Jump to content

Forum istnieje już 4 lata:)

K@mil
 Share

Recommended Posts

Forum 5 rok, a niedługo ja na nim będę miał rok stażu. A przecie ledwie wczoraj się rejestrowałem. :szok: Czas leci nieubłaganie :hyhy: Prawdziwa kopalnia wiedzy. Z pokładami jeszcze nieodkrytymi, a czekającymi na odkrycie. :hyhy:

No cóż masakra!

5 lat - a zaczynaliśmy od zera...

A tu proszę jak się rozkręciło :)

Dziękuję Wam wszystkim, bo bez userów to nic by nie było...

Również ekipie zarządzającej również podziękowania za dotychczasową pracę!

• 4 weeks later...

Kamil dla Ciebie gratulacje, za pomysł i utrzymanie wszystkie na przyzwoitym poziomie. Dla moderatorów szacun za utrzymywanie porządku, chłopaki tak trzymać. No i oczywiście ogromny uścisk dla pozostałych forumowiczów, za zaangażowanie i czas poświęcony, na żmudne odpowiedzi i ukierunkowania młody maniaków car-audio.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla każdego, bez was nie było by takiego efektu no i oczywiście sto lat.

• 1 month later...
A czemu nie ma juz reklam pod pierwszym postem kazdej strony? Wg mnie bylo to dobre, a z racji tego że to reklama wlasciciela forum to tym bardziej... Inni sie reklamuja z uslugami a wlascicel. Nie moze z towarem zwiazanym z forum tematycznym? Chyba ze to sprawialo problemy techniczne to ok, jest to wtedy zrozumiale... Yyyy chyba bez sensu napisalem, bo widze ze reklamy wrocily;)