Skocz do zawartości

Wyniki konkursu "najlepsza instalacja w klasie amator"


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

K@mil ...co tam masz ciekawego za stówkę w sklepiku ? :super:

 

"A gdzie te instalacje będzie można posłuchać i osobiście pogratulować?

 

PS

Nie dotyczy instalacji Wasylwka, gdyż tą słyszałem.

"

Słyszałeś jak powstawała :cwaniak: tak w sumie to ona jeszcze cały czas...dojrzewa :rotfl: .

 

Na pikniku panowie chętnie udostępnię .

Gratuluję zwycięzcom :padam: i ...konkurentom :super: , za wyróżnienie (dostrzeżenie) mojego grajstwa bardzo dziękuję.

Edytowane przez wasylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

i co z otwarciem portalu?? Miał działać od dzisiaj...

 

Witaj,

 

Tak też się stanie, wystąpiły pewne komplikacje przy przenoszeniu treści strony. Obecnie pracuje nad tym sztab złożony z 7 osób, którzy starają sie rozwiązać ten problem jak najszybciej jest to możliwe.

 

Przepraszamy za opóźnienie, ale dokładamy wszelkich starań aby portal wystartował zgodnie z obietnicą 1 lutego.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wieczorem ma ruszyć.

 

Witajcie !

 

Zapraszamy na stronę Portalu www.portalcaraudio.pl

 

Strona serwisu jest jeszcze w wersji beta, aktualizowana będzie na bieżąco. Odkrywać będziemy kolejno działy Video, Giełda i Promocje.

Mogą obecnie pojawiać się małe problemy, lecz staramy się usuwać je wszystkie na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia prac na Facebooku :)

 

Czekamy na wasze opinie i wrażenia!

 

 

Pozdrawiamy

Portal Car Audio team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bamc, jest to możliwe - kosmetyka, w tej materii ma delikatne niedociągnięcia. Dlatego jest to wersja Beta. Niestety z niektórymi rzeczami musimy pracować już na postawionej stronie, dlatego takie sytuacje mogą się zdarzać. Wszystkie uwagi proszę kierować do mnie na priv, jeśli wystąpi z czymś problem. Jak pojawi się K@mil utworzy dział, gdzie postaramy się rozwiązywać ów problemy :)

 

A jak ogólne wrażenie?

 

Pozdrawiamy

Redakcja Portalu Car Audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi instalacja zwycięska też nie przypadła do gustu, tylko i wyłącznie dobra robota z tweeterami. Reszta taka sobie.

 

P.S. Oczywiście takie mam wrażenie po obejrzeniu zdjęć i przeczytaniu opisu, może gdybym zobaczył "na żywo" to moje zdanie byłoby inne.

Edytowane przez ery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaba ta zwycieska instalka , kupione klocki i zamontowane zero duszy w odroznieniu od instalki wasylwka, nie mowie tu naewt o nakladzie pracy bo tyle co ta instalka byla robiona to wasylkwek pewnie przerabial zwrotki , opis jak i zdecia duzo ciekawszy u naszego forumowicza.... A jezeli wygral bo wybral takie rozwiazanie z tweeterami a nie bardziej w jego przypadku pracochlonne przerabianie slupkow to sory batory ale chyba nie tylko laski to ocenialy i wynik powinien byc inny ale coz .....

 

 

 

Rover tez profi duzo wiekszy wklad pracy i przemyslen w projekt , opis nie gorszy , dziwne to wszystko dla mnie kilka instalek prezentuje wyzszy poziom co widac na pierwszy rzut oka , wygrywajace auto to zestaw 2way na ori zwrotkach pedzony pasywnie ze wzmaka 2 kanalowego , a kilka instalek to 3way grajace w bi ampingu , ciete aktywnie pasywnie lub jedno i drugie , opisy lepsze lub nie gorsze i takie instalki przegrywaja ?

 

 

Nie chce zaczynac zadnej wojny ale nie rozumiem kryteri oceniania "najlepszj instalacji car audio" czy pod tym zdaniem kryje sie najladniejsze zamontowanie komponentow CA czy chodzi o to kogo instalacja jest bardziej profesjonalna , w ktora poszly wieksze naklady pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...