Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie Bajera jutro dodam screny z rozmowy z FB gdzie wyraźnie zaproponowałem ZWROT KASY NA POLSKIE KONTO ALE KOLEGA NAWYRAŹNIE OLAŁ co pisze do niego i najwidoczniej nie chciał zwrotu wiec WTF??? 


ale widze że tandemik jest :D żeby dodać ognia może dorzucę co jeden pisał na drugiego do mnie bedzie weselej? 


On po prostu dalej robi swoje szemrane interesy tyle że już ogłoszeń jego nie ma , bo oszustwem się tutaj brzydzimy  więc na PW rozsyła z innego konta (Mirooo z adresem mirek0100@onet.pl  ) swoje oferty sprzedaży !  PROSIMY UWAŻAĆ NA TEGO OSOBNIKA ! ... 

 

"radical audio ra28rf swietny tweeter w 2 drogach z dobrym wooferem stworzy mega scene gora pasma delikatna ale bardzo detaliczna absolutnie nie ostrzy gra z zywo z powietrzem bardzo latwy w ukierunkowaniu jeden z najlepszych tw jakie mialem ale czas sprubowac dynaudio i tylko dlatego sprzedaje cenie 500zl z paczka w cenie sa to bardzo zadkie tweetery to taka odmiana scansoeak d2904 ale moim zdanie sporo lepsza bo mialem d2904 i radical gra duzo zwawiej " 

Jakie masz na to dowody? chyba jestem jedyną osobą w polsce która ma te tweetery :D


Bajer kasy nie dostanie za obrażanie, obelgi I GROŹBY na co mam dowody a wyraźnie napisałem że chce oddać ale kolo tak się zadumał w sobie że nie docierało co się do niego pisało no cóż.... jutro będzie wszystko jasne


ostatnia wiadomośc z userem bajer 29 wrzesień 2016 i do dzisiaj nie ostałem informacji czy kolega chce kase czy nie, nie podał zadnych danych do przelewu A CHCIAŁEM TEMAT ZAKOŃCZYĆ jednak na dzień dzisiajeszy no cóż..... NALEŻY SIĘ ZASTANOWIĆ KTO TU JEST NIE POWAŻNY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Jakie masz na to dowody? chyba jestem jedyną osobą w polsce która ma te tweetery :D

 

Jedyny chyba nie jesteś, bo mnie na pw użytkownik Mirooo wysłał identyczną ofertę.

A może jesteś jedyny, ale z tego co wiem to za dublowane konta dostaje sie bana na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak isc na policje za niechcenie kasy :D nie rozbawiaj mnie hahaha

To w czym jest problem?? Rozek podaje numer konta przelewasz dla niego indla bajera na jego konto a on bajerowi odda w funtach na wyspach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to to nie! to nie Rozka sprawa i kij komu do tego! Bajer nie chcial sie po ludzku dogadac to kasy nie dostal TYLKO NA WŁASNE ŻYCZENIE ja nie mialem najmniejszego zamiaru nieoddawac mu kasy i wogole nie rozumiem dlaczego przyszedl sie tu wypłakac JESLI TO TYLKO JEGO WINA A NIE MOJA TO O H..J CHODZI!?

On po prostu dalej robi swoje szemrane interesy tyle że już ogłoszeń jego nie ma , bo oszustwem się tutaj brzydzimy więc na PW rozsyła z innego konta (Mirooo z adresem mirek0100@onet.pl ) swoje oferty sprzedaży ! PROSIMY UWAŻAĆ NA TEGO OSOBNIKA ! ...

 

"radical audio ra28rf swietny tweeter w 2 drogach z dobrym wooferem stworzy mega scene gora pasma delikatna ale bardzo detaliczna absolutnie nie ostrzy gra z zywo z powietrzem bardzo latwy w ukierunkowaniu jeden z najlepszych tw jakie mialem ale czas sprubowac dynaudio i tylko dlatego sprzedaje cenie 500zl z paczka w cenie sa to bardzo zadkie tweetery to taka odmiana scansoeak d2904 ale moim zdanie sporo lepsza bo mialem d2904 i radical gra duzo zwawiej "

A TY MĄDRALINSKI UWAZAJ SOBIE NA TO CO UDOSTEPNIASZ BO JAK WIADOMO FORUM JEST PUBLICZNE UDOSTEPNIANIE ADRESU EMAIL MOZNA MOCNO BEKNĄĆ! zapraszam do lektury :)http://di.com.pl/m/art,33218.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samym się przyznajesz do klona? Banik ...

 

Teraz do poszkodowanych >

Panowie zamiast klepać w klawisze i ciągnąc temat, idźcie do komisariatu i  .... wyrwać chwasta , bo my na forum już go wyrwaliśmy! 

 

 

Dla przyszłych poszkodowanych > jeśli będzie się ktoś z wami kontaktował i miał email mirek010@onet.eu lub mirek0100@onet.pl  (ma tego pewnie więcej!!! ) to olać go , bo popłyniecie z kasą ...

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Każdo razowo pożyczone przedmioty a nie oddane w kwocie po wyżej 500zł jest to przywłaszczenie mienia (traktowane dokładnie tak jak kradzież). Postepowanie z kodeksu karnego nie wykroczeń. W sprawie ważne jest wszystko od rozmów na żywo przez kwity wysyłek rozmowy na gg czy też fb. Nie zastanawiajcie sie jeśli macie taka sytuacje. Zostana postawione zarzuty takiej osobie co skutkowac bedzie grzywną oraz/lub wyrokiem w zawieszeniu. Kolejna taka sytuacja z udziałem takiej osoby - nie trzeba tlumaczyć. Mam własnie sprawe w toku z takim delikwentem. Taka sprawe mozecie wytoczyć w okresie 10 lat tyle wynosi przedawnienie. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sprawa jest rozwojowa i skonczy sie pewnie pozwem cywilnym o probe wyludzenia ale to w swoim czasie.

 

W kazdym razie ostrzegam juz teraz aby kolejny z nas sie nie naciał.

 

http://www.strefacaraudio.pl/user/22936-jacekborkowski/

 

Jacekborkowski

 

Umowilismy sie na zamiane suba plus uszkodzonego wzmacniacza z jego strony na mojego JBL gts600 + konda noname.

 

Zapłaciłem za kuriera w obie strony a dotarl do mnie uszkodzony glosnik bez wzmacniacza.

 

Oczywiscie cwaniak nie odbiera telefonu a w pw napisal ze niczego nie odsyla bo " nie przyjmuje zwrotow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

Z użytkownika czytającego temat stałem się nieszczęśliwie osobą piszącą w tym temacie :kwasny:

Po zakupie średniaków używanych DLS U2.5 dostałem jednego uszkodzonego, grającego ciszej i brzęczącego.

Uzgodniliśmy ze sprzedającym że odsyłam je z portem by kolega mógł je "sprawdzić". Poinformował że proszę o zwrot zapłaconej kwoty minus koszty wysyłki. Stan konta jednak się nie zmienił. Po otrzymaniu i sprawdzenie pierwszy sms był ze kolega nie widzi problemu i ze wg niego wszytko OK, ale po chwili, w kolejnym sms'sie stwierdza ze jeden gra ciszej i ze "kabelki są dolutowane do terminali" i ze się coś "poluzowało" sugerując że zostały uszkodzone w transporcie i że muszę ten fakt zgłosić przewoźnikowi. Wszytko by miało sens gdyby paczka była uszkodzona, a nie była oraz nic nie wskazywało na to że się przesyłką obchodzono jak "piłką nożną". Prawdopodobnie musiałem odmówić przyjecie paczki która była tak mała jak pudełko po filtrze olejowym...

post-10063-0-19823700-1537947142_thumb.png

 

Niemniej po wdanie się w dyskusje o to że raz średniaki nie są po pierwszym użytkowniku, jak mi powiedziano, i pomijając fakt tego ze są z rożnych wersji co dla mnie nie grało różnicy, o ile sprawne, i że wiedziałem skąd pochodzą i dlaczego rożne są, bo nie jest to głośnik pokroju Tempo ultra ogólnie dostępny, zostałem okrzyknięty osoba "insynuującą" coś tam choć przepraszam sobie chyba mam prawo bo kupowałem.... przez internet? Nie szło się dogadać wiec poprosiłem odesłanie zestawu, sztukę też się da sprzedać i choć coś odzyskać ale trzysta raczej poszło w błoto. Głośniki wróciły i dalej jak nie grają to nie grają.

Konkluzja tego jest taka ze jedynie w pierwszej drodze do mnie głośnik został uszkodzony przez przewoźnika i musiałem wtedy zabrać go do auto, kazać czekać zanim je podłącze i sprawdzę, naciskać na nim by usłyszał brzęczenie i to ze gra ciszej, bo przecież każdy kurier jest sędzią z zawodu, by nie mieć wątpliwości czy są sprawne czy nie. Choć co z tego?  Kurier łatwo się wywinie że takie były wysłane bo paczka cała a sprzedający - że nie były.

Myślałem że to nie allegro czy olx gdzie nie raz świadomie kupuje się kota w worku a kupno na giełdzie forumowej w zamyśle daję pewność i bardziej koleżeńskie traktowanie?  A wg Was, koledzy, gdzie jest prawda, i co powiesz w tej sytuacji, Rav'ale?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Temat z którego rzadko korzystam ale niestety czasami trzeba gdyż nie na widzę krętactwa i robienie ze mnie wała.

 

Użytkownik PanJarek2 , transakcja miała być najpierw wymienna na inne sprzęty ale w końcu doszło do zakupu gotówkowego.W trakcie ustalania zostałem poinformowany że wzmacniacz jest lekko " ztyrany " wizualnie i dlatego taka niska cena.I o ile na wygląd wizualny nie miałem nacisku to na stan techniczny tak,dlatego kilkukrotnie pytałem czy jest wszystko ok i nie ma niespodzianek.Byłem poinformowany że wzmacniacz jest cytuję " Bez przygód ale helix niezbyt piękny i stąd 800zl a nie ponad 1000 jak chodzą. Technicznie wszystko cacy. " więc ok doszło do zakupu.

 

Przyjechał wzmak,rozpakowuję i faktycznie z zewnątrz do miss nie należał.Pęknięta plexi i lekko brudny ale ok była mowa że z zewnątrz jest stan średni.I nie ma tematu.

Odkręcam plexi no i niespodzianka,ewidentnie widać że złącze rca było urwane i jest " obrzygane " cyną aby miało się czego trzymać.

 

Poinformowałem użytkownika że zapomniał mnie o tym poinformować i nie było o tym mowy i ja dziękuję za taki numer.I proszę o zwrot gotówki niech go sobie wciśnie komuś innemu gdyż mnie śmietniki nie interesują.

 

Dostałem odpowiedź cytuję " Cześć.

Nie rozkrecalem a uwierzylem na słowo sprzedawcy i nie wiedziałem o tym.
Nie ma problemu. 
Odeślij i zwrócę Ci kasę za wysyłki także. 
Przepraszam za zamieszanie. " 

 

Oczywiście aby być uczciwym wysłałem zdjęcie użytkownikowi no i się zaczęło wykręcanie od odpowiedzialności.

 

Najpierw było szukanie winy po mojej stronie bo tak najłatwiej .

Tutaj również zacytuję użytkownika 

 

"Jakieś jaja sobie robisz. Przecież to nie jest żadna ingerencja w audio i żadnego, nawet najmniejszego wpływu na dźwięk nie ma. Myślałem że coś poważniejszego.

 

Przepraszam jeśli to nie jest ingerencja w tor audio ? to w jaki ? mocowania śrubki wzmaka ? żarty jakieś.

Więc poszła kolejna próba wciskania "kitu" że byłem o tym informowany.

 

"Znaczy się że coś trzeszczy lub charczy? Coś co dźwiękiem odbiega od takiego który złącza nie miał naprawianego? Napisałem, że technicznie wszystko cacy bo gra jak należy. Nie otwieralem go, dla mnie istotne jest, że gra bez usterek i nie słyszałem aby coś było nie tak w brzmieniu.

Jeśli byłoby grzebane coś co może mieć wpływ na grę to miałbyś rację. W takim jednak wypadku tak samo jak Ty tak i ja nabyliśmy wzmacniacz który gra jak należy po cenie niższej niż rynkowa. Czyli sprzedawcy od którego go mam też robić awanturę? Mi byłoby wstyd. 
Kasę mogę zwrócić ale tylko za sprzęt, wysyłki po Twojej stronie.

"

I kiedy argumenty krętactwa się skończyły dałem czas użytkownikowi na zwrot środków.I z tego względu że mamy te same banki pieniądze księgują się w sekundę to użytkownik po raz kolejny urządza sobie kpinę cytuję:

 

"No to będziesz musiał poczekać aż sprzedam wzmak który nabyłem za kasę od Ciebie"

 

I czegoś nie rozumiem , napisałem wiadomość o zlutowanym złączy i że nie było o tym mowy to użytkownik pieniądze od razu chciał oddać a teraz nagle nie ma ? musi sprzedać wzmak lub wcisnąć komuś innemu bubel aby mi oddać pieniądze ? 

 

Temat którego zawsze staram się unikać ale niestety tutaj widzę wielkie krętactwo i brak chęci zakończenia tematu.I mnie nie interesują jego gierki ani rekompensaty,niech go zabiera i sobie naprawia albo wciska bubel komuś innemu. 


Oczywiście jeśli sytuacja się nie rozwiąże do piątku udam się do odpowiednich instytucji gdyż użytkownik jest mistrzem w unikaniu i omijaniu tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sugerowałbym rozwagę przy robieniu interesów z P-A-B-S1.

We wrześniu kupiłem od niego DLS A8 (ogłoszenie znalezione na OLX), który miał być w bardzo dobrym stanie.

Zaraz po zakupie okazało się z jedno RCA bardziej wystaje a w dodatku kręci się wokół własnej osi. Poinformowałem P-A-B-S1, o zaistniałym fakcie i jeśli będzie coś więcej uszkodzone niż RCA, to wzmacniacz wraca do niego. DLS'a zapakowałem i wysłałem do Gliwic na przegląd.

Naka, gdy zaczął go „oglądać” to okazało się, że kondensatory wylały, laminat jest skorodowany a naprawa wyniesie ok.40% ceny zakupu.

Gdy poinformowałem P-A-B-S1, że sprzedaje złom i jakie są opcje wyjścia z tej sytuacji (zwrot kosztów naprawy lub wzmacniacz wraca do niego), to stwierdził:

  1. że ma go od trzech lat, z czego grał u niego dwa lata,
  2. że jakiś znajomek naprawi go za "100" a Józek to najdroższy forumowy "cfaniak"
  3. że skoro kupiłem ten „sprawny” wzmacniacz, to jest to teraz mój problem.

Po długiej korespondencji zadeklarował zwrot części kosztów naprawy - niestety do tej pory kasy nie zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz był sprawny to że rca trochę wystawał to nie znaczy że pilnie do naprawy u mnie grał 2  lata .

Jak nie pasował mogłeś odesłać a nie piszesz że mam kasę oddać i za serwis zapłacić albo przegląd .

Naprawa też nie kosztowała 40% zakupu wzmacniacza kupiłeś za 800zł a naprawa 200 zł

Kasy nie dostałeś bo mi tego wzmacniacza nie odesłałeś  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa tego DLS’a kosztowała mnie 320PLN, a za piec zapłaciłem Ci 700PLN.

 

Miałeś zwrócić cześć kosztów naprawy (sam się zadeklarowałeś) i słowa nie dotrzymałeś, wiec dla mnie Twoje słowa są guzik warte.

 

Poza tym,

- RCA nie wystawał lekko tylko „kręcił się w kółko” wiec masy raczej nie było.

- raz mi piszesz ze grał dwa lata, raz że rok, także może byś się zdecydował ile on grał.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i 700 i dlatego wolałem abyś odesłał mi go w takim stanie jak dostałeś jak miałem go oddać za 400zł to wole aby w domu leżał mam 16 wzmacniaczy 17 by mi różnicy nie zrobił ,a nie rozgrzebać i sobie odbierz od Pana Józka i zapłać za przegląd i dajesz mi do niego tel . NIENORMALNY JESTEŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chciałeś pokryć cześć kosztów naprawy a teraz miałem Ci zwracać piec - ciekawe, zaiste ciekawe.

 

Poza tym to kiedy dawałem Ci numer do Nakamichi, bo w korespondencji nie potrafię odnaleźć takiego faktu.

 

Dla mnie temat jest zamknięty. Chcesz pisać bajki proszę bardzo, ale przynajmniej nie oszukuj innych użytkowników tego forum.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odświeżyć Ci pamięć to przytoczę fragment korespondencji

29.09.2018

„Hej, piec dotarł, ale niestety ktoś w nim grzebał, a o Tym nie wspomniałeś ani słowa. Jedno z RCA jest "dłuższe" od pozostałych trzech i w dodatku obraca się wokół własnej osi. W poniedziałek wysyłam go do Gliwic na sprawdzenie i jeśli okaże się, że poza RCA jest coś więcej do naprawy to Ci go zwrócę.(...)”

07.10.2018 - twoja odpowiedz na informacje o stanie wzmacniacza:

„Pojebalo Ciebie.

Tak myslalem jak Krakow to bedzie mega problem he he wychodzi teraz ze mam za naprawe niby dac 320zl moze jeszcze wysylke pokryje i 350 oddam.

Ja sprawny sprzedalem rub co chcesz(...)

Byl sprawny a ty go nawet nie podpiales nara gościu”

 

A wzmacniacza nie podpiąłem, bo gdyby był zwalony do reszty, to zwaliłbyś winę na niewłaściwe podłączenie.

 

I jeszcze raz Ci powtórzę, oczekiwałem wzmacniacza sprawnego a nie nowego.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wyjątkowo dwa słowa .

Nie wiem co dla kogo oznacza "sprawny " ale w moim rozumieniu piecyk w którym w wielu miejscach posiadał uwolniony z kondensatorów elektrolit , z daleko posuniętą korozją ścieżek ( siarczek miedzi ),z których kilka głównych zachowała jedynie ułamek poprzedniej powierzchni jest stanem który dalece odbiega od normalności .

Powiem więcej , próba użytkowania takiego sprzętu w tym stanie to narażanie się na niebezpieczeństwo

wewnętrznego zapalenia/wypalenia laminatu , przy czym jest to wypadek szczęśliwy w przypadku gdy zamknie się to jedynie do wzmacniacza a nie wyjdzie na zewnątrz , bo wtedy zagrożony może być cały pojazd .

Tego rodzaju stan nie powstał z dnia na dzień , są to miesiące albo bardziej prawdopodobne że  lata .

I proszę się cieszyć , ze zostało ujawnione podczas przeglądu , a nie podczas ucieczki z auta .

To plus minus taki był stan "sprawnego" wzmacniacza , a RCA to igraszka bez znaczenia .

Ten naprawiacz za stówkę nie powiedział Ci o tym , czy wzmacniacz miał trafić do kolejnego potencjalnego "jelenia " .

Nie wnikam w treści Waszych umów , ale flaki się przewracają jak widzę jaka padlina trafia czasem na stół .

Nie przypominam sobie aby ktokolwiek inny niż Deo kontaktował się ze mną dla ustalenia aktualnego stanu wzmacniacza , a była to najprostsza droga dla uznania lub odrzucenia roszczeń .

 

Użytkowanie wzmacniacza w stanie jakim go otrzymałem , było potencjalnym niebezpieczeństwem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wiedział że to stary piec nie naprawiany i cena dobra  nigdy nie ukrywałem tego  i sprawny był wiadomo że po latach kondensatory tak nie trzymają , ale z korozją ścieżek nie przesadzaj  bronisz go bo to stały klient .

 

Chyba wszystko zostało napisane powyżej , jak masz problem z interpretacją to poproś kogoś o pomoc .

Możesz tez poprosić Deo o zdjęcia wnętrza wzmacniacza , a jak zapłacisz możemy go powtórnie zdemontować i pokaże paluszkiem jak dziecku .

Nie trzymam strony żadnego z Was , opisałem stan faktyczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz mogłeś sprawdzić gdzie chcesz ale jak nie pasował mogłeś odesłać osobiście , a jesteś po***ny skoro kazałeś mi odbierać i dogadywać się z Panem z Gliwic

i nie kłam że był naprawiany ,grzebany bo nie był ,

Dziwne że wzmacniacza nie odesłałeś tylko chciałeś na siłę naprawiać i kasę wyrwać i była rozmowa tel . wcześniej przed sms chyba zapomniałeś

Edytowane przez TomoMadej
Koleżko, opanuj te emocje, to nie podwórko. Używanie przekleństw i wyzywanie użytkowników na tym forum nie będzie tolerowane. Życzę Ci, żeby to się nie powtórzyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Niestety tym razem spotkało mnie i to z facetem z forum, ktorego kojarze z jego dawych czasów.

 

Do rzeczy, umowilem sie z "hehepack" na zakup od niego wooferów Radical ra160.2m. Pytałem o stan wooferów no i oczywiscie dostałem informacje, że woofery są w stanie "wzorowym" jednoczesnie napisał, że ich nie słuchał. W linkach screen i zdjecia "wzorowych" wooferów od tego Pana.

 

Paczka dotarła cała, tutaj nie moge miec zadnych pretensji. Hehepack nie wspomniał, iż woofery miały podklejane zawieszenie górne w sposób dosc amatorski.

Na zdjeciach niestety nie było tego widać.

Jak woofery przyszy zaczałem je ogladac no i tego samego dnia do niego napisałem.

 

Woofer oprocz tego, ze wyglada dosc nieestetycznie, mial odklejane gorne zawieszenie miejscami (pewnie stary klej, mozliwe ze nie robil tego nawet hehepack), a miejscami ktos dał tyle kleju, że wylalo sie na zawieszenie. Oczywiscie wg hehepack to jest klejenie fabryczne. "nie gra wzorowo bo klej podciekł ? nie widzę tu żadnego powiązania między odrobiną kleju na zawiasie a pracą głośnika."

Membrana w miejscu wylania kleju jest zdecydowanie twardsza. Glosnik nie gra tak jak powinien. Ktos dal tak klej, ze widac skupiska kleju ktore sie porobily, nierownosci, ktore ograniczaja prace zawieszenia. W jednym miejscu taka klucha wystaje(tez sie wylala) i przy pracy glosnika odkleja sie i przykleja do zawieszenia gornego. ( klucha jest z wyschnietego pradopodobnie butaprenu).

 

hehepack olał sprawe i od dłuższego czasu mi nie odpisuje. Ja rozumiem, że to może nie jest taka sprawa, że wyslal mi ziemniaki zamiast glosników. No ale chyba rowniez uwazacie, że taki stan jest daleki od "wzorowego" o jakim zapewniał?

 

 

Pod linkami zdjecia wooferów i screen z rozmowy.

 

 

 

https://zapodaj.net/a6ed59f8f6587.jpg.html

https://zapodaj.net/b52e4c21cf137.jpg.html

https://zapodaj.net/6fc1acf94572e.jpg.html

https://zapodaj.net/addab7be83788.jpg.html

https://zapodaj.net/c803fd50ddac3.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...