Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Tak na marginesie!!!

Uwaga na mega okazje.

Pojawił się oszust,który zmienia dane, ale numer konta pozostaje cały czas ten sam.

Najczęściej rejestruje się na forum i w działach giełda/kupię oferuje do sprzedaży okazyjnej różne przedmioty.

Jeśli wpiszecie w goglarkę ten numer 11114020040000310270274320 będzie ciekawa lektura.

Sprawy są już trochę starawe, ale jednak zalecam dużą ostrożność!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa z green'em zostala zgloszona na policje. mam nadzieje, iz zakonczy sie pomyslnie bo tak bylo by lepiej dla obu stron.

 

to już chyba małe szanse na pozytywne rozwiązanie sprawy, choć różnie bywa. Teoretycznie policjant powinien zgłosić się do prokuratora, ale w praktyce możecie się chyba jeszcze dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa z green'em zostala zgloszona na policje. mam nadzieje, iz zakonczy sie pomyslnie bo tak bylo by lepiej dla obu stron.

Kolego i powiedz jak sie sprawa toczy?.. ja już z 3tyg. temu zgłosiłem sprawe bo gościu mnie wykiwał na felgi do fury i na razie cisza.. .

green również i mi zaproponował hifonicsa atlasa 10 ale jednak odpuszczę sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy na policji toczą się najpierw swoją drogą a jeżeli nie przyniosą efektu sprawę sami musicie skierować do sądu. Sprawa na policji trwa krótko i sami policjanci są zmuszeni do jej szybszego zakończenia. Tak było w moim przypadku, zadał mi kilka pytań, odpowiedziałem a potem już dogadałem sprawę z oskarżonym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Ja ostatnio przelałem greenowi 300zł na konto, a głośniki miałem w rękach na drugi dzień. Czy tylko ja mam takie szczęście? Panowie, co idzie nie tak? Kontakt sie z nim urywa czy co se dzieje? Ja już drugi raz jestem zadowolony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Ja ostatnio przelałem greenowi 300zł na konto, a głośniki miałem w rękach na drugi dzień. Czy tylko ja mam takie szczęście? Panowie, co idzie nie tak? Kontakt sie z nim urywa czy co se dzieje? Ja już drugi raz jestem zadowolony...

 

I to przelałeś 100zł i dostałeś głośniki

Gra wstępna.

 

Dużo i czesty kontakt.

 

Ziomkowanie sie.

 

I ...

 

NARA!!

 

No nie ziomkuję się bo od pół roku forumowicz i to dosyć mocno poważany na tym forum wisi mi za kable RCA nie małą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstrzymajcie się proszę od takich komentarzy mamy w naszym kraju domniemanie niewinności za takie teksty można mocno dostać po dupie . Nie bronie Grześka bo mi też się to nie podoba , ale poczekajmy aż ktoś doprowadzi sprawę do końca , bo jeszcze nie było nikogo kto to zrobił .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie teksty można mocno dostać po dupie

 

za które konkretnie? i jak "dostać po dupie", bo to ciekawe - masz na myśli pozew cywilny? :rotfl:

 

Gdyby chociaż nastawienie sprawcy było inne, a tu jeszcze się burzy i rzuca tekstami w stylu "a u Was biją Murzynów" (vide tekst o kablach RCA - co to ma do rzeczy?). Nie moja brocha, ale jak na telenowelę to przebieg jest zaskakujący - niby już koniec, a ciągle się coś dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za które konkretnie? i jak "dostać po dupie", bo to ciekawe - masz na myśli pozew cywilny?

Wszystko rozumiem ale nazywanie kogoś oszustem czy złodziejem nie jest w tej chwili na miejscu ...

a tu jeszcze się burzy i rzuca tekstami w stylu "a u Was biją Murzynów"

 

No to fakt przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem ale nazywanie kogoś oszustem czy złodziejem nie jest w tej chwili na miejscu ...

 

Postaw sie w sytuacji kogos, kto powiedzmy zbieral i przelal Greenowi jakis ciezszy hajs i czeka pol roku. Ja rozumiem w 100% nerwy poszkodowanych, tymbardziej ze pieniadze kolo gowna na ulicy nie leza.. A domniemanie niewinnosci w kraju skorumpowanych sedziow i psow, ktorzy lamia prawo.. :rotfl:

 

 

Przecież ja załatwiłem z nim sprawę dwukrotnie więc nie wiem o co kaman...

 

Green chyba wybiera tych ktorych lubi i tych, ktorych nie lubi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem ale nazywanie kogoś oszustem czy złodziejem nie jest w tej chwili na miejscu ...

 

Takiej reputacji darmo nie dają. Trzeba sobie zapracować. A ja już się zapracowało, to trzeba spuścić główkę i chociaż przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Ja ostatnio przelałem greenowi 300zł na konto, a głośniki miałem w rękach na drugi dzień. Czy tylko ja mam takie szczęście? Panowie, co idzie nie tak? Kontakt sie z nim urywa czy co se dzieje? Ja już drugi raz jestem zadowolony...

Seryjny morderca też nie zabija każdej napotkanej osoby. Robi to powiedzmy raz na 2 lata, może częściej. Wtedy też byś się pytał co akurat wtedy poszło nie tak, że zabił :wink: ? Wiem, że porównuję może inne sprawy, ale sens jest ten sam!

 

Panowie wstrzymajcie się proszę od takich komentarzy mamy w naszym kraju domniemanie niewinności za takie teksty można mocno dostać po dupie .

Tu to chyba sobie robisz żarty, albo przeczytałeś tylko kilka postów z tego tematu... Każdy pisze tu otwarcie jak sprawa wygląda, więc o jakim domniemaniu niewinności piszesz skoro wszystko jest jasne?

 

Wszystko jest w porządku, ale poczekajcie aż natrafi na nieodpowiednią osobę... Uwierzcie mi, że są ludzie którzy potrafią przejechać pół Polski tylko po to by wyrównać "rachunki"... Mnie sprawa oczywiście nie dotyczy, ale chyba każdy ma prawo wtrącić swoje 5 groszy. Próbujcie się jakoś dogadać, może jakoś się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem ale nazywanie kogoś oszustem czy złodziejem nie jest w tej chwili na miejscu ...

 

w ostatnich postach nie padły takie słowa raczej. Na szczęście mnie to nie dotyczy i oglądam, aczkolwiek mam swoje zdanie i mogę je powtarzać po stokroć - jak się daje d$#y (co zdarza się większości ludzi, nie jesteśmy idealni przecież) to jest też miejsce na przeprosiny, skruchę etc. a tu? ... Ale, dalej się już nie wtrącam, tylko oglądam :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej śmieszne dla mnie jest to, że ciągle ten temat jest odświeżany i chodzi ciągle o tą samą osobę

 

albo nikt nie czyta co się tu pisze albo kupujący to ...... (uzupełnić wg uznania)

 

jeśli przeczytał i postanowił kupić to teraz może tylko dziękować sobie

ja napiszę: dobrze mu tak

 

do greena nic nie mam

nie robiłem z nim interesów więc żadnej opini mu nie wystawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...