Skocz do zawartości

DLS A5 czy A7


fotograf87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 miesiące temu...

o jak dls'y są hajendowe czy nie? ;)

 

Są- cieszysz sie?

 

prowokator z Ciebie :P

 

Nie dojechał, dopiero w przyszłym tygodniu będzie jechał w moje rejony. Pamiętam o tym, tak że jak się coś tylko dowiem, nie omieszkam zamieścić tutaj stosowne informacje.

 

tbrek juz sie dowiedziałeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
Odkopuję. Sam myślałem o zakupie A7 ale czytając ten temat sam mam wątpliwości. W tym budżecie faktycznie ciężko znaleźć alternatywe dla 5-kanalowki. Może ktoś jeszcze polieci inne 5 kanałów w tej kasie, które faktycznie "zamiata"? Nie mialem okazji sluchac a7 ale chetnie poslucham.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik szymon dnia 21 listopad 2012 - 16:41 napisał

Genesis jest bardzo melodyjny

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

:) Szkoda że po zmianie na sony jest jeszcze bardziej melodyjnie... Ale nie smiejmy się bo każdy ma inny punkt odniesienia. Dla jednego brax jest tłusty a drugiego suchy wiórek :)

 

P.S. Fajne 5ch to też XM7557 które ma Vampirek chyba jeszcze, nawet na alle jest taki. Wykarmi mocny przód i skromnego suba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział między tweeterem a średniakiem chciałem pasywnie zrealizować. Może ktoś napisac jaki zakres ciec dla tweetera, sredniaka pasywnie i woofera aktywnie nalezaloby zastosowac? Pomijam kwestie pomiarów, pytam teoretycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział między tweeterem a średniakiem chciałem pasywnie zrealizować. Może ktoś napisac jaki zakres ciec dla tweetera, sredniaka pasywnie i woofera aktywnie nalezaloby zastosowac? Pomijam kwestie pomiarów, pytam teoretycznie.

 

Teoretycznie to można lekko rano kupę zrobić, o ile się zje wieczorem kaszkę... (sorry nie wytrzymałem :) ) Nie wygłupiaj się z tego typu pytaniami. Każde auto ma swoją specyfikę i wymaga czegoś innego.

Nie wiedziałem także ,że zakres cięć dla głośnika zmienia się jako taki przy podziale pasywnym czy aktywnym. Jest taki sam, kwestią zaś pozostaje wybór metody.

I tak , i tak musisz zrobić sobie zwrotkę dedykowaną pod tą morelkę jak i średniaka( z tego co widziałem na giełdzie sam jeszcze nie wiesz czy będzie to Helix czy Morel)...

Więc takie kwestie pozostaw osobie robiącej Ci zwrotnice i tak będzie musiała zrobić Ci pomiary. Tutaj odsyłam Cię do Lklukasza, skoro jesteś z Wawy.

Po co się martwić czymś skoro i tak kto inny Ci zrobi i w cenie zwrotek?

 

Natomiast pomysł podziału pasywnego TW/MID i puszczenie aktywnie wofera jest jak najbardziej dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że dobry,na długo u mnie tak zostanie :)

 

Z tego co wiem to kolega myśli o postartowaniu się w zawodach, tak więc pomysł Tbreka aby ładować jeszcze A2kę na woofery, raczej by zamieszał w budżecie.

Ale coż... Każdy ma swoje koncepcje, więc groH-u zrobi co uważa. Byle tylko nie sugerował się opiniami z forum, bo co parafia to będzie inna... I zostanie w cz... "dziurze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...