Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

powalla dla Ciebie brawa

heh, dokładnie, brawa za chęci sprawdzania tego wszystkiego i wykryciu rodzinnego "interesu". No i oczywiście jest to kolejna sytuacja, która pokazuje, jak ryzykowne jest handlowanie, nawet przez allegro... Póki kogoś nie poznasz twarzą w twarz, ciężko jest zaufać... A takie sytuacje powodują tylko to, że człowiek traci resztki zaufania do innych. I jak tu wymieniać klocki na nowsze/inne/lepsze/gorsze, skoro kupi ci taki jeden z drugim sprzęt np. wzmak, źle go podłączy, a potem będzie sapał, że sprzedałeś niesprawny. I jak się tu zabezpieczać przez takimi typami, albo takimi jak powyższy... Tu allegro nic nie da, ponieważ i tak nic nie zrobią (konto zawieszą, a i tak bardzo szybko można nowe otworzyć).Przez forum też ryzyko... skoro się nie znamy... Najlepiej chyba wsio na odbiór osobisty załatwiać ze sprawdzeniem sprzętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucając we mnie mięchem bez podstawnie tylko przez pryzmat tego, że sobie mnie skojarzyłeś z innym człowiekiem.

 

To i kilka innych pisze gość który był bardzo chetny zeby z przypadku przylepiać ludzią łatke :D

 

Więcej nie komentuje bo każdy ma swój rozum...

 

 

Co do aukcji to ty wprowadziłeś gościa w błąd... nie chce mi sie szukać ale to chyba jest gdzieś w regulaminie allegro opisane i gdyby allegro się dopatrzyło tego miał byś wywaloną aukcje a tak oni przeoczyli klient nie sprawdził czy nie robisz z ludzi wała sugerując imm wyrażnie aukcją że głośniki są innego rozmiaru.... PRZYKRE

 

Nie potrafisz wystawiać aukcji to honorowo ponieś konsekwencje a jeżeli to celowe działanie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie chciałem nic mówić ale... Zalewix1 miał focusa i radyjko Alpine 9847R (Chyba takie)

Ostatnio użytkownik FANAUDIO22 sprzedawał to radio zdjęcie z focusa

Dziwne? Dlaczego Zalewix nie wystawił go?

 

A i wzmacniacz Hertza h210 tak samo.

Edytowane przez Emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FanAudio22

Paczka poszła tu ->

EDYTOWANO = nie podajemy publicznie adresów korespondencyjnych!

 

Dane z przelewu -> (dane allegro)

EDYTOWANO = nie podajemy publicznie adresów korespondencyjnych!

 

Paczkę otrzymałem od

EDYTOWANO = nie podajemy publicznie adresów korespondencyjnych!

 

Kolega napisał mi przed chwilą, że pieniążki wysłał pocztą i będą w piątek rano?!

(trochę dziwne bo poczta przelewy realizuję zaraz na 2-gi dzień)

 

potwierdzenie wysyłki

 

 

 

 

 

kolega mi zarzucił, że czekał na pieniążki kilka dni

otóż zapłatę dokonywałem poprzez Allegro i pieniążki chłopak otrzymał natychmiast po moim przelewie, a przelewu dokonałem zaraz po kliknięciu opcji 'kup teraz'

 

jeżeli w piątek nie zanotuję wpłaty udam się na pobliski komisariat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tyle że Ja dostałem adres do wysyłki na Małgorzata Zalewska... więc z tego zejdźcie !!!!!!!!! chociaż adres taki :

EDYTOWANO = nie podajemy publicznie adresów korespondencyjnych!

Zamieniałem wzmaki z FanAudio22 i nie mogę złego słowa powiedzieć ...

lecz zalewix to chyba od zalewski ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze propo rozmiaru zaraz znajdę rozmowę i wiadomość na potwierdzenie, że mowa była o głośnikach 6x9 a nie 5x7!

 

Wysłano 22 lipiec 2011 - 22:14

Nie mam niestety, maskownice gdzieś mi się posiały po przeprowadzce a i nie były mi potrzebne bo głośniki grały u mnie w focusie w drzwiach, ale maskownice na allegro są bodajże po 5-10zł do głośników 6x9 :)

Pewnie pieniążki będą dopiero w poniedziałek bo mój bank nie funkcjonuję w soboty a ktoś przecież musi zaksięgować pieniądze :P .

Także jak pieniążki tylko się pojawią to wysyłam paczkę.

Podaj jeszcze dane do wysyłki.

 

Pozdro, Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, bardzo to przykre a co mnie totanie dziwi, to dalsze zapieranie się. Chłopaki rozwikłali sytuacjie. Sam wiele razy dochodziłem do tego w ten sam sposób i sie okazywało, że dwa "różne" konta na allegro wystawiały towary, ale numery kom i mail były te same. Mało tego same podbijały sobie ceny :D

 

Jestem 100% za stworzeniem czarnej listy userów forum ( listy nicków ), gdzie wpisywana byłaby osoba, co do której nie ma "wątpliwości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.odnośnie Intela:

Mnie na ten przykład udało się z Intelem dogadać.Wysłany towar oddał bez problemu podwożąc osobiście w umówione miejsce.

Obiecał mi laser(trudno dostępny) i się wywiązał.Z tego co wiem to i Daniel nie może złego słowa na chłopaka powiedzieć bo też głośniczek ugadany otrzymał.Trochę to trwało ale cóż...na rzeczy niemożliwe trzeba trochę zaczekać.

 

 

Z tego co wiem to zalewix coś do Emila zalega.Ma do niebo blisko,powinien sprawę ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz napisane że głośniki są danego rozmiaru?

 

 

No rozbawiasz mnie... A wystawiając przedmiot nie wybiera się przypadkiem kategori ? Ja widze ze wybrales 6x9...

 

przeczytaj jeszcze raz a potem komentuj

 

:zakrecony: Zrozum co robisz a póżniej mi odpisuj :D

 

 

 

Ja nic nikomu nie mówiłem o rozmiarze

 

Nie mam niestety, maskownice gdzieś mi się posiały po przeprowadzce a i nie były mi potrzebne bo głośniki grały u mnie w focusie w drzwiach, ale maskownice na allegro są bodajże po 5-10zł do głośników 6x9 :)

 

Czy jest potrzeba komentowania ?

 

 

 

A po modelu można sprawdzić jaki to rozmiar.

 

Fakt ale ty ewidentnie albo nie wiedziałeś co sprzedajesz albo celowo kilkukrotnie sugerowałeś że są to głosniki 6x9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego tematu nasówa mi się jeszcze jedno skojaezenie po tym jak powalla doszedl że powyższe 2 osoby to najprawdopodbniej jedna. Otóż sporo czytam forum i rzucił mi się w oczy bqrdzo podobny styl bycia/pisania na forum osób/osoby o powyższych nickach a mianowicie dużo i w bardzo wielu tematach ( czyli szybkie nabijanie licznika postów po zarejestrowaniu ) chociaż to żaden dowód w sprawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.odnośnie Intela:

Mnie na ten przykład udało się z Intelem dogadać.Wysłany towar oddał bez problemu podwożąc osobiście w umówione miejsce.

Obiecał mi laser(trudno dostępny) i się wywiązał.Z tego co wiem to i Daniel nie może złego słowa na chłopaka powiedzieć bo też głośniczek ugadany otrzymał.Trochę to trwało ale cóż...na rzeczy niemożliwe trzeba trochę zaczekać.

 

 

Z tego co wiem to zalewix coś do Emila zalega.Ma do niebo blisko,powinien sprawę ruszyć.

 

 

Ja też sie dogadywałem z Intellem, sprzedał mi głośniki, gadaliśmy, troche mi doradzał na temat sprzętu, a na koniec mnie wykręcił na dwa radia i od pół roku nie odbiera telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zwróćcie uwagę kto wystawił aukcję ...zalewix1 ,

 

"Konto zawieszone" :) koleś robi "karierę" w wirtualnym świecie:) do tego teraz fajnie cieńko "sopranem" się tłumaczy z akumulatorem na jajach:)

 

Dobrze, że jest taki temat, bo można wykryć szwidlarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...