Skocz do zawartości

Wyniki konkursu "najlepsza instalacja w klasie amator"


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie nie ma co pisać: 'źle że punciak wygrał'. Wygrał i już nie ma co robić zamieszania.

 

Mój opis był kiepski bo wysłany w treści maila (tekst się pozawijał i redakcja miała z tym trochę roboty zapewne). Myślałem że będzie trochę inny układ całości (za dużo czasopism CA się naczytałem). Tak to bym wysłał w PDF`ie i była by magia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do Administratora portalu czy bedzie coś takiego ze każdy może dodać swoją instalacje np instalacje w trakcie czy już ukończone najlepiej jak by każdy opis zdjecie administracja potwierdzała zeby nie zawalać serwera byle czym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do Administratora portalu czy bedzie coś takiego ze każdy może dodać swoją instalacje np instalacje w trakcie czy już ukończone najlepiej jak by każdy opis zdjecie administracja potwierdzała zeby nie zawalać serwera byle czym.

Z tego co Daniel mówił na jednym ze spotów to bez problemu możesz to zrobić :)

Baaa nawet jak masz ochotę możesz opisać jakiś produkt XXX, zrobić fotorelacje, napisać swoje wrażenia po odsłuchu, wysłać to do redakcji oni to oprawią, prześlą Ci to do autoryzacji i będziesz miał swój artykuł na portalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

W tym tygodniu miała miejsce premiera Portalu Car Audio. Jak wiadomo początki zwykle bywają trudne i rzadko są wolne od pewnych niedociągnięć - tak też było w naszym przypadku.

 

W chwili obecnej nasz serwis jest w wersji beta, co oznacza iż nie jest to jeszcze wersją ostateczna. Prace prowadzone na Portalu wpływają na zwielokrotnienie czasu ładowania się strony - jednak dokładamy wszelkich starań, aby z każdym dniem były one coraz mniej zauważalne.

 

Wszelkie Wasze propozycje, uwagi oraz konstruktywna krytyka pomagają nam w doskonaleniu Portalu. Prosimy o przesyłanie mailem informacji o wszelakich błędach wraz z informacją o rodzaju używanej przez Was przeglądarki internetowej. W najbliższym czasie pojawi się update strony serwisu.

 

Naszą misją jest budowanie świadomości ludzi w tematyce Car Audio. Chcemy dotrzeć zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Car Audio, jak również do tych, którzy siedzą w tej tematyce od lat. Chcemy abyście tworzyli wraz z nami ten Portal.

Dlatego też mamy przygotowany kolejny konkurs, będzie on dotyczył wyłonienia redaktorów, którym zaproponujemy współpracę, jednak tym razem o wynikach konkursu zdecydujecie sami. Szczegóły zamieścimy już wkrótce.

 

Pozdrawiamy,

Redakcja Portalu Car Audio

 

Z tego co Daniel mówił na jednym ze spotów to bez problemu możesz to zrobić :)

Baaa nawet jak masz ochotę możesz opisać jakiś produkt XXX, zrobić fotorelacje, napisać swoje wrażenia po odsłuchu, wysłać to do redakcji oni to oprawią, prześlą Ci to do autoryzacji i będziesz miał swój artykuł na portalu :)

 

Dokładnie - zgadza się :)

 

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...