Przednie mozesz ciac radiem - Kenio tnie co 10Hz i z tym jest fajny. Nie jest fajny natomiast z czasowkami i zwrotnica konczącą sie na 250Hz na wszystkich kanałach

 

jak wiecie nachylenie filtra i co to daje?? do czego sluzy i potem mam phase

 

Nastawienie fazy filtra

dolnoprzepustowego

kanału subwoofera

 

co to jest ??

 

wstydz sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tniesz na radiu to na wzmaku ustaw poprostu "flat" a odcinasz wedle gustu, jak Ci sie podoba. Phase to jest regulacja fazy, zapewne dotyczy suba, ustawiasz go albo normal albo reverse zaleznie od tego jak Ci sie podoba i jak lepiej gra

 

COBER mnie wyprzedzil ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

troche grzebalem i cos wyszlo ale jeszcze sporo poprawek :-)

 

http://img35.imageshack.us/img35/9669/zdjcie1494b.jpghttp://img855.imageshack.us/img855/763/zdjcie1502.jpghttp://img4.imageshack.us/img4/2480/zdjcie1513x.jpghttp://img808.imageshack.us/img808/9841/zdjcie1516.jpghttp://img818.imageshack.us/img818/853/zdjcie1517.jpg

 

 

a bylo tak

 

 

http://img851.imageshack.us/img851/9957/dsc01351t.jpg

 

 

 

zadnej wykladziny , gola blacha ! latwo zrobic w nowym aucie bo cos jest i sie tylko przerabia a w takim aucie trzeba od nowa :-) ale za to jak oko cieszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...